Opinia o sprzedawcy

Gdzie zakupić najlepszy sprzęt do produkcji domowej? Linki do stron, które warto odwiedzić w poszukiwaniu sprzętu.
Regulamin forum
1. Każdy producent/sklep powinien znajdować się w osobnym temacie.
2. Jeżeli chcesz pokazać swój sklep/firmę/produkt zrób to opisując czym się zajmujesz/produkujesz. Temat może mieć jeden aktywny odnośnik do twojej strony www.
3. Poszukiwaczy sprzętów i towarów odsyłamy do działu Targowisko

Autor tematu
BartekG
2
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 24 gru 2022, 12:49

Post autor: BartekG »

Cześć jestem nowy, planuje zakup pierwszego sprzętu, ostatnio ktoś polecał tego producenta, ma w promocji aabrateka. Do rodzaju sprzętu jestem zdecydowany, pytanie czy znacie producenta i czy jest ok ?

https://psocimy.pl/katalog-produktow/45 ... 36-keg-50l



Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika

marian.naworski
200
Posty: 204
Rejestracja: czwartek, 16 sty 2020, 13:16
Otrzymał podziękowanie: 20 razy
Re: Opinia o sprzedawcy

Post autor: marian.naworski »

Widze Wigilijne Auto promowanie własnego sprzętu.
Okazję zakupowe to w innym dziale.

Autor tematu
BartekG
2
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 24 gru 2022, 12:49
Re: Opinia o sprzedawcy

Post autor: BartekG »

No raczej nie, właścicielem jest Rafał Szatan. Jezeli pytanie jest zadane w złym miejscu proszę adminów o przeniesienie.

Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka

mac_23
50
Posty: 55
Rejestracja: środa, 20 lis 2019, 15:48
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 3 razy
Re: Opinia o sprzedawcy

Post autor: mac_23 »

Ja mam sprzęt od nich kupiony ponad 2 lata temu. Nic złego się z nim nie dzieje. Muszę jednak przyznać, że po niecałym roku użytkowania sprzęt został zmodyfikowany o OLM i bufor. Dodatkowo w późniejszym czasie zmodyfikowany został zbiornik. Generalnie niby wszystko ok ale bez modyfikacji się nie obeszło. Wszystkie przeróbki wykonali chłopaki z forum.
Awatar użytkownika

jakis1234
2500
Posty: 2581
Rejestracja: sobota, 30 lip 2016, 16:57
Ulubiony Alkohol: Zależy od nastroju i dostępności.
Status Alkoholowy: Winiarz
Podziękował: 235 razy
Otrzymał podziękowanie: 453 razy
Re: Opinia o sprzedawcy

Post autor: jakis1234 »

mac_23 pisze:JMuszę jednak przyznać, że po niecałym roku użytkowania sprzęt został zmodyfikowany o OLM i bufor. Dodatkowo w późniejszym czasie zmodyfikowany został zbiornik. Generalnie niby wszystko ok ale bez modyfikacji się nie obeszło.
I właśnie w tym problem, mam sprzęt od uznanego producenta, uzgodniłem z nim, co chcę, a on podpowiedział co ma sens, a co nie ma i nic nie musiałem przerabiać.
Pozdrawiam z opolskiego.

Autor tematu
BartekG
2
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 24 gru 2022, 12:49
Re: Opinia o sprzedawcy

Post autor: BartekG »

Dzięki, za informację, podejrzewam że sprzęt "uzgadniany" jest też odpowiednio droższy. Nie obawiam się dokładania różnych elementów w późniejszym czasie, ale chciałbym kupić coś ala "baza" co będzie porządnie/starannie jakościowo dobrze wykonane.

Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy, Sprzedawcy, Producenci...”