karolbimberek

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
karolbimberek
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: niedziela, 10 lut 2019, 13:21

Post autor: karolbimberek »

Witam Wszystkich. Trafiłem na forum bo chcę poszerzyć wiedzę na temat domowych wyrobów. Zacząłem od win domowych (na początku owoce , woda cukier na pałę ) zawsze coś wychodziło. Później już chciałem coś planować...doszły prasa do owoców , ballingomierz , kwasomierz itd. czyli winka już nie na pałę. Od jakichś 2 lat bawię się także w miody pitne no i mam już 2 warki piwka za sobą. Pierwsza z gorącego kubka , druga z zestawu słody + chmiele + drożdże, trzecią nie ma chuja ... będę zacierał :) . Także sami widzicie już tylko zostały mi produkt o najwyższym procencie. To moja historia w telegraficznym skrócie.
A moje zainteresowania w tym temacie pójdą raczej w kierunku trunków smakowych owocowych , oraz robionych z zacierów zbożowych , kukurydzianych itd....zawsze jakieś nieudane winko czy miód na rurki można puścić. I teraz moi szanowni munszajnerzy :) myślę o pot stilu z miedzianej rury z wbudowaną chłodniczką u góry. W razie czego jak będę chciał spiryt do nalewek to też się upędzi.
Polecicie co kupić żeby nie wybulić worka kasy a żeby to hulało?
Pozdrawiam
alembiki
Awatar użytkownika

Doody
3500
Posty: 3847
Rejestracja: czwartek, 20 paź 2016, 20:04
Krótko o sobie: Degustator z powołania :-)
Ulubiony Alkohol: DIY
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Podziękował: 283 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy
Re: karolbimberek

Post autor: Doody »

Witaj Karolu i powodzenia życzę :ok:
Pozdrawiam
Darek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”