steffy

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
steffy
20
Posty: 21
Rejestracja: wtorek, 6 wrz 2016, 20:22
Ulubiony Alkohol: "Łyski" na miodzie i piwko.
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Post autor: steffy »

Ahoj! Witam wszystkich serdecznie!
Mam na imię Piotr, mieszkam w zachodniopomorskimi. Temat psocenia spadł na mnie zupełnie nieoczekiwanie jak grom z jasnego nieba. Pięć wiader śliwek węgierek zebrane, a tu sąsiadka dzwoni, że jednak ich nie weźmie. Nawet przypadkowi przechodnie za płotem odmawiali (wyjątkowo obrodziły w tym roku).
Szkoda mi było wyrzucać, więc co tu zrobić? Jak śliwki, to może śliwowica, ale jak to się robi? Telefon do ręki, wujek „gugle” i po czterech godzinach wydrylowane owoce i cała reszta składników moczyły się już w beczce. Wieczorem został zamówiony destylator Pot Still…
Aktualnie jestem po kilkunastu destylacjach na PS'ie, tak na stawów owocowych, jak i cukrówek, i już wiem na 100%, że wpadłem w temat jak „śliwka w kompot”.
Jeśli chodzi o sprzęt, chciałbym się rozwinąć i po długiej lekturze tego forum zamierzam zbudować kolumnę 63.5 mm z głowicą typu Aabratek + OLM + bufor + zbiornik 50 ltr grzany elektrycznie 4kW + sterownik PAMEL. Swoją drogą jestem pełen podziwu za upór forumowiczów i ich dążenie do doskonałości w temacie psocenia na przestrzeni ostatnich kilku lat :respect: . Mogłem dzięki nim zdobyć skromną wiedzę jaką obecnie posiadam i za to bardzo dziekuję (udało mi się nawet wstępnie narysować projekt). Niestety, przede mną jeszcze wiele godzin studiowania forum, ale wierzcie mi, zrobię to z czystą przyjemnością i ciekawością :) . Jako, że mój zawód to marynarz i czasu po robocie mam dużo, więc narazie przygotowania w większości teoretyczne, natomiast jak wrócę na lądzie ostro ruszam z budową.
Pozdrawiam Wszystkich.
koncentraty wina
Awatar użytkownika

Karwi
150
Posty: 161
Rejestracja: piątek, 8 lip 2016, 23:36
Podziękował: 28 razy
Otrzymał podziękowanie: 14 razy
Re: steffy

Post autor: Karwi »

Cześć. Fajnie Cię tu widzieć.

wawaldek11
2500
Posty: 2913
Rejestracja: niedziela, 14 lis 2010, 22:18
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem, który ma więcej radości z dawania niż z brania.
Ulubiony Alkohol: niepospolity i najlepiej bez banderolki; poszukiwania ciągle trwają...
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Puszcza Goleniowska
Podziękował: 159 razy
Otrzymał podziękowanie: 298 razy
Re: steffy

Post autor: wawaldek11 »

Witam ziomala :piwo:
Pozdrawiam,
Waldek
Awatar użytkownika

spawacz
250
Posty: 299
Rejestracja: sobota, 25 paź 2014, 19:02
Ulubiony Alkohol: coś co sam wyprodukuję
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Lokalizacja: północna zachodnia Polska
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 68 razy
Re: steffy

Post autor: spawacz »

Co raz więcej nas z zach-pom. Pozdrowienia :D
.....tymczasem w blaszaku :?
Awatar użytkownika

CalypsoArtur
20
Posty: 25
Rejestracja: środa, 12 kwie 2017, 14:52
Ulubiony Alkohol: Złoty nektar
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: podlaskie
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowanie: 2 razy
Re: steffy

Post autor: CalypsoArtur »

Witam i pozdrawiam

Tapnięte
Pozdrawiam Artur
Awatar użytkownika

Doody
3500
Posty: 3836
Rejestracja: czwartek, 20 paź 2016, 20:04
Krótko o sobie: Degustator z powołania :-)
Ulubiony Alkohol: DIY
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Podziękował: 283 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy
Re: steffy

Post autor: Doody »

Witam i życzę powodzenia :ok:
Pozdrawiam
Darek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”