22magnus22

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
22magnus22
5
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 11 gru 2018, 15:43
Krótko o sobie: Jestem jaki jestem i nikt tego nie zmieni ;)
Ulubiony Alkohol: Własny ;)
Status Alkoholowy: Destylator

Post autor: 22magnus22 »

Witam wszystkich na forum. Chciałbym przedewszystkim podziękować wszystkim za bardzo wysoki poziom kultury panujący na tym forum, oraz wyrozumiałość dla nowych i niedoświadczonych osób na forum.

Kilka słów o mnie :)

Od trzech lat bawię się kolumną 60cm z dwoma odstojnikami. Obecnie zamówiłem taki zestaw https://destylaty.pl/sklep/de50-manual-standard/
Mam nadzieję iż zdobyta wiedza na forum, oraz wasze wsparcie, pomoże mi osiągnąć dobre wyniki w tej zabawie ;)
promocja
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7334
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1695 razy
Re: 22magnus22

Post autor: radius »

Witamy kolejnego pozytywnie zakręconego :klaszcze: No, co do sprzętu, to zaczynasz z wysokiego "C" :ok:
SPIRITUS FLAT UBI VULT
Awatar użytkownika

JanOkowita
2500
Posty: 2739
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 308 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:
Re: 22magnus22

Post autor: JanOkowita »

Zapraszamy :klaszcze: :poklon;
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)
Awatar użytkownika

Autor tematu
22magnus22
5
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 11 gru 2018, 15:43
Krótko o sobie: Jestem jaki jestem i nikt tego nie zmieni ;)
Ulubiony Alkohol: Własny ;)
Status Alkoholowy: Destylator
Re: 22magnus22

Post autor: 22magnus22 »

Po prostu mam dosyć destylowania trzy razy i odparowywania ;) mam nadzieję że teraz będzie łatwiej ;)
Ostatnio zmieniony wtorek, 11 gru 2018, 20:45 przez manowar, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”