Jack81

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Jack81
5
Posty: 6
Rejestracja: niedziela, 23 gru 2018, 20:04
Krótko o sobie: Tylko spokój nas może uratować.
Jak nie jestem spokojny to k@#$%^ę.
Ulubiony Alkohol: Każdy który wywołuje uśmiech na twarzy
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Podziękował: 2 razy

Post autor: Jack81 »

Witam wszystkich.
Postanowiłem przyłączyć się do bractwa A-D po tym jak zostałem zarażony hobby związanym z produkcją wszelkiej maści "wyrobów" przy pomocy własnego lub kupnego sprzętu. Osobiście jestem zwolennikiem tego pierwszego rozwiązania.
Lubię majsterkować i zdobywać nowe doświadczenie z tym związane. Moje hobby podlegało ewolucji lub może inaczej zmianie, w miarę jak przybywało latek.
Aktualnie przy dwójce dzieci i wymagającej żonce musiałem zmienić priorytety.
Nie mówię że mam złą żonkę :twisted: bo to dzięki niej tu jestem.
To ona mi pokazała jak robić wino i zainteresowała destylacją przy pomocy opowieści i przygód jakie mieli jej dziadkowie uprawiający to hobby.
Swoje pierwsze koty za płoty już mam za sobą ale wciąż chcę dążyć do poprawy swoich wyrobów ale przy rozsądnym gospodarowaniu pieniędzmi.
Aktualnie pracuję na szklanym sprzęcie z szybkowarem, który planuję zmodyfikować więc pewnie moje pierwsze posty będą związane z tym sprzętem.
Pozdrawiam wszystkich i życzę by ich trunki były wyśmienite a na drugi dzień by nie bolała głowa :)
Awatar użytkownika

Doody
3500
Posty: 3837
Rejestracja: czwartek, 20 paź 2016, 20:04
Krótko o sobie: Degustator z powołania :-)
Ulubiony Alkohol: DIY
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Podziękował: 283 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy
Re: Jack81

Post autor: Doody »

Witaj i powodzenia życzę :ok:
Pozdrawiam
Darek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”