Znaleziono 8 wyników

autor: pieta1982
czwartek, 22 paź 2020, 13:38
Forum: Kolumny destylacyjne
Temat: AABRATEK ELEKTRYCZNY OVM fatalne wykonanie
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 10276

Re: AABRATEK ELEKTRYCZNY OVM fatalne wykonanie

Wszystko ok sprzedawca sam wysłał kuriera na własny koszt i zwrócił cało sumę.Szukam teraz coś porządnego u sprawdzonych sprzedawców.Pisałem do aabratek.pl bo tam mają cudeńka :1st ale niestety terminy dopiero wolne na 2021 na zapisy :? A ja niecierpliwy jestem i już bym chciał cieszyć się wytwarzan...
autor: pieta1982
poniedziałek, 19 paź 2020, 16:50
Forum: Kolumny destylacyjne
Temat: AABRATEK ELEKTRYCZNY OVM fatalne wykonanie
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 10276

Re: AABRATEK ELEKTRYCZNY OVM fatalne wykonanie

Dzięki wszystkim za porady i tak własnie uczyniłem odsyłam go w cholerę do sprzedawcy. Zobaczymy tylko jak będzie ze zwrotem kasy ale nie robił żadnych przeciwwskazań do odesłania. Na własny koszt wysyłał do mnie kuriera na jutro Jak coś to jeszcze dam znać jak sprawy się potoczyły
autor: pieta1982
poniedziałek, 19 paź 2020, 11:30
Forum: Kolumny destylacyjne
Temat: AABRATEK ELEKTRYCZNY OVM fatalne wykonanie
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 10276

AABRATEK ELEKTRYCZNY OVM fatalne wykonanie

Witam Zakupiłem własnie kupiłem na allegro taki destylator http://archi.inosak.org/imgdb/item9110768579_1.html Jednak nie wiem co robić czy go zwracać czy coś da się z tym zrobić bo wykonanie tego destylatora za taką cenę jest fatalne Spawy pordzewiałe, odpowietrznik w głowicy zaspawany ( nie wiem c...
autor: pieta1982
wtorek, 13 paź 2020, 10:08
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: DESTYLATOR 30 50 L AABRATEK ELEKTRYCZNY SZKŁO OVM
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 2757

Re: DESTYLATOR 30 50 L AABRATEK ELEKTRYCZNY SZKŁO OVM

System VM służy wyłącznie do otrzymywania spirytusu i nie da się na nim produkować trunków smakowych- daje za to doskonale oczyszczony i zimny spirytus 96% Czy to prawda ? Jak ktoś może zaproponować mi destylator lepszy od tych co podałem w linkach to prosił bym o jakieś propozycje link do dobrego s...
autor: pieta1982
wtorek, 13 paź 2020, 01:02
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: DESTYLATOR 30 50 L AABRATEK ELEKTRYCZNY SZKŁO OVM
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 2757

Re: DESTYLATOR 30 50 L AABRATEK ELEKTRYCZNY SZKŁO OVM

No i już na starcie popełniłem błąd którego nikt nie zauważył. Chodzi o to ze pytałem sie który system jest lepszy OVM czy OLM a przecież w linku który podałem destylatory które zamierzałem kupić nie ma w nich OLM tylko LM oraz OVM wraz z LM i tu za błąd chciałem przeprosić i teraz prawidłowe pytani...
autor: pieta1982
poniedziałek, 12 paź 2020, 19:29
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: DESTYLATOR 30 50 L AABRATEK ELEKTRYCZNY SZKŁO OVM
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 2757

Re: DESTYLATOR 30 50 L AABRATEK ELEKTRYCZNY SZKŁO OVM

ziękuje za poradę skorzystam z niej i zamówię destylator tylko z odbiorem bocznym OLM A z czasem do inwestuję w chłodniczkę do OLM Mam tylko jeszcze jedne pytanie czy chłodnica Liebiega będzie dobrym pomysłem do tego zestawu z samym OLM ?
Pozdrawiam
autor: pieta1982
niedziela, 11 paź 2020, 18:52
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: DESTYLATOR 30 50 L AABRATEK ELEKTRYCZNY SZKŁO OVM
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 2757

DESTYLATOR 30 50 L AABRATEK ELEKTRYCZNY SZKŁO OVM

Witam wszystkich :kumple: Zacznę od tego że jestem dzieckiem który stawia pierwsze kroki w kierunku wytwarzania alkoholu w destylatorze Ogarnąłem podstawy wytwarzania alkoholu fora - lektury - filmy :read: Więc nadszedł czas aby w końcu nabyć jakiś dobry destylator :pije: I tu pytanie do specjalistó...
autor: pieta1982
niedziela, 11 paź 2020, 18:21
Forum: Przywitaj Się!
Temat: pieta1982
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1270

pieta1982

Witam wszystkich Smakoszy

Wołają na mnie pieta :D Pierwsze kroki stawiałem przy produkcji win :read: Jednak chciał bym z czasem rozszerzyć swoje zainteresowania do wytwarzania dobrego piwka oraz pędzić wspaniałej księżycówki ;P Mam nadzieję że dostanę tu wiele wspaniałych porad :D

Wyszukiwanie zaawansowane