Forest11

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Forest11
10
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek, 10 cze 2019, 10:17
Podziękował: 4 razy

Post autor: Forest11 »

Witam wszystkich pasjonatów domowych wyrobów. Jestem Damian lat 30. Od małego ciągnęło mnie do domowej produkcji i zaczynałem od wina. Na forum trafiłem kilka lat temu kiedy budowałem swoją pierwszą kolumnę typu CM ( którą zamierzam sprzedać). Po zbudowaniu i ulepszaniu sprzętu przerobiłem ładnych parę litrów samogonu. Potem nastąpiła pauza dosyć długa ok 3lat aby teraz powrócić do hobby. Ostatnim czasem przeleciało kilka ładnych literków i bakcyl złapany. Obecnie zamierzam zakupić nową kolumnę i mam wiele dylematów bo obecna daje radę ale chciałbym zwiększyć wydajność na godzinę ze względu na ciągły brak czasu.
AD bardzo mi się podoba, jest tu masa informacji i spostrzeżeń opartych doświadczeniem użytkowników.
Awatar użytkownika

.Gacek
2000
Posty: 2383
Rejestracja: niedziela, 18 paź 2015, 14:00
Krótko o sobie: Marzyciel
Ulubiony Alkohol: Własny.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Podziękował: 268 razy
Otrzymał podziękowanie: 338 razy
Re: Forest11

Post autor: .Gacek »

I my Ciebie witamy serdecznie.
Szukaj i pytaj a na pewno znajdziesz odpowiedź ☺ Aparaturę możesz rozbudować lub jeżeli chcesz zbudować coś nowego to CM-a wstawić na targowisko...
Pozdrawiam Gacek.
online
Awatar użytkownika

Doody
3500
Posty: 3838
Rejestracja: czwartek, 20 paź 2016, 20:04
Krótko o sobie: Degustator z powołania :-)
Ulubiony Alkohol: DIY
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Podziękował: 283 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy
Re: Forest11

Post autor: Doody »

Witaj Damianie i powodzenia :ok:
Pozdrawiam
Darek

Autor tematu
Forest11
10
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek, 10 cze 2019, 10:17
Podziękował: 4 razy
Re: Forest11

Post autor: Forest11 »

Myślałem nad przebudową ale fi 48mm wewnątrz to dla mnie jednak za mało. Na ten moment rozglądam się za fi 60mm i OVM, wypełnienia ok 140cm i jakaś głowica.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”