Pomorskie, szukam fachowego spawacza nierdzewki.

Gdzie zakupić najlepszy sprzęt do produkcji domowej? Linki do stron, które warto odwiedzić w poszukiwaniu sprzętu.
Regulamin forum
1. Każdy producent/sklep powinien znajdować się w osobnym temacie.
2. Jeżeli chcesz pokazać swój sklep/firmę/produkt zrób to opisując czym się zajmujesz/produkujesz. Temat może mieć jeden aktywny odnośnik do twojej strony www.
3. Poszukiwaczy sprzętów i towarów odsyłamy do działu Targowisko

Autor tematu
adozp
2
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 16 cze 2018, 21:35

Post autor: adozp »

Hej, szukam fachowego spawacza do kolumny z nierdzewki. Wszystko mam pocięte i oszlifowane. Zbyszek
koncentraty wina
Awatar użytkownika

manowar
950
Posty: 967
Rejestracja: poniedziałek, 11 maja 2009, 17:36
Krótko o sobie: I ain't no nice guy after all
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 212 razy
Kontakt:
Re: Pomorskie, szukam fachowego spawacza nierdzewki.

Post autor: manowar »

napisz do kolegi Spawacz - tu lub na zielonym
Pierwszego nie przepijam, drugiego zresztą też, trzeciego i czwartego, i piątego też nie!
Na kolorowe drinki wiem, że jest teraz moda, dla mnie drink najlepszy to spirytus plus woda!

https://www.facebook.com/PiwniceRedutowe/ - moje przygody alkoholowe
Awatar użytkownika

drgranatt
1800
Posty: 1847
Rejestracja: poniedziałek, 13 lip 2009, 11:04
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Nemiroff Smorodina
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Lokalizacja: 3-city
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 204 razy
Re: Pomorskie, szukam fachowego spawacza nierdzewki.

Post autor: drgranatt »

@manowar, kolega szuka z pomorskiego...
"最不喜欢的粗鲁所持的以及各种各样的虚伪的混蛋。"
http://alkohole-domowe.com/forum/regulatory-drgranatta-t6000.html

Autor tematu
adozp
2
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 16 cze 2018, 21:35
Re: Pomorskie, szukam fachowego spawacza nierdzewki.

Post autor: adozp »

Hej
Dokładnie - pomorskie. Dziękuję Drgranat. Przeglądając forum znalazłem w postach Ducha Wina film właściciela kulumny miedzianej łączonej kielichami. Sprawdziłem czy dałoby się znaleźć rury z nierdzewki aby coś takiego skonstruować. I znalazłem: fi=57x1,5; fi=60,3x1,5; fi=63,5x1,5. Kupiłem materiał, przyciąłem, wszystko pasuje, wymiary rur są bardzo precyzyjne. Luzy 0,3 i 0,2mm. Nie udało się to dla grubości ścianki 2mm. Zwykły kielich z dwóch średnic nie daje się tak uszczelnić, aby kolumna była rozbieralna. Przy trzech średnicach wyszedł mi taki mały labirynt i dodając uszczelkę z silikonu mogę sobie bez odkręcania kołnierzy łatwo wszystko rozdzielić. Po pospawaniu chciałem sprawdzić co wybrać, mam trzy możliwości montażu: na bagnet (jak żarówki na bagnet), na śruby np M4, lub obok równoległa rurka lub dwie rurki i kilka uchwytów trzymajacych kolumnę. I z tego względu wolałbym nie wysyłać, lecz zrobić w okolicy trójmiasta. Wysyłka to też jeszcze jeszcze dodatkowy koszt.
Pozdrawiam
Zbyszek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy, Sprzedawcy, Producenci...”