Bartosz 36

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Bartosz36
2
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 9 gru 2018, 02:49
Podziękował: 1 raz

Post autor: Bartosz36 »

Witam wszystkich. Jestem Bartek. Od kilku już lat produkuję dla siebie, rodziny, znajomych alternatywę dla tego co mamy w sklepie. W sezonie letnim pracuję na Kegu 30l z dołączoną aparaturą szklaną składająca się z 2 deflegmatorów i chłodnicy. Mówiąc wprost - zwykły smaczny (wg. mnie i paru innych osób) bimberek. Z racji tego, że w sezonie letnim działam na tym sprzęcie na działce pod chmurką, ostatnio postanowiłem przerobić swój aparacik na bardziej "kompaktowy" nadający się do bloku pod okap. Gdy tylko skończę, pochwalę się swoim dziełem. Forum to czytam już od jakiegoś czasu i jest ono dla mnie dużym źródłem wiedzy. Pozdrawiam wszystkich i życzę satysfakcji z hobby jakim niewątpliwie jest nasze zajęcie.
Ostatnio zmieniony niedziela, 9 gru 2018, 12:56 przez manowar, łącznie zmieniany 1 raz.
koncentraty wina
Awatar użytkownika

psotamt
1150
Posty: 1185
Rejestracja: niedziela, 19 mar 2017, 20:59
Krótko o sobie: Żałuję tylko, że tak późno zacząłem smakować własne wyroby...
Ulubiony Alkohol: Zbożowy
Status Alkoholowy: Destylator
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 177 razy
Otrzymał podziękowanie: 394 razy
Re: Bartosz 36

Post autor: psotamt »

Doświadczenie poparte wiedzą z forum... lepiej nie trzeba :ok:
Powodzenia!
Zabieranie bogatym i dawanie biednym pozbawia jednych i drugich motywacji do pracy.

Autor tematu
Bartosz36
2
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 9 gru 2018, 02:49
Podziękował: 1 raz
Re: Bartosz 36

Post autor: Bartosz36 »

Dzięki za dobre przyjęcie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”