Ciekawa książka - polecamy

Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)
Regulamin forum
W tym dziale można rozmawiać na luzie o wielu tematach.

Obowiązuje zakaz poruszania tematów POLITYCZNYCH. Tematy takie będą kasowane lub moderowane.
Awatar użytkownika

Autor tematu
JanOkowita
2500
Posty: 2738
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 308 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:

Post autor: JanOkowita »

Wpadła mi w ręce ciekawa książka - "O cywilizacji śmierci" autorstwa M.J.Chodakiewicza. W sumie to zbiór artykułów Autora za ostatnie lata - tym niemniej warta uwagi, szczególnie jeśli chodzi o obserwację zmian zachodzących w naszym otoczeniu społecznym.
Załączam krótki zrzut z jednej strony książki. Nie wiem jak inni, ale ja jestem w szoku.
IMG_20190710_192533.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)
promocja

mardok
250
Posty: 255
Rejestracja: środa, 24 cze 2015, 23:53
Podziękował: 51 razy
Otrzymał podziękowanie: 36 razy
Re: Ciekawa książka - polecamy

Post autor: mardok »

Masakra, co to ludziom w głowach potrafi siedzieć... Z czego to się bierze... Ja też jestem w szoku i to po przeczytaniu jednej strony.
Organizm całkowicie pozbywa się alkoholu po 21 dniach, czyli nigdy...

użytkownik usunięty
Re: Ciekawa książka - polecamy

Post autor: użytkownik usunięty »

Przypomnialo mi to eksperyment pod nazwą "Mysia utopia", mówiąc krótko w społeczeństwie, gdzie niczego nie brakuje, nie ma wojen itd, po pewnym czasie rodzą się dewiacje.

Gdyby ktoś jeszcze nie oglądał:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach”