leniwiec.

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
leniwiec
2
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 22 lip 2018, 21:03

Post autor: leniwiec »

Witam.
Mam na imię Aruś i skończyłem 18 lat. Kalkulator pokazał, że nawet 2,333333333 x 18. Oczywiście mowa o cyferkach, bo mentalnie nadal osiemnaście, reszta się zmieniła... Pewne jest to, że przylazłem tutaj, by czerpać od Was wiedzę, a nie dzielić się nią, bo żadnej, niestety, nie posiadam.
Zacząłem bawić się z "duchem" jakieś pół roku temu. Dzisiaj mam więcej pytań niż odpowiedzi, dlatego postanowiłem zagościć u Was, by dowiedzieć się tego i owego.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika

psotamt
1150
Posty: 1185
Rejestracja: niedziela, 19 mar 2017, 20:59
Krótko o sobie: Żałuję tylko, że tak późno zacząłem smakować własne wyroby...
Ulubiony Alkohol: Zbożowy
Status Alkoholowy: Destylator
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 177 razy
Otrzymał podziękowanie: 394 razy
Re: leniwiec.

Post autor: psotamt »

Aruś, doprecyzuj i rozwiń:
leniwiec pisze:Zacząłem bawić się z "duchem" jakieś pół roku temu
a my zobaczymy co z Tobą da się zrobić.
Witaj na forum.
Zabieranie bogatym i dawanie biednym pozbawia jednych i drugich motywacji do pracy.
Awatar użytkownika

Optoelektron
350
Posty: 358
Rejestracja: piątek, 18 mar 2016, 15:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Czysta w drinkach oraz nalewki.
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Na północ Polski dalej się nie da.
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowanie: 17 razy
Re: leniwiec.

Post autor: Optoelektron »

Witaj, owocnego studiowania forum.
Pozdrawiam.
Maciej

Autor tematu
leniwiec
2
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 22 lip 2018, 21:03
Re: leniwiec.

Post autor: leniwiec »

Witam.
Mówiąc, że "bawię się z duchem", miałem na myśli wyłącznie pewien płyn w butelce (np: z biedronki), który daje sporo radości w czasie degustacji, lecz mniej dnia następnego. Owa radość w czasie spożywania jest większa, jeśli pozwolimy, by duch ten wstąpił w jakiś owoc który lubimy, zaś dzień wtóry nadal niefajny. Powracając do dnia alkoholizowania się, szukam smaku, który zachwyci mnie i będę mógł się nim pochwalić wśród znajomych. Dużo by gadać, czy jest to próżność, czy chęć zaimponowania innym, by urosło własne ego. Ja traktuję to jako miły rozdział w gastronomii. Podoba mi się eksperymentowanie z duchem i tak właśnie zaczęła się moja zabawa. Robię głównie nalewki - i tu słowo "robię" ma szczególne znaczenie. Mamy taki klimat, że teraz produkujemy nalewki, a na spożycie przyjdzie czas... Miejmy nadzieję, że wspaniały czas.
Zaczynam rozważać pędzenie własnego "ducha", lecz kupić sprzęt to nie wszystko. Obawiam się, że brak wiedzy o tym, "co i jak" może spowodować wyprodukowanie alkoholu metylowego, a tego bym nie chciał.
Pozdrawiam.

dzozef
200
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek, 19 gru 2016, 21:43
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: woj.mazowieckie
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podziękowanie: 11 razy
Re: leniwiec.

Post autor: dzozef »

Witam. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na tym forum. Czytaj a na pewno dasz radę stworzyć swojego własnego "ducha". POWODZENIA!!!

Szlumf
2000
Posty: 2384
Rejestracja: czwartek, 9 maja 2013, 22:40
Podziękował: 631 razy
Otrzymał podziękowanie: 584 razy
Re: leniwiec.

Post autor: Szlumf »

leniwiec pisze:Witam.
Mówiąc, że "bawię się z duchem", miałem na myśli wyłącznie pewien płyn w butelce (np: z biedronki), który daje sporo radości w czasie degustacji, lecz mniej dnia następnego. Owa radość w czasie spożywania jest większa, jeśli pozwolimy, by duch ten wstąpił w jakiś owoc który lubimy, zaś dzień wtóry nadal niefajny. ........................................
Pozdrawiam.
Ręczę, że gdy już dobrze opanujesz wytwarzanie własnego "ducha" to dzień następny będzie o wiele fajniejszy. Nie wiem dlaczego tak jest. Może do wytwarzania "sklepowych" wyrobów używają zbyt wiele chemii?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”