Spożywanie w nadmiarze jakiegokolwiek alkoholu prowadzi do choroby alkoholowej zwanej alkoholizmem! Na tym forum nie unikamy tego trudnego tematu. Dowiecie się tutaj wiele ciekawych informacji, jak uniknąć uzależnienia oraz jak sobie z nim radzić.
Awatar użytkownika

Autor tematu
Juliusz
1050
Posty: 1066
Rejestracja: środa, 10 wrz 2008, 15:28
Krótko o sobie: Amator alkoholniarz, ciekawy.
Ulubiony Alkohol: Whiskey.
Status Alkoholowy: Drinker
Lokalizacja: Australia
Załączniki
I - WAŻNE - ZASTRZEŻENIA

Postautor: Juliusz » sobota, 6 lut 2010, 07:43

Zastrzeżenia

Informacje umieszczone w dziale „Alkoholizm – Choroba alkoholowa" zostały skompilowane przez amatorów. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób, w jaki informacje te będą zrozumiane i użyte. Czytający zgadzają się, że informacje tu zawarte mogą służyć tylko i wyłącznie jako poglądowe i edukacyjne a jedyne, co mają na celu to uczulenie czytających na niebezpieczeństwa związane ze spożywaniem napojów alkoholowych.
O ile autorzy starali się oprzeć zawarte tu teksty na rzetelnych źródłach nie gwarantują zgodności tych tekstów a podane informacje mogą być niezgodne z obecnym stanem nauki, wiedzy medycznej, psychologicznej jak też psychiatrycznej; informacje te mogą zawierać błędy
Z naciskiem sugerujemy, aby czytelnicy zainteresowani lub potrzebujący porady lub autorytatywnej odpowiedzi lub mający wątpliwości kontaktowali się z instytucjami, których lista została umieszczona pod tematem: „Sugestie – pomoc – porady - leczenie”.

Autorzy
(Sugestie i korekta - Zygmunt)
Moją pasją są suwaki logarytmiczne jednostronneWróć do „Alkoholizm - Choroba Alkoholowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości