mini-prezent na dzień mężczyzn ;)

Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)
Regulamin forum
W tym dziale można rozmawiać na luzie o wielu tematach.

Obowiązuje zakaz poruszania tematów POLITYCZNYCH. Tematy takie będą kasowane lub moderowane.

Autor tematu
acurlydrug
300
Posty: 325
Rejestracja: niedziela, 27 sie 2017, 14:51
Podziękował: 25 razy
Otrzymał podziękowanie: 21 razy

Post autor: acurlydrug »

Z góry napiszę, że jeśli temat-lipa to kasujcie, nie obrażę się ;)

W związku z jutrzejszym dniem i małą imprezą głównie męską, pomyślałam sobie o zrobieniu szybkich małych prezencików dla uczestników. Jakieś pomysły?

Wstępnie: 50-tka kukurydzianki 60% w buteleczce (jeśli jutro takowe znajdę w sklepach, a potrzebuję ich z dychę), plus w małym słoiczku zagrycha - ogórek + kalafior (jeśli się zmieszczą razem).
Kuku ew. da się czymś zaprawić na szybko czy lepiej bez?
Dodatkowo dowiązana do zestawu karteczka typu: "na poprawę humoru", "sok z gumijagód".
promocja
Awatar użytkownika

szatajoh
200
Posty: 234
Rejestracja: niedziela, 28 paź 2012, 15:50
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Whiski i Sliwowica
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Norynberga/Zywiec
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podziękowanie: 34 razy
Kontakt:
Re: mini-prezent na dzień mężczyzn ;)

Post autor: szatajoh »

Ja robie prezenty 0.5 l nie ma sensu się rozdrabniać dla facetów.
A ogórki to z beczki w pergaminowej torebce.
Nie badz szkotem albo schwabem.

Autor tematu
acurlydrug
300
Posty: 325
Rejestracja: niedziela, 27 sie 2017, 14:51
Podziękował: 25 razy
Otrzymał podziękowanie: 21 razy
Re: mini-prezent na dzień mężczyzn ;)

Post autor: acurlydrug »

Gdybym miała z czego dać, może i bym dała. Nie robię jeszcze często, więc aktualne wyroby idą na bieżąco. To będzie 10-cio osobowa grupa i nawet nie jestem pewna czy będę mieć tyle o takim % (kapie dopiero). Dlatego chcę symbolicznie.

eldier
750
Posty: 751
Rejestracja: wtorek, 29 kwie 2014, 23:12
Podziękował: 114 razy
Otrzymał podziękowanie: 158 razy
Re: mini-prezent na dzień mężczyzn ;)

Post autor: eldier »

acurlydrug pisze: nawet nie jestem pewna czy będę mieć tyle o takim % (kapie dopiero).
Słusznie się obawiasz, bo tu dużo facetów to jeszcze dokładnie sprawdź zapasy :D Ale ja chętnie przygarnę taki prezent :D

A tak serio to lepiej lej w 100, 50 to wg mnie trochę za mało, a taka setka jest akurat. Jak się wymieniamy próbkami to najczęściej właśnie w takiej ilości, bo można trochę spróbować i jeszcze trochę zostaje na później. Tym sposobem można sprawdzić jak trunek zmienia się z czasem. Odnośnie zagrychy to może mały słoik smalcu i słoiczek kiszonych do tego? Proponuje wrzucić do prezentowej torebki 2 słoiczki, flaszeczkę i dać karteczkę "Na pokrzepienie". Ogólnie uważam, że to fajny pomysł.

Jak chcesz doprawiać to na szybko to tylko trochę karmelu, wszystko inne wymaga co najmniej kilku dni. Jednak ja bym nie kombinował.

Tylko kwestia czy ktoś doceni trud włożony w ten trunek? Bo jeżeli nie to nie warto. Sam mam takich znajomych co na niezły zajzajer mlaskali, a na dość mocno oczyszczoną wielozbożówke się krzywili i dopiero z colą poszła... Po prostu nie rozumiem :bezradny:
szatajoh
Moim zdaniem połówkę to się bierze jak się do kogoś idzie.
Awatar użytkownika

szatajoh
200
Posty: 234
Rejestracja: niedziela, 28 paź 2012, 15:50
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Whiski i Sliwowica
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Norynberga/Zywiec
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podziękowanie: 34 razy
Kontakt:
Re: mini-prezent na dzień mężczyzn ;)

Post autor: szatajoh »

Po prostu nie rozumiem
szatajoh
sorry ja myslalem o facetach ja tak kumplom daje do testowania
Awatar użytkownika

masterpaw2
1650
Posty: 1654
Rejestracja: wtorek, 12 kwie 2016, 20:10
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:), no chyba, że ktoś mi na odcisk nadepnie....
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: Centralna Polska
Podziękował: 66 razy
Otrzymał podziękowanie: 203 razy
Re: mini-prezent na dzień mężczyzn ;)

Post autor: masterpaw2 »

Tylko nie informuj obdarowanych o voltażu prezentu, zobaczysz zdziwione miny twardzieli :)
Gdy coś robię, zawsze staram się robić to najlepiej, choć nie zawsze mi to wychodzi......;)

Autor tematu
acurlydrug
300
Posty: 325
Rejestracja: niedziela, 27 sie 2017, 14:51
Podziękował: 25 razy
Otrzymał podziękowanie: 21 razy
Re: mini-prezent na dzień mężczyzn ;)

Post autor: acurlydrug »

Ta akurat grupa to grupa lubiących takie rzeczy. Też myślałam (myślę...) o setkach, tylko tu właśnie może pojawić się problem z ilością - litr to jednak duże ilości dla mnie, i jeśli wykapie tyle to nic nie zostanie (a prawie-mężu się obrazi, bo teoretycznie więcej powinien dostać ;)).
A generalnie to nie wiem nawet, czy takie 50-tki w ogóle w sklepie jutro znajdę. Nie mam dużo czasu by nikt nie zaczął się zastanawiać, za czym ja tak biegam. Oj, było na to wpaść w południe!

ps
Eldier jeśli nie straszny Tobie ŁKZWJ to na pw podaj adres do wysyłki ;)
Awatar użytkownika

masterpaw2
1650
Posty: 1654
Rejestracja: wtorek, 12 kwie 2016, 20:10
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:), no chyba, że ktoś mi na odcisk nadepnie....
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: Centralna Polska
Podziękował: 66 razy
Otrzymał podziękowanie: 203 razy
Re: mini-prezent na dzień mężczyzn ;)

Post autor: masterpaw2 »

tylko tu właśnie może pojawić się problem z ilością - litr to jednak duże ilości dla mnie, i jeśli wykapie tyle to nic nie zostanie
Tak jak napisałaś, trzeba było nieco wcześniej pomyśleć, toż by się forumowej perełce pdesłało co nieco - wszak z pewnością każdy z nas ma "jakieś tam" skromne ;) zapasy.
Gdy coś robię, zawsze staram się robić to najlepiej, choć nie zawsze mi to wychodzi......;)
Awatar użytkownika

Licho
100
Posty: 110
Rejestracja: niedziela, 25 lut 2018, 18:57
Krótko o sobie: Emigrantka zarobkowa
Ulubiony Alkohol: Jałowcówka
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Lokalizacja: Biała Chrobacja/Wallonia
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowanie: 16 razy
Re: mini-prezent na dzień mężczyzn ;)

Post autor: Licho »

Jak dla mnie super pomysł. Popieram pomysł z setką a nie 50. Kalafior 60% wyrzuci, albo się zmusi. :) Smalec ze skwarkiem i cebulką na mikro bułce proponuję. Piszę już pewnie po czasie, ale to na przyszłość jak znam facetów w moim otoczeniu to się spodoba. :)
Licho nie śpi,
Licho czuwa,
Licho psoci,
jak się uda...

eldier
750
Posty: 751
Rejestracja: wtorek, 29 kwie 2014, 23:12
Podziękował: 114 razy
Otrzymał podziękowanie: 158 razy
Re: mini-prezent na dzień mężczyzn ;)

Post autor: eldier »

No i jak się udały prezenty? Na drugi raz pomyśl o tym trochę wcześniej :) Albo rób więcej niż wypijasz. Teraz cukier w śmiesznej cenie to można narobić zapasów.
acurlydrug pisze:Eldier jeśli nie straszny Tobie ŁKZWJ to na pw podaj adres do wysyłki ;)
Nie jest mi straszny, ale nie będę Cie opijał jak Ci ledwo do pierwszego wystarcza ;)

Autor tematu
acurlydrug
300
Posty: 325
Rejestracja: niedziela, 27 sie 2017, 14:51
Podziękował: 25 razy
Otrzymał podziękowanie: 21 razy
Re: mini-prezent na dzień mężczyzn ;)

Post autor: acurlydrug »

Z pewnością pomyślę ;)
Wyszły 2 słoiczki, związane jeden na drugim - na górze 'woda' na odświeżenie, na dole mix warzyw z zalewy octowej (ogórki, papryka, kalafior). Chłopaki zaskoczeni i zadowoleni, jeden dzień później poprosił o flaszeczkę kiedy już się jej dorobię ;)
Awatar użytkownika

Sanderson
1
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 18 mar 2018, 19:32
Re: mini-prezent na dzień mężczyzn ;)

Post autor: Sanderson »

Myślę, że jest to na prawdę fajny pomysł na prezent. Daj znać czy się podobał.
Czasami nienawidzę w sobie jednej rzeczy - że kiedy krzyczę, a krzyczę jak opętana, to krzyczę w pustkę.
Awatar użytkownika

Jipang_87
1
Posty: 1
Rejestracja: środa, 14 mar 2018, 14:51
Re: mini-prezent na dzień mężczyzn ;)

Post autor: Jipang_87 »

acurlydrug pisze:Z pewnością pomyślę ;)
Wyszły 2 słoiczki, związane jeden na drugim - na górze 'woda' na odświeżenie, na dole mix warzyw z zalewy octowej (ogórki, papryka, kalafior). Chłopaki zaskoczeni i zadowoleni, jeden dzień później poprosił o flaszeczkę kiedy już się jej dorobię ;)
Fajnie, że prezent się udał. Gratuluję pomysłu :)
Naszą bronią pierwszoliniową będą pałki, a bronią ostatniej szansy nasze nogi. Inaczej mówiąc, wiejemy jak najszybciej
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach”