Cerber

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Cerber
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: wtorek, 11 gru 2018, 22:16

Post autor: Cerber »

Jestem z Rzeszowa. Nabyłem kolumnę aabratek i zaczynam przygodę z psoceniem. Interesuje mnie wszystko co w kuchni i wokoło niej. Wędzę, gotuję, piekę chleb, bawię się szynkowarem. Brakuje coś do popicia dlatego chcę produkować czystą psotę żeby na jej bazie tworzyć dobre napitki. W miarę doświadczenia zajmę się też smakówkami. Jeszcze raz witam. :ok:
Awatar użytkownika

jatylkonachwile
550
Posty: 595
Rejestracja: poniedziałek, 13 wrz 2010, 18:24
Krótko o sobie: Główny projektant i konstruktor elektrohydrogumonapawarki z podczepem pod termobululator.
Status Alkoholowy: Wynalazca
Lokalizacja: Ziemia
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podziękowanie: 44 razy
Kontakt:
Re: Cerber

Post autor: jatylkonachwile »

Witaj, jeśli dopiero zaczynasz psocenie to musisz dorosnąć, bo psocą to dzieci, a jak masz aabratka to możesz rektyfikować ewentualnie destylować.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”