Marianekwiniarek

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
Marianekwiniarek
2
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 15 paź 2018, 20:27
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem i jest mi z tym dobrze. Grunt żeby było wesoło :).
Ulubiony Alkohol: Wino ale nie tylko.
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Chorwacja
Podziękował: 2 razy
Kontakt:

Post autor: Marianekwiniarek »

Witam wszystkich. Mam na imię Marian. Jestem 50-latkiem. Wina w kilku balonach wytwarzam na własne potrzeby od parunastu lat z własnych owoców takich jak winogron, czarna porzeczka, wiśnie, jabłka, śliwki, czereśnie. Sprawia mi to frajdę a przy okazji nie marnują się owoce. Aby uzyskać trochę więcej wiedzy niż uzyskałem na własnych doświadczeniach, od niedawna zacząłem trochę na ten temat czytać w internecie i natrafiłem na to forum. Widzę, że trzeba będzie całkowicie zrezygnować ze snu żeby to wszystko zgłębić. Nie znam się na pisaniu na forach i boję się czy nie walne jakiejś gafy ale może jakoś to będzie. Jak zrobiłem kiedyś dawno temu swoje pierwsze wino z jabłek to też wyszedł kwasiak nie z tej ziemi ale potem było już tylko coraz lepiej. Pozdrawiam :pije:
Awatar użytkownika

kociołek
30
Posty: 41
Rejestracja: czwartek, 30 lis 2017, 19:45
Krótko o sobie: wpadłem w nałóg działań
Ulubiony Alkohol: własnej produkcji
Status Alkoholowy: Destylator
Lokalizacja: okolice
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: Marianekwiniarek

Post autor: kociołek »

Siemanko :D
Awatar użytkownika

9kaczor6
150
Posty: 157
Rejestracja: środa, 14 paź 2015, 15:14
Ulubiony Alkohol: Bimber
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Podziękował: 60 razy
Otrzymał podziękowanie: 6 razy
Re: Marianekwiniarek

Post autor: 9kaczor6 »

Witaj. Ja na początku również zarwałem kilkanaście nocy na czytanie różnych tematów. Teraz już jest z górki choć cały czas przychodzą kolejne pomysły i przemyślenia do głowy. Takie to fajne hobby... Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika

Czarodziejka
50
Posty: 62
Rejestracja: czwartek, 13 wrz 2018, 21:57
Krótko o sobie: No i brzeg urwałam :D
Ulubiony Alkohol: Produkcji domowej, niekoniecznie mojej :)
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podziękowanie: 8 razy
Re: Marianekwiniarek

Post autor: Czarodziejka »

Witaj :)
Pozdrowienia z miasta świętej wieży :) ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”