walker1980

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
walker1980
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: środa, 13 lut 2019, 18:00
Podziękował: 2 razy

Post autor: walker1980 »

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Drodzy Koledzy, z racji tego iż moje dawne hobby (detektorystyka) z wykroczenia podeszło pod przestępstwo, postanowiłem zająć się ''alchemią'' ;) . Dotychczas byłem tylko smakoszem cudzych wyrobów ale temat zawsze był mi bliski sercu. Nie będę czarował, jedyny mój kontakt z destylacją to późne lata 80te, jak tatko musiał na chwilkę gdzieś wyskoczyć, a mi kazał tylko podmienić słoik jak nakapie pełny...zapaliła się szafka nad gazówką bo kuzyn zawołał pokopać w piłę i się przelało. Dobrych kilka lat zanoszę się z zakupem destylatora ,a kasa wiecznie szła na coś innego. W tym roku powiedziałem ''dość!!'' i za odszkodowanie po złamanych dwóch kościach śródstopia (na które czekam) padła decyzja o zakupie aparatury...no coś od życia też się należy.
Od jakiś dwóch tygodni przeglądam to forum i jest tu naprawdę sporo tęgich głów służących dobrą radą...której będę potrzebował.

Pozdrawiam. Wojtek
promocja

PETER29
850
Posty: 897
Rejestracja: piątek, 18 lut 2011, 16:28
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Czysta i browar
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowanie: 104 razy
Re: walker1980

Post autor: PETER29 »

Witaj Wojtek. Super że najpierw czytasz a później kupujesz. Tak trzymaj.
_______________________________________________________________________________
Pozdrawiam KRZYSZTOF
Awatar użytkownika

Doody
3500
Posty: 3847
Rejestracja: czwartek, 20 paź 2016, 20:04
Krótko o sobie: Degustator z powołania :-)
Ulubiony Alkohol: DIY
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Podziękował: 283 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy
Re: walker1980

Post autor: Doody »

Witaj Wojtku i powodzenia :ok:
Pozdrawiam
Darek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”