Yeti_ti

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Yeti_ti
2
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 16 wrz 2018, 20:19

Post autor: Yeti_ti »

Cześć!!

Mam na imię Tomek, od jakiegoś czasu robię trochę wędlinek oraz sera a teraz przyszedł czas na domowy alkohol. Bardzo lubię wszelkiego rodzaju destylaty owocowe typu: brandy, raki,śliwowica, rakija itp. i tego typu trunki będę się starał otrzymać. Chciałem wszystkich powitać i mam nadzieję na cenne rady. Jestem technologiem chemicznym z wykształcenia, więc teoria opanowana, ale praktyki zero. Pozdrawiam i do usłyszenia :P
koncentraty wina

wawaldek11
2500
Posty: 2917
Rejestracja: niedziela, 14 lis 2010, 22:18
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem, który ma więcej radości z dawania niż z brania.
Ulubiony Alkohol: niepospolity i najlepiej bez banderolki; poszukiwania ciągle trwają...
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Puszcza Goleniowska
Podziękował: 159 razy
Otrzymał podziękowanie: 298 razy
Re: Witam wszystkich forumowiczów :)

Post autor: wawaldek11 »

Witam serdecznie i owocowych sukcesów!
Pozdrawiam,
Waldek
Awatar użytkownika

Czarodziejka
50
Posty: 62
Rejestracja: czwartek, 13 wrz 2018, 21:57
Krótko o sobie: No i brzeg urwałam :D
Ulubiony Alkohol: Produkcji domowej, niekoniecznie mojej :)
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podziękowanie: 8 razy
Re: Witam wszystkich forumowiczów :)

Post autor: Czarodziejka »

Witaj :)
udanych wyrobów życzę :)
Pozdrowienia z miasta świętej wieży :) ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”