Pomoc w rozbudowie sprzętu

Kłopoty z budową i eksploatacją aparatury, wybór właściwego sprzętu. Podstawowe pytania początkujących.

Autor tematu
ZarTheincredible
1
Posty: 1
Rejestracja: środa, 5 gru 2018, 22:19

Post autor: ZarTheincredible »

Cześć i czołem.
Na wstępie chciałbym wszystkich serdecznie przywitać.
Ostatnio wszedłem w posiadanie tego o to sprzętu [załącznik], lecz chciałbym jeszcze go troszeczkę przerobić. Przede wszystkim termometr - myślałem żeby zamontować go pomiedzy deflegmatorem a tym "spodkiem" (a tak przy okazji - nie widuje tego za często, ktoś jest może w stanie wyjaśnić mi dokładne zastosowanie tego wynalazku?) - chciałem wywiercic dziurę, zastosować jakieś uszczelnienie i tam umieścić sondę termometru. Jeśli mój pomysł wymaga sprostowania to chętnie takie przeczytam.
Druga sprawa to grzałka - widzi mi się to bardziej niż taboret gazowy. I tutaj niestety mam mniej pomysłow, szczególnie, że keg ma płaszcz olejowy (i posiada jedynie ten kranik z zaworkiem). Ktoś mógłby poradzić, jak zamontować w to grzalke?
Ewentualnie jeszcze jakieś modyfikacje? Na razie nic na tym nie zrobiłem, więc mam trochę czasu zanim nastaw będzie gotowy. Z góry zaznaczam, że deflegmator już ma wypełnienie.
Z góry dzięki za pomoc!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy i pytania”