paweleże

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
.Gacek
2000
Posty: 2383
Rejestracja: niedziela, 18 paź 2015, 14:00
Krótko o sobie: Marzyciel
Ulubiony Alkohol: Własny.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Podziękował: 268 razy
Otrzymał podziękowanie: 338 razy

Post autor: .Gacek »

I my Ciebie witamy serdecznie na forum!
Zobaczysz, że jest tu ogrom wiedzy a ludzie są fantastyczni i zawsze pomogą. Staraj się czytać i szukać odpowiedzi w odpowiednich działach, w razie pytań możesz się podpiąć pod dany temat lub założyć nowy. :ok:
Pozdrawiam Gacek.
promocja

paweleże
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: środa, 20 mar 2019, 21:31
paweleże

Post autor: paweleże »

Witam wszystkich
Jestem Paweł, mieszkam na Śląsku i pracuję w kopalni, jestem elektrykiem.
Jestem młodą osobą, mam 23 lata.
Produkcja alkoholu fascynowała mnie od dawna lecz dopiero w zeszłym roku zacząłem cokolwiek wytwarzać.
Było dużo owoców i nie było co z nimi robić. :scratch:, więc wypsociłem sobie co nie co.
Moja pierwsza maszynka to był stary czajnik aluminiowy 8l z wkręconym miedzianym przewodem hamulcowym (maszynka mojego dziadka). Trochę udoskonaliłem chłodzenie i było ok jak na początek. Teraz mam podstilla z KO z dwoma odstojnikami (nie chwalę sobie tego, i raczej będę próbował zbudować kolumnę).

Moje pozostałe hobby to:
*Amatorsko gram w hokej, super gra nie dla "pizdeczek" (nie lubię piłki nożnej) :bicz:
*Uczę się grać na perkusji, tą pasją zaraził mnie tata, ale jestem samoukiem więc szału nie ma :odlot:
*Dużo słucham muzyki, lubię BDB jakość dźwięku. Słucham wszystkiego, głównie rocka, metalu :punk:, numetalu, rapu,
muzyki elektronicznej, trochę jazzu i jakieś tam radiowe popy. Mój ulubiony zespół to limp bizkit.
*Jestem motocyklistą.

Jak na razie to tyle,
Jeszcze raz WITAM WSZYSTKICH!!!
Ostatnio zmieniony środa, 20 mar 2019, 22:52 przez manowar, łącznie zmieniany 1 raz.

PETER29
850
Posty: 897
Rejestracja: piątek, 18 lut 2011, 16:28
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Czysta i browar
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowanie: 104 razy
Re: paweleże

Post autor: PETER29 »

Witaj ziomek. Czytaj i pytaj a wiedzy u nas dostatek. Do zobaczenia na drodze lewą w górę :punk:
_______________________________________________________________________________
Pozdrawiam KRZYSZTOF
Awatar użytkownika

dynio
500
Posty: 527
Rejestracja: środa, 13 cze 2018, 06:47
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Specjalista ds. Wyrobu Alkoholu Domowego
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 58 razy
Re: paweleże

Post autor: dynio »

Witaj i powodzenia w studiowaniu forum :read:
tylko pamiętaj: my tu nie psocimy (to nie przedszkole) - tylko destylujemy i rektyfikujemy :D
"priusquam superbia ambulat" - pycha kroczy przed upadkiem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”