Charles99

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
karol.bernaciak
10
Posty: 13
Rejestracja: wtorek, 29 sty 2019, 07:52
Podziękował: 4 razy

Post autor: karol.bernaciak »

Witam wszystkich! Od jakiegoś czasu zacząłem się interesować tematem produkcji alkoholi domowych. Od kilku dni przeglądam forum, czytam temat za tematem i coraz bardziej mi się tu podoba ;) . Z czasem pewnie pojawi się z mojej sporo pytań i próśb o pomoc, także proszę o wyrozumiałość :) co do mojego doświadczenia to mam za sobą 3 mniej lub bardziej udane próby destylacji. Jestem tutaj po naukę :) pozdrawiam Karol.
promocja
Awatar użytkownika

psotamt
1150
Posty: 1185
Rejestracja: niedziela, 19 mar 2017, 20:59
Krótko o sobie: Żałuję tylko, że tak późno zacząłem smakować własne wyroby...
Ulubiony Alkohol: Zbożowy
Status Alkoholowy: Destylator
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 177 razy
Otrzymał podziękowanie: 394 razy
Re: Charles99

Post autor: psotamt »

Witaj na forum i dokształcaj się.
Zabieranie bogatym i dawanie biednym pozbawia jednych i drugich motywacji do pracy.

w-t-z
10
Posty: 13
Rejestracja: sobota, 1 lis 2014, 17:17
Re: Charles99

Post autor: w-t-z »

Witaj i zaczynaj przygodę z poznawaniem przemiany słodyczy w różne ciekawe smaki.
Awatar użytkownika

silwer29
5
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 27 wrz 2018, 21:01
Re: Charles99

Post autor: silwer29 »

Witaj miłej lekturki
Awatar użytkownika

orzeszek87
150
Posty: 182
Rejestracja: sobota, 13 wrz 2014, 06:38
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Winiarz
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 15 razy
Re: Charles99

Post autor: orzeszek87 »

Witaj na forum Panie. Zdradź nam kolego na jakim sprzęcie operujesz?
https://www.alkoholeforum.pl
Awatar użytkownika

Autor tematu
karol.bernaciak
10
Posty: 13
Rejestracja: wtorek, 29 sty 2019, 07:52
Podziękował: 4 razy
Re: Charles99

Post autor: karol.bernaciak »

Moje pierwsze psoty wykonywałem na pożyczonym od kolegi prostym pot stillu własnej roboty. Keg 50 ogrzewany gazowo słoiczek na wszystkie syfy, następnie deflegmator z koralikami ceramicznymi i szklana chłodnica. Wszystko połączone silikonowymi wężykami. Tak jak mówię, chyba najprostsza możliwa aparatura. Bardzo poważnie noszę się z zamiarem kupna własnej aparatury ale to już w innym temacie - liczę na Waszą pomoc i porady :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”