Maniekkk

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Maniekkk
5
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2019, 18:40

Post autor: Maniekkk »

Cześć Wam! Na forum jestem codziennym obserwatorem od dwóch miesięcy, kiedy to zapragnąłem mieć swój sprzęcik :) Najpierw czytanie co wybrać, później w oczekiwaniu na sprzęt pogłębianie wiedzy teoretycznej. Dziś rozpocząłem swój pierwszy proces. Posiadam kolumnę premium od Zygmunta. Założę temat gdzie będę chciał się z Wami podzielić swoimi przeżyciami i pewnie zadam mnóstwo pytań! :)
Ostatnio zmieniony czwartek, 14 mar 2019, 19:38 przez Maniekkk, łącznie zmieniany 2 razy.
koncentraty wina

w-t-z
10
Posty: 13
Rejestracja: sobota, 1 lis 2014, 17:17
Re: Maniekkk

Post autor: w-t-z »

Sprzęt dobry więc do dzieła i pochwal się wynikami.
Awatar użytkownika

.Gacek
2000
Posty: 2383
Rejestracja: niedziela, 18 paź 2015, 14:00
Krótko o sobie: Marzyciel
Ulubiony Alkohol: Własny.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Podziękował: 268 razy
Otrzymał podziękowanie: 338 razy
Re: Maniekkk

Post autor: .Gacek »

Witamy Cię serdecznie na forum :mrgreen:
Pozdrawiam Gacek.
Awatar użytkownika

PiotrusPan
50
Posty: 56
Rejestracja: sobota, 17 lis 2018, 08:02
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Łagodny bimberek
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Otrzymał podziękowanie: 2 razy
Re: Maniekkk

Post autor: PiotrusPan »

Na takim samym sprzęcie zrobiłem dużo fajnych trunków, ale dużo też nie fajnych. Czytaj, ćwicz i nie wypij wszystkiego od razu żebyś mógł za kilka lat spróbować swoich pierwszych specjałów. Witaj.
Chciałbym iść do nieba ze względu na miejsce, ale wybiorę raczej piekło ze względu na towarzystwo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”