JISKRA59

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
JISKRA59
100
Posty: 100
Rejestracja: środa, 6 sty 2016, 19:09
Krótko o sobie: Staram się być fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Oczywiście swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Opolskie
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podziękowanie: 12 razy

Post autor: JISKRA59 »

Witam.

Pozdrawiam wszystkich pędzących,goniących i będących generalnie w opozycji do państwowego przemysłu monopolowego.Jestem z Wami już od jakiegoś czasu,ale postanowiłem jako zupełny laik ,wpierw poczytać co nieco by w ogóle z grubsza orientować się w temacie.Mieszkam na Opolszczyźnie i interesuję się w większości tym co można (jak to kiedyś Pietrzak powiedział w kabarecie"TYMI RENCAMI I TYMI PALCYMA") zrobić w temacie swojskiego jadła i napitku,zwłaszcza z uwzględnieniem tego ostatniego.Wyniki mych przemyśleń będę mógł, mam nadzieję, niedługo przedstawić szanownemu gronu w dziale budowlano-konstrukcyjnym do oceny i konstruktywnej krytyki.A na razie szacun wielki wszystkim tym,którzy tworzą to zacne forum.Pozdrawiam Janusz :D
Teoria nie poparta praktyką zakrawa na abstrakcję
Awatar użytkownika

Doody
3500
Posty: 3838
Rejestracja: czwartek, 20 paź 2016, 20:04
Krótko o sobie: Degustator z powołania :-)
Ulubiony Alkohol: DIY
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Podziękował: 283 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy
Re: JISKRA59

Post autor: Doody »

Witam i powodzenia życzę :ok:
Pozdrawiam
Darek

...KAKTUS...
10
Posty: 15
Rejestracja: czwartek, 15 cze 2017, 12:59
Podziękował: 6 razy
Re: JISKRA59

Post autor: ...KAKTUS... »

Witaj :) .
Jestem podobnie jak i Ty żółtodziobem tutaj, ale spędzam tu na czytaniu każdą wolną chwilę. Piszę niewiele, bo i doświadczenie małe, a jak już piszę, to zwykle kończę wypowiedzi tym oto znakiem "?" :mrgreen:
Awatar użytkownika

Autor tematu
JISKRA59
100
Posty: 100
Rejestracja: środa, 6 sty 2016, 19:09
Krótko o sobie: Staram się być fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Oczywiście swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Opolskie
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podziękowanie: 12 razy
Re: JISKRA59

Post autor: JISKRA59 »

@KAKTUS nie przejmuj się ja między innymi dlatego przez cały czas nie pisałem,bo musiałbym tego znaku używać w ilościach hurtowych,a i teraz dziesięć razy się zastanawiam nim coś napiszę.Także grunt to się nie przejmować i w mokrych butach nie chodzić,a poza tym jako rzecze DJ rydzyk "ALLELUJA I DO PRZODU"
Teoria nie poparta praktyką zakrawa na abstrakcję
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”