Poczta bez reklam.

Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)
Regulamin forum
W tym dziale można rozmawiać na luzie o wielu tematach.

Obowiązuje zakaz poruszania tematów POLITYCZNYCH. Tematy takie będą kasowane lub moderowane.

Autor tematu
Drupi
800
Posty: 830
Rejestracja: poniedziałek, 19 sty 2015, 20:36
Krótko o sobie: Na ile moge to pomagam ludziom.
Lokalizacja: Centralna Polska
Podziękował: 73 razy
Otrzymał podziękowanie: 94 razy

Post autor: Drupi »

Nie wiem dlaczego na smartfonie jak chcę przesłać komuś na pocztę jakiś plik, np. filmik, to wcześniej musze być na smartfonie zalogowany, wyłącznie na interii. A jak wcześniej wybiorę sobie logowanie na innej poczcie, wlogujac się z interii, to i tak android zmusza mnie do logowania na interii nie widząc że wcześniej logowałem na innej firmie. Czyżby trzeba coś poprzestawiać w tej nowej poczcie, żeby ona mogła być nadawcą ze smartfona? Widzieć inne poczty??Każdy ma wbudowaną aplikację " poczta", a na tej aplikacji nie wszystkie poczty loguje. Gmail też tylko gmaila. Dało by się coś z tym zrobić?
I like noble drinks.
promocja

Autor tematu
Drupi
800
Posty: 830
Rejestracja: poniedziałek, 19 sty 2015, 20:36
Krótko o sobie: Na ile moge to pomagam ludziom.
Lokalizacja: Centralna Polska
Podziękował: 73 razy
Otrzymał podziękowanie: 94 razy
Re: Poczta bez reklam.

Post autor: Drupi »

Witam. Kolega starszy wiekiem który słabo ogarnia sprawy działania poczty e mail pół roku temu założył sobie Gmaila. Ma na tej poczcie treści edukacyjne powiedzmy wielkości tematu naszego ...."kompendium wiedzy w pigułce" z ilustracjami powiedzmy 60 szt. A może I mniej treści. I ciagle blokuje mu się poczta, I informacje przychodzące i jest komunikat że poczta przepełniona. Co trochę usunie to dopiero może odebrać e-mail. Czy to możliwe że gmail ma tak mało pojemności? Ja nie potrafię mu pomóc. A Wy co o tym sądzicie? A może jest na to jakiś sposób? Nie sądzę żeby ta treść miała 15 GB bo ja mam też chmurę i mnóstwo rzeczy zapisane i jest ledwo 2,5 Gb zapisane z 15 Gb.
Ps.
On nie ma tam żadnych filmików bo wiem że dużo ważą.
Ostatnio zmieniony wtorek, 20 lip 2021, 13:28 przez Drupi, łącznie zmieniany 1 raz.
I like noble drinks.
Awatar użytkownika

jakis1234
2500
Posty: 2538
Rejestracja: sobota, 30 lip 2016, 16:57
Ulubiony Alkohol: Zależy od nastroju i dostępności.
Status Alkoholowy: Winiarz
Podziękował: 233 razy
Otrzymał podziękowanie: 441 razy
Re: Poczta bez reklam.

Post autor: jakis1234 »

Jak wejdzie na konto i wybierze z aplikacji google "konto" to wejdzie w ustawienia i tam jest opcja "miejsce na koncie", jak na to kliknie, to będzie rozpiska co ile zajmuje.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pozdrawiam z opolskiego.
Awatar użytkownika

Skir
1500
Posty: 1548
Rejestracja: poniedziałek, 15 lip 2019, 08:38
Podziękował: 210 razy
Otrzymał podziękowanie: 353 razy
Re: Poczta bez reklam.

Post autor: Skir »

mam konto pocztowe powiązane ze swoją stroną. i nie powinno być spamu. z biegiem lat jednak, spam zaczął się pojawiać, a ostatnio szybko przybywać.
do logowania się w jakiś bzdurach mam mail zapasowy z WP.
prywatny mail jest dla znajomych, na umowy np z Eneą czy Orange, booking, empik itp
chamstwem jest, że niektóre firmy musiały przekazać mój mail do zasobów reklamowych, bo pojawiają mi się reklamy/spam salonów samochodowych, książek kucharskich czy super diety. to mnie wqrwia niesamowicie!
co ciekawe, na konto służbowe w pracy też trafiają mi jakieś śmieci, choć przecież tamtym adresem to juz zupełnie nigdzie się nie logowałem.
I love the smell of bimber in the morning.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach”