Znaleziono 4 wyniki

autor: OsiedlowyPanoramix
poniedziałek, 30 lip 2018, 20:04
Forum: Warzenie Piwa
Temat: Jak zacząć warzyć piwo?
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 5953

Re: Jak zacząć warzyć piwo?

kwik44 Podziel się smakiem :D Amadeuss to prawda ze przy zacieraniu trzeba mieć chłodnice itp w każdym razie potrzebuje 30-35 l garnka + dodatkowo 6-8h wolnego czasu :D tylko jeszcze nie rozumiem tego procesu ze musi do temp zejść w dól a potem znowu do gory i tak chyba z 3 razy z tego co wiedziałem...
autor: OsiedlowyPanoramix
sobota, 28 lip 2018, 11:44
Forum: Warzenie Piwa
Temat: Jak zacząć warzyć piwo?
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 5953

Re: Jak zacząć warzyć piwo?

Amadeuss Rozumiem, ale chce zobaczyć od podstaw jak wygada robienie piwa na poziomie żółtodzioba xD Zrobię jedno to przesiądę sie na wyższy poziom. Z tego co oglądałem, czytałem to już faktycznie jest zabawa w kuchni. Aha jeszcze takie pytanko czy kupując taki zestaw gotowy tak jak wspomniałeś w swo...
autor: OsiedlowyPanoramix
piątek, 27 lip 2018, 13:59
Forum: Warzenie Piwa
Temat: Jak zacząć warzyć piwo?
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 5953

Re: Jak zacząć warzyć piwo?

Qba dzięki! :)
Przestudiowałem trochę tematyki warzenia ale pierw faktycznie zacznę od Brewkita!
Dzieki za polecenie autor z YT.

manowar! :)
Dzieki za podpowiedziec i napewno tak zrobie jak napisałeś ale pierw naucze sie podstaw! :)
autor: OsiedlowyPanoramix
środa, 25 lip 2018, 11:00
Forum: Warzenie Piwa
Temat: Jak zacząć warzyć piwo?
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 5953

Jak zacząć warzyć piwo?

Witam wszystkich! :) Chciałbym zacząć warzyć piwo w domu i do was takie pytanie :) 1. Jaki zestaw startowy na początek? (gdzie najlepiej kupić i w jakim sklepie) wiem ze na allegro czy na stronach ale wole mieć odp na to pytanie od profesjonalistów! :) 2. Z czego tzn ( ze słodu) czy pierwsze kroki ...

Wyszukiwanie zaawansowane