OLM czy OVM?

Kłopoty z budową i eksploatacją aparatury, wybór właściwego sprzętu. Podstawowe pytania początkujących.
Awatar użytkownika

lesgo58
5000
Posty: 5230
Rejestracja: poniedziałek, 18 kwie 2011, 13:31
Krótko o sobie: "...coqito ergo sum..."
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Land Krzyżaków. Pogranicze Prus wschodnich.
Podziękował: 1292 razy
Otrzymał podziękowanie: 2743 razy

Post autor: lesgo58 »

Nie wykluczają się. Więcej - mogą być dobrym przyczynkiem do zbadanie który sposób jest lepszy. A wstawienie OLM do kolumny z już istniejącym OVM to żadna większa trudność i niż gdyby wstawiać OLM do kolumny w której jeszcze nic nie ma.
Ja kiedyś tak właśnie zrobiłem. Po doświadczeniach i eksperymentach zaślepiłem ujście OVM i nigdy już z niego nie korzystałem.
Pozostaję: otwarty, elastyczny i ciekawy.
TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
My łączymy Teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego
koncentraty wina

jarecki4713
2
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2022, 11:32
Re: OLM czy OVM?

Post autor: jarecki4713 »

Dzięki za zainteresowanie się moim pytaniem tak hodzi o wybór odbioru spróbowanie nowej opcji nie rezygnując ze starego jak dla mnie dobrego ovm dzięki pozdrawiam

jarecki4713
2
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2022, 11:32
Re: OLM czy OVM?

Post autor: jarecki4713 »

Dzięki za zainteresowanie tematem. Chodzi o nowe doświadczenia. Jestem zadowolony z odbioru ovm, ale fajnie byłoby mieć coś nowego, potestować. Jeżeli technicznie jest to możliwe, będę udoskonalał moja wieżyczkę. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony piątek, 11 lut 2022, 21:50 przez manowar, łącznie zmieniany 1 raz.

kwik44
1250
Posty: 1258
Rejestracja: niedziela, 29 wrz 2013, 11:17
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowanie: 240 razy
Re: OLM czy OVM?

Post autor: kwik44 »

Potwierdzam. Jak kula robił eksperyment olm vs ovm to dokładnie tak zrobił. Odbierał z obydwu jednocześnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy i pytania”