Piwowarsky

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Piwowarsky
5
Posty: 6
Rejestracja: środa, 21 lis 2018, 07:57
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Piwo, czysta, zbożowe
Status Alkoholowy: Piwowar
Lokalizacja: Łódzkie

Post autor: Piwowarsky »

Witajcie :poklon;

Mam na imię Piotrek, tematyką alkoholi zajmuje się od 5 lat, głównie piwa. Piwo kocham, jednak mocniejsze alkohole zaczynają skradać moje serce, a czesem i głowę :pije: :love:. We wrześniu 2018r. Zrobiłem pierwszy bimber na pożyczonym pot-stillu z żyta i jęczmienia, wyszedł straszny :cry: jednak jedna jaskółka wiosny nie czyni, w październiku wypożyczyłem kolumne aabratka, nastawiłem 120l nastawu cukrowego, swoją drogą wydawało mi się że jest to straszna ilość, efekt destylacji mnie zaszokował , delikatny destylat o lekko owocowym zapachu mimo braku owoców w nastawię, wiedziałem że jest coś nie tak, ale i tak dla mnie i moich znajomych był to dobry towarek, teraz już wiem że termometr w głowicy jak skoczy o 0.2to już :dupa:. To tak po części o mnie, i o tym jak to się zaczęło, mój następny post będzie w dziale z budową, gdzie opiszę moje zmagania z budową mini still'a.
Awatar użytkownika

Doody
3500
Posty: 3838
Rejestracja: czwartek, 20 paź 2016, 20:04
Krótko o sobie: Degustator z powołania :-)
Ulubiony Alkohol: DIY
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Podziękował: 283 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy
Re: Piwowarsky

Post autor: Doody »

Witaj Piotrku i powodzenia :ok:
Pozdrawiam
Darek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”