Veritate

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
Veritate
10
Posty: 11
Rejestracja: sobota, 29 wrz 2018, 00:53
Otrzymał podziękowanie: 6 razy

Post autor: Veritate »

Cześć tu Sławomir,

Na początku drogi.

Pijam to co towarzystwo, ale lubię single malty i psotne śliwowice.

Gdy bez mała przez dekadę mieszkałem w UK i jeszcze nie miałem tylu ... obowiązków, to stać mnie było na naprawdę fajne single malty. Mieszkam teraz w PL i zamiast obalić Obana, czy Lagavulin'a mierząc finansowe siły na zamiary wolę inwestować w przyszłość swojego potomstwa :-).

W UK poznałem fajnych Rumunów, którzy rozkochali mnie w Țuică (tsuika). Wtedy obiecałem sobie, że kiedyś w PL naumiem się robić fajną śliwowicę - taką, że jak przyjadą w gościnę to rozdziawią swoje transylylwańskie gęby z zachwytu nad destylatem naszej śliwki węgierki.

Jak wspominałem jestem na absolutnym początku drogi psotnika-bimbrownika.

Zamierzam kupić pot stilla od 'Zygmunta'/destylatorymiedziane.pl. (Trochę zmartwiła mnie dzisiejsza rozmowa telefoniczna, w której dowiedziałem się, że czas oczekiwania na pot stilla to ~30 dni przy obecnym zakolejkowaniu zamówień)

Szukam Master Shifu z okolic pd.-zach. Krakowa. Kogoś kto psoci bimbry pod siebie i bliskich, i kto podpowie to i owo na początku drogi.
Jeśli jesteś z okolic KRK/SKA, psocisz i dasz rade podpowiedzieć odezwij się!

Pozdrawiam Piwowarów, Winiarzy, ale przede wszystkim Bimbrowników :-)

Mod.
Psocimy w przedszkolu, tutaj destylujemy
;)
Awatar użytkownika

.Gacek
2000
Posty: 2383
Rejestracja: niedziela, 18 paź 2015, 14:00
Krótko o sobie: Marzyciel
Ulubiony Alkohol: Własny.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Podziękował: 268 razy
Otrzymał podziękowanie: 338 razy
Re: Veritate

Post autor: .Gacek »

Witaj,
Jest tutaj skarbnica wiedzy w tym jednym miejscu. Musisz dużo czytać a na pewno znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania. Co do sprzętów to też jestem fanem miedzi. Możesz zajrzeć na Targowisko albo podpytać starszych kolegów, może mają jakiegoś zalegającego PS-a lub CM-a na strychu .
Edit
miedziany-destylator-do-zbozowek-t7313. ... C%C3%B3wek

Przeczytaj ten temat. Super uniwersalne urządzenie jeżeli nie potrzebujesz spirytusu Lux.
Pozdrawiam Gacek.
Awatar użytkownika

kociołek
30
Posty: 41
Rejestracja: czwartek, 30 lis 2017, 19:45
Krótko o sobie: wpadłem w nałóg działań
Ulubiony Alkohol: własnej produkcji
Status Alkoholowy: Destylator
Lokalizacja: okolice
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: Veritate

Post autor: kociołek »

Witamy

wiecek
10
Posty: 13
Rejestracja: środa, 18 lip 2018, 18:14
Re: Veritate

Post autor: wiecek »

Witam. Również jestem na początku drogi "mocniejszych" wyrobów ale już wieloletnim Winiarzem, Piwowarem i Nalewkarzem.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”