Vertigo

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Vertigo
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: poniedziałek, 8 kwie 2019, 00:01

Post autor: Vertigo »

Witam nazywam się Vertigo.
Jako zapalony wędkarz ganiajacy za dużym karpiem i amurem używam dużo ziaren zarówno kukurydzy jak i pszenicy. Od zeszłego sezonu przerabiam temat fermentowanych ziaren w celu zwiększenia „atrakcyjności” (ziarno gotowane + cukier + w tym przypadku dzikie drożdże).
Podczas jednego z wypadów znajomy mówi: ten sok co zostaje przepuść, to jeszcze będzie coś ciekawego z tego. W ten sposób trafiłem tutaj. Zrobiłem samem aparaturę miedzianą z tego co miałem w domu (mój zawód to hydraulik) i z racji tego, że operuje w ziarnach i lubię whisky to cel mojego przyszłego psocenia raczej jest oczywisty. Dla rybek ziarno co zostaje a dla mnie %%
Pozdrawiam wszystkich i gratuluję wytrwałości, żeby doczytać to do końca.
Mod.:
Pierwszy post, więc poprawki - dużo poprawek masz gratis. Później tak lekko nie będzie!
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 8 kwie 2019, 00:41 przez wawaldek11, łącznie zmieniany 1 raz.
alembiki

Autor tematu
Vertigo
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: poniedziałek, 8 kwie 2019, 00:01
Re: Vertigo

Post autor: Vertigo »

Przepraszam za posta pod postem. Moje wczorajsze błędy mogły być spowodowane już późną godziną jak i oparami wdychanymi podczas puszczania jednej z próbnych partii.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”