Znaleziono 4 wyniki

autor: Paramonov
poniedziałek, 11 lut 2013, 11:20
Forum: Przepisy na Nalewki i Likiery
Temat: Nalewka wisielec pomarańczówka - zdjęcia
Odpowiedzi: 43
Odsłony: 43075

Re: Nalewka wisielec pomarańczówka - zdjęcia

Witam. Mój wisielec stoi na szafie nie przejmowałem sie tym czy dociera do słoika słonce czy nie. Smak tej nalewki powstaje jak by z zapachu pomarańczy. Wydaje mi sie że po wyciśnięciu soku nalewka za bardzo upodobni sie do drinka i będzie kwaśniejsza.
autor: Paramonov
wtorek, 22 sty 2013, 09:35
Forum: Przepisy na Nalewki i Likiery
Temat: Nalewka wisielec pomarańczówka - zdjęcia
Odpowiedzi: 43
Odsłony: 43075

Re: Nalewka wisielec pomarańczówka zdjęcia

papo pisze:Czy smak nie wychodzi gorzkawy ? Próbował ktoś dać obraną pomarańczę ?.
Witam. U mnie nigdy nie było gorzkiego smaku. Właśnie dlatego że pomarańcza nie jest zanurzona. Smak wisielca to nie jest smak soku tylko tak jak by zapach pomarańczy przechodzi w smak.
autor: Paramonov
wtorek, 15 sty 2013, 10:56
Forum: Przepisy na Nalewki i Likiery
Temat: Nalewka wisielec pomarańczówka - zdjęcia
Odpowiedzi: 43
Odsłony: 43075

Nalewka wisielec pomarańczówka - zdjęcia

Witam. Nalewka z pomarańczy Na jedną pomarańczę można dać nawet 3L wódki 40-50%. Najlepiej będzie wlać do dużego słoja 4-5L potem będzie wygodniej powiesić pomarańczę. Przebijam pomarańczę miedzianym drutem i przewlekam przez dziurki w zakrętce. Lakuje te dziurki, można zalać woskiem. Można też poma...
autor: Paramonov
poniedziałek, 14 sty 2013, 22:32
Forum: Przywitaj Się!
Temat: Witam serdecznie
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 799

Witam serdecznie

Witam, mam 27 lat, od sześciu lat robię wina. W tym roku znowu pobiłem swój rekord (około 80L). Robię też nalewki, standardowo co roku z czereśni, pigwy, pomarańcza i oczywiście z aronii. Pozdrawiam wszystkich.

Wyszukiwanie zaawansowane