Kuba_88

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Kuba_88
20
Posty: 22
Rejestracja: niedziela, 25 mar 2018, 20:10
Ulubiony Alkohol: Miodula z imbiren
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Post autor: Kuba_88 »

Dobry wieczór,

Nazywam się Kuba, jestem z Wami na forum chyba od stycznia, to właśnie wtedy postanowiłem kupić sobie destylator do psotki i jakże się cieszę że tu trafiłem, Jakby nie lektura Waszego (może już sobie pozwolę jako użytkownik :)) naszego forum, dziś posiadałbym gar z chłodnicą albo zwykły destylator czy zimne palce, a dzięki zgłębianiu forum jestem dzisiaj bardzo szczęśliwym posiadaczem kolumny aabratek na 30 litrowym kegu z katalizatorem zasypanym miedzią i kolumną zasypana sprężynkami pryzmatycznymi do pełna ;] Kupiłem go jakoś w maju. Jest już za mną kilka rektyfikacji, wprawdzie popełniam kilka błędów ale i tak jestem bardzo zadowolony z trunku który otrzymuje:) Mam przy domu trochę ogródka, zrobiłem już nalewki z czerwonej porzeczki, z miętą, z czarnej porzeczki. z jabłek, a ostatnio wytargałem żonę na jagody ale ciasta nie zdążyła upiec bo cały zbiór został zalany psotą:). Teraz na ogródku dochodzi mirabelka już nie mogę się doczekać jaka z niej będzie nalewka taka słodko kwaśna mój ulubiony smak !!:D

Reasumując moje nowe hobby sprawia mi radość ogromną, szukam nowych przepisów na forum, kupuję płatki dębowe do starzenia mam swoje butelki a nie byle jakie pozostałości, żona mi mówi, że zachowuję się jak dziecko co za naszych czasów dostało zegarek albo rower na komunie taką mam "radochę":)

Tutaj należą się też ukłony do administratorów forum, bo standard forum jest na bardzo wysokim poziomie, na wszystkie pytania można znaleźć odpowiedź, a wątek jak prowadzić destylację czytałem chyba z 10 razy zanim pierwszy raz przepuściłem nastaw - bardzo dobry i rzeczowy tekst.

Teraz, może coś prywatnie. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i ojcem wspaniałej 11 miesięcznej córki Kingi, oprócz pędzenia psotek w wolnej chwili popędzę na motorze przed siebie, no i pogrywam na trąbce w dętej orkiestrze:)
Tak, kończę już ten post popijając malibu z moją żoną oczywiście zrobione metodą domową, dziękuje za wszystkie informacje które już wyczytałem na forum i za te które dopiero wynajdę:)

Pozdrawiam serdecznie

Kuba.
alembiki
Awatar użytkownika

kmarian
700
Posty: 744
Rejestracja: środa, 26 lut 2014, 19:16
Ulubiony Alkohol: swój
Lokalizacja: Beskid Niski
Podziękował: 94 razy
Otrzymał podziękowanie: 97 razy
Re: Kuba_88

Post autor: kmarian »

Witaj Kuba. Każdy pozytywnie zakręcony mile widziany. Z doświadczenia Ci powiem, że najważniejsza rodzina i o nią dbaj z całej siły. Reszta to przyjemności dodatkowe. Jak już małżonka zadowolona z Twojego hobby toś szczęściarz.
Awatar użytkownika

lesgo58
5000
Posty: 5230
Rejestracja: poniedziałek, 18 kwie 2011, 13:31
Krótko o sobie: "...coqito ergo sum..."
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Land Krzyżaków. Pogranicze Prus wschodnich.
Podziękował: 1292 razy
Otrzymał podziękowanie: 2743 razy
Re: Kuba_88

Post autor: lesgo58 »

Kuba - bardzo nam miło, że jesteś zadowolony. Pędź dalej - powoli w domu i z rozwagą na drodze... :D :punk:
Pozostaję: otwarty, elastyczny i ciekawy.
TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
My łączymy Teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego

Ferment
5
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 17 lip 2018, 21:21
Podziękował: 1 raz
Re: Kuba_88

Post autor: Ferment »

Witaj! Miło obcować z ludźmi pełnymi pasji! Myślę że o to chodzi w tym, co robimy i że właśnie dlatego to robimy - żeby poczuć tę ogromną dumę z dobrze odrobionych lekcji. Zdrówko!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”