Okazja czyli o moralności... Kalego, Dulskiej czy faryzejskiej ?

Dział, w którym znajdują się różne "napromieniowane ;) wiedzą" tematy.
Awatar użytkownika

zzibii
250
Posty: 295
Rejestracja: niedziela, 18 paź 2009, 12:48
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowanie: 34 razy

Post autor: zzibii »

Cena tych drożdży oscyluje w granicach 8 zł. W tym sklepie co jest w linku od kilku lat robie zakupy. Zostawiłem tam trochę kasy i znam dziewczyny na tzw kasie zawsze uśmiechnięte i wesołe. Promocja może być 10-20%. Tu jest ewidentny błąd człowieka. Jaka to promocja w cenie 82 grosze za paczę Alcotec 48? Jedź na Orlena lub na inną stację paliw u kup paliwo za 52 gr za litr. Uważasz się za cwaniaka czy farciarza? Czy może za uczciwego? Jaka jest Twoja znajomość matematyki? Czy masz jakiesz doświadczenie z sprzedaży sklepowej? Czy jesteś za uczciwością czy za cwaniactwem?
Ostatnio zmieniony wtorek, 11 gru 2018, 22:49 przez zzibii, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika

Dwaid
50
Posty: 61
Rejestracja: czwartek, 29 mar 2018, 14:18
Krótko o sobie: :)
Ulubiony Alkohol: Każdy własnoręcznie wykonany :)
Status Alkoholowy: Bimbrownik
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowanie: 4 razy
Re: Okazje zakupowe

Post autor: Dwaid »

geoon pisze:Zzibii czy Ty przypadkiem nie masz coś z głową ? Jeżeli coś Cię boli to nie zaglądaj tutaj i po sprawie. A skąd wiesz czy przez taką omyłkową cenę (o ile to prawda) sklep nie przekona do siebie x osób dzięki czemu i tak wyjdzie na swoje. W biznesie ważne są cyferki i to co się faktycznie opłaca a nie to co nam wydaje. Tak mówił mój wykładowca ale niestety nie wiem jaki rocznik urodzenia (o ile to coś wnosi w rozmowe)
Nie chcesz nie kupuj i nie mów innym jak mają postępować.

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
No wszystko spoko, tylko niektórym drożdże już przyszły, a cena na sklepie dalej 4.20.
Z początku miałem w zgodzie z własnym sumieniem nie kupować i nie narażać kogoś na straty, ale jeżeli ktoś od zeszłego tygodnia trzyma taką cenę i już wysyła produkt, to ciężko wierzyć, że to błąd.

tomhas
250
Posty: 253
Rejestracja: poniedziałek, 12 lip 2010, 21:53
Podziękował: 126 razy
Otrzymał podziękowanie: 16 razy
Re: Okazje zakupowe

Post autor: tomhas »

Ej spokojnie. Sklep zawsze może anulować zamówienie i zwrócić kasę. Skoro nie anulują i wysyłają towar to nie jest pomyłka.
Awatar użytkownika

zzibii
250
Posty: 295
Rejestracja: niedziela, 18 paź 2009, 12:48
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowanie: 34 razy
Re: Okazje zakupowe

Post autor: zzibii »

Zwrócić kasę? Oni są do tyłu z kasą. Byłeś w tym sklepie? Ja bylem w ich 2 sklepach i zawsze tam robię zakupy. Do tego mają sklep internetowy + allegro. Tam jest towaru na 20 TIR-ów. O pomyłkę nie trudno. Jeśli ktoś się czuje "zadowolony" z dobrego biznesu, to zostawiam to bez komentarza. Mnie mój Ojciec inaczej wychował (Tatuś jeśli to czytasz z drugiej strony to dzięki Ci za takie wychowanie, moje córki tak samo wychowałem)...
Ostatnio zmieniony wtorek, 11 gru 2018, 23:26 przez zzibii, łącznie zmieniany 2 razy.

Markusek
30
Posty: 33
Rejestracja: wtorek, 2 sty 2018, 23:36
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 4 razy
Re: Okazje zakupowe

Post autor: Markusek »

Zzibi jesteś pewny, że to pomyłka? Twój ostatni post sugeruje, że uważasz się za tych z 'lepszego sortu'. Nie oceniaj nie mając pewności jakie są fakty. Pozdrawiam.

chprzemo
900
Posty: 911
Rejestracja: poniedziałek, 9 wrz 2013, 20:05
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowanie: 134 razy
Re: Okazje zakupowe

Post autor: chprzemo »

Przed chwilą kupiłem 70 paczek, cześć dla mnie, reszta dla rodziny- ciekawe czy przyjdzie...

Czy jestem zadowolony? Bardzo! W życiu tak tanio nie kupiłem drożdży. Kupiłem w legalny sposób bez ominięcia jakichkolwiek zabezpieczeń/furtek. Jeśli jest to jakaś pomyłka (najprawdopodobniej tak) to sorry- prawo mamy takie, że sprzedawca ma obowiązek sprzedać towar z ceną jaka widnieje przy towarze, wychowanie nie ma tu nic do rzeczy..
Całe życie odpowiadam za błędy które popełnię w pracy, ciekawe czy w tym sklepie też ktoś za to odpowie.. Jeśli tak to współczuje, ale za błędy się płaci (oczywiście poza urzędnikami państwowymi bo ich to nie dotyczy;) ).


Pozdrawiam!
"Jeśli życie daje Ci cytrynę poproś o sól i tequilę" (cyt. z filmu Who Am I- polecam)
Awatar użytkownika

manowar
950
Posty: 967
Rejestracja: poniedziałek, 11 maja 2009, 17:36
Krótko o sobie: I ain't no nice guy after all
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 212 razy
Kontakt:
Re: Okazje zakupowe

Post autor: manowar »

Panowie - odchodzicie od tematu i trochę za nerwowo się robi. Zamykam, ochłoniecie przez kilkanaście godzin a wieczorem poczyszczę. Jeśli któryś z moderatorów ma inne zdanie odblokuje...
Pierwszego nie przepijam, drugiego zresztą też, trzeciego i czwartego, i piątego też nie!
Na kolorowe drinki wiem, że jest teraz moda, dla mnie drink najlepszy to spirytus plus woda!

https://www.facebook.com/PiwniceRedutowe/ - moje przygody alkoholowe
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7298
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1694 razy
Re: Okazje zakupowe

Post autor: radius »

Już się wszystko wyjaśniło. Sklep zorientował się w sytuacji, anulował zamówienia i zwraca kasę :)
Kol. zzibii, pewnie dostał orgazmu ze szczęścia 8-)
SPIRITUS FLAT UBI VULT
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4904
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 845 razy
Re: Okazje zakupowe

Post autor: rozrywek »

Na szczęście ktoś mądry poczyścił temat, na wasze szczęście...bo pozostaliście anonimowi.
Ale smród pozostał i szybko nie wywietrzeje.
Rzuciliście się jak ostatnie hieny, wiedząc doskonale że to ludzka pomyłka.
Przechodniowi wypadał z kieszeni portfel, a wy zamiast oddać, oszukiwaliście i siebie i innych że znalezione nie kradzione i że nikomu ręki do kieszeni nie wkładacie.
Jest mi za was tak ogromnie wstyd, tak nisko upaść, do aż takiego poziomu zejść.

Okazje zakupowe to sytuacja kiedy coś kupujemy taniej, bo promocja, likwidacja sklepu, inne czynniki.
Także kol Krzysiu, nie namawiaj innych do nieuczciwych zakupów, to nie miejsce na to.

Ps: Kol Krzysiu, jak będziesz pił wóde z tych drożdży, przy suto zastawionym świątecznym stole, pomyśl o tej osobie która się o przecinek pomyliła, ile ma w tej chwili do oddania szefowi pieniędzy, czy ma w ogóle choinkę, prezenty pod nią, i czy cokolwiek na tym stole w ogóle jest. Nie ma. Wiem ile ma do oddania bo się dowiedziałem, grube pieniądze, także.....smacznego.

Na dowód waszej hipokryzji zapytam czy jakby Janek Okowita z naszego sklepiku się pomylił ile byście kupili? Nic. A obcemu można wyczyścić magazyn.
kto jest bez winy, niech kamieniem rzuci, ale lepiej będzie ten temat przemilczeć. Lepiej dla was.
Wystarczy że powiecie sobie w głowie...kurde, niby nic, ale głupio wyszło.....
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............

70-MAREK
150
Posty: 162
Rejestracja: środa, 15 sie 2012, 20:32
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Gorzelnik
Lokalizacja: LUBLIN
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podziękowanie: 12 razy
Re: Okazje zakupowe

Post autor: 70-MAREK »

Powiem szczerze że obserwowałem "wyczyszczony" przez Moderatora wątek
Nie kupiłem, bo były mi niepotrzebne
Czy kupiłbym gdybym potrzebował, może

Mam taką propozycję

Kto jednak kupił i uważa że jednak wyszło " nie halo" niech porostu zadzwoni, wyśle mail, jednym słowem niech "zachowa się jak należy"
Ostatnio zmieniony czwartek, 13 gru 2018, 14:02 przez 70-MAREK, łącznie zmieniany 1 raz.

użytkownik usunięty
Re: Okazje zakupowe

Post autor: użytkownik usunięty »

Widzę, że emocje jeszcze nie opadły, więc może naprostuję, TO NIE BYŁA POMYŁKA, LECZ PROMOCJA! :D Sam zamówiłem kilka sztuk (na wypadek gdyby to jednak nie była pomyłka ;) ), ale cena również dla mnie wydawała się podejrzanie niska, więc napisałem maila z zapytaniem do sklepu (nie mógłbym ścierpieć, że skorzystałem na cudzej wpadce). Miły Pan odpisał, iż w istocie była to promocja, lecz nie spodziewali się takiego odzewu i po 15 minutach towar był wyczyszczony :)
Awatar użytkownika

9kaczor6
150
Posty: 157
Rejestracja: środa, 14 paź 2015, 15:14
Ulubiony Alkohol: Bimber
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Podziękował: 60 razy
Otrzymał podziękowanie: 6 razy
Re: Okazje zakupowe

Post autor: 9kaczor6 »

To teraz ten kto kupił 5/10/30 paczek niech da znać jaki mają termin ważności :D żeby się nie okazało, że za miesiąc koniec :)
Ja również wysłałem maila z ciekawości i fakt była to promocja i towar poszedł w momencie. Na szczęście ja w promocje nie wierzę i zaraz idę sypać swoje stare dobre moskvy do beczki.

P. S a propos drożdży moskva też były 10paki za kilka złotych w tym sklepie. Być może są jeszcze - ja dziękuję, a kto ma ochotę czas start. :D
Ostatnio zmieniony czwartek, 13 gru 2018, 14:55 przez 9kaczor6, łącznie zmieniany 2 razy.

acurlydrug
300
Posty: 325
Rejestracja: niedziela, 27 sie 2017, 14:51
Podziękował: 25 razy
Otrzymał podziękowanie: 21 razy
Re: Okazje zakupowe

Post autor: acurlydrug »

No to mamy teraz dwie wersje wydarzeń - pomyłka kontra promocja...
Awatar użytkownika

zzibii
250
Posty: 295
Rejestracja: niedziela, 18 paź 2009, 12:48
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowanie: 34 razy
Re: Okazje zakupowe

Post autor: zzibii »

Kolega @rozrywek napisał, że wie ile ma do oddania pracownik szefowi (grube pieniądze), bo się dowiedział. Może nam @rozrywek napisze bardziej szczegółowo, jaka jest oficjalna wersja.
Awatar użytkownika

freek
150
Posty: 197
Rejestracja: niedziela, 3 wrz 2017, 16:10
Krótko o sobie: By żyć, trza pić :-)
Ulubiony Alkohol: Własny, domowy, nie za słaby.
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Południe
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowanie: 24 razy
Re: Okazje zakupowe

Post autor: freek »

Dla rozwiania wątpliwości na poziomie molekularnym proszę o udokumentowanie albo przynajmniej jakiś dowód od kolegi rozrywek na te "grube pieniądze", a także kolegę Feti proszę aby wkleił zrzut ekranu z zapytaniem mailowym oraz zrzut z odpowiedzią ze sklepu. Po tak uczynionym kroku powinna stać się jasność i być może przepychanki słowne nie miały większego sensu.
Awatar użytkownika

manowar
950
Posty: 967
Rejestracja: poniedziałek, 11 maja 2009, 17:36
Krótko o sobie: I ain't no nice guy after all
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 212 razy
Kontakt:
Re: Okazje zakupowe

Post autor: manowar »

Panowie - po raz kolejny nie piszecie w temacie - zamykam do końca tygodnia, bo widzę, że emocje nadal za duże.
Pierwszego nie przepijam, drugiego zresztą też, trzeciego i czwartego, i piątego też nie!
Na kolorowe drinki wiem, że jest teraz moda, dla mnie drink najlepszy to spirytus plus woda!

https://www.facebook.com/PiwniceRedutowe/ - moje przygody alkoholowe
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7298
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1694 razy
Re: Okazje zakupowe

Post autor: radius »

Kolego rozrywek, zzibii oraz wszyscy oburzeni i "świętojebliwi" :o
Ta "okazja zakupowa" to była promocja i na dowód tego zamieszczam screen z odpowiedzią sklepu;
Obrazek
Ja również zadzwoniłem i pytałem czy to nie pomyłka i dostałem taka samą odpowiedź, więc na drugi raz trochę przyhamujcie w ocenach i rzucaniu oskarżeń :evil:
To, waszym zdaniem, też pomyłka sklepu???
https://decortrend.pl/p/284/420/drozdze ... oholi.html
Jeśli w dalszym ciągu będą pojawiać się posty "oburzonych", będę takie kasował bez litości :x
Ostatnio zmieniony czwartek, 13 gru 2018, 19:16 przez radius, łącznie zmieniany 1 raz.
SPIRITUS FLAT UBI VULT
Awatar użytkownika

JanOkowita
2500
Posty: 2680
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 307 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:
Re: Okazje zakupowe

Post autor: JanOkowita »

Tak zwany "loose leader" - czyli wabik z dopłatą. Tylko po co było to całe blokowanie tematu? Podejrzenia o pomyłkę jak najbardziej słuszne, gdyż wyglądało to ewidentnie na pomyłkę pracownika sklepu. A z drugiej strony nie wierzę, że to była promocja, sam gdybym zrobił taki błąd w kalkulacji odpisałbym tak samo. Pieprzenie, że zabrakło towaru to zwykły wybieg handlowy. Gdy planuję się taką promocję to gromadzi się kilkanaście-kilkadziesiąt razy większy zapas danego produktu.
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)
Awatar użytkownika

zielonka
900
Posty: 921
Rejestracja: czwartek, 22 lis 2012, 16:41
Krótko o sobie: niecierpliwy kombinator
Ulubiony Alkohol: whisky
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 241 razy
Re: Okazje zakupowe

Post autor: zielonka »

Nie jest ważne jakie były fakty - ważne jaka ich interpretacja u kupujących - jedni z radości że ktoś się pomylił zamawiali -drudzy dzwonili i pytali.
Tu było miejsce na wskazanie właściwych zachowań -czasem robimy coś na łapu capu a potem dopiero wraca rozum.
I to trzeba było tu szybko napisać a nie zamykać.
Rozrywek - szacun za szybką i zdecydowaną akcję.
Chciałbym lubić to co zrobię i robić to co lubię
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7298
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1694 razy
Okazja czyli o moralności... Kalego, Dulskiej czy faryzejskiej ?

Post autor: radius »

No tak. Jeśli fakty nie pasują do z góry przyjętej tezy, tym gorzej dla faktów :hahaha: Skąd my to znamy :twisted:
Koniec off topu. To był ostatni post nie pasujący do "niewygodnych" faktów :scratch:
SPIRITUS FLAT UBI VULT
Awatar użytkownika

JanOkowita
2500
Posty: 2680
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 307 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:
Okazje zakupowe

Post autor: JanOkowita »

Hej, radius, jaka teza? Przywróć wszystkie skasowane posty i po temacie. To będą fakty które usunąłeś.
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7298
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1694 razy
Re: Okazje zakupowe

Post autor: radius »

Nie ja usuwałem, więc jeśli moderator, który to zrobił zdecyduje o ich przywróceniu, nie widzę żadnego problemu ;)
SPIRITUS FLAT UBI VULT
Awatar użytkownika

sargas
600
Posty: 632
Rejestracja: czwartek, 3 lis 2016, 15:42
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: żytnia
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowanie: 31 razy
Re: Okazje zakupowe

Post autor: sargas »

Koledzy nie ma co się tak podpalać i uruchamiać :)
Awatar użytkownika

dynio
500
Posty: 524
Rejestracja: środa, 13 cze 2018, 06:47
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Specjalista ds. Wyrobu Alkoholu Domowego
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 58 razy
Re: Okazje zakupowe

Post autor: dynio »

Była promocja czy nie, tego sie nigdy nie dowiemy i nie powinniśmy sobie skakać do gardeł z tego powodu.
Efekt jest taki, że pół forum już teraz wie o tym sklepie i o to chyba (właścicielom sklepu) chodziło

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony piątek, 14 gru 2018, 20:53 przez dynio, łącznie zmieniany 1 raz.
"priusquam superbia ambulat" - pycha kroczy przed upadkiem
Awatar użytkownika

Autor tematu
.Gacek
2000
Posty: 2383
Rejestracja: niedziela, 18 paź 2015, 14:00
Krótko o sobie: Marzyciel
Ulubiony Alkohol: Własny.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Podziękował: 268 razy
Otrzymał podziękowanie: 338 razy
Re: Okazje zakupowe

Post autor: .Gacek »

No tak... zgadza się. Sklep ma reklamę, na pewno nie raz wejdę i zobaczę czy mają coś ciekawego. Ale jak będę chciał iść do konfesjonału to pójdę do Kościoła, a nie słuchać mądrości na forum o moim sumieniu... jestem HIENĄ wg niektórych z Was. Zamówiłem 4 komplety, "niestety" moje zamówienie zostało anulowane. Nie wstydzę się tego i może dla niejednego kolegi jestem burakiem.
Godzinę poświęconą na pisanie morałów można by było WEDŁUG MNIE spożytkować w inny sposób, na przykład pomóc komuś kto zaczyna swoją przygodę a nie szydzić z niego... ehh nieważne. Każdy z nas jest inny, być może za mało życia liznąłem...

Edit: poprawka ze studzić na szydzić.
Ostatnio zmieniony piątek, 14 gru 2018, 23:08 przez .Gacek, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam Gacek.
Awatar użytkownika

JanOkowita
2500
Posty: 2680
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 307 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:
Re: Okazje zakupowe

Post autor: JanOkowita »

@gacek, strasznie płaczesz, może coś wypij?
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)

chudi
30
Posty: 45
Rejestracja: czwartek, 21 kwie 2016, 14:26
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Polska Dębiona lecz nie tylko
Podziękował: 20 razy
Re: Okazje zakupowe

Post autor: chudi »

Moim zdaniem to jest tak jak np. w banku wypłacasz w okienku 1000 pln a kasjerka daje ci 10 000 i co będąc zmęczony
pod koniec dnia pakujesz kasę (i pytasz promocja? odp. nie wiem) wychodzisz. Czyja wina? Miałem tak w banku, bez tekstu w nawiasie, i co był telefon z banku z prośbą.... a w końcu to troszkę zarobiłem. Bank to inna sprawa, ale każdy pracownik ma wiedzieć co robii!!! A jego szef ......
Awatar użytkownika

Autor tematu
.Gacek
2000
Posty: 2383
Rejestracja: niedziela, 18 paź 2015, 14:00
Krótko o sobie: Marzyciel
Ulubiony Alkohol: Własny.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Podziękował: 268 razy
Otrzymał podziękowanie: 338 razy
Re: Okazje zakupowe

Post autor: .Gacek »

Wypiłem właśnie. Jutro też wypiję.
Lubię czasem płakać mimo 120 kilo wagi.
Z moich czynów rozliczać mnie będzie kto inny.
Pozdrawiam Gacek.
Awatar użytkownika

9kaczor6
150
Posty: 157
Rejestracja: środa, 14 paź 2015, 15:14
Ulubiony Alkohol: Bimber
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Podziękował: 60 razy
Otrzymał podziękowanie: 6 razy
Re: Okazja czyli o moralności... Kalego, Dulskiej czy faryzejskiej ?

Post autor: 9kaczor6 »

Było więcej tych pomyłek. WRÓĆ promocji, albo odwrotnie.
W każdym razie reklamę maja dobra :lol: może to o to chodziło :scratch:
Obrazek
Awatar użytkownika

drgranatt
1800
Posty: 1846
Rejestracja: poniedziałek, 13 lip 2009, 11:04
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Nemiroff Smorodina
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Lokalizacja: 3-city
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 204 razy
Re: Okazja czyli o moralności... Kalego, Dulskiej czy faryzejskiej ?

Post autor: drgranatt »

To powtórzę jeszcze raz już tu zadane pytanie. Czy ktoś otrzymał te drożdże i jaki jest ich termin przydatności?
Ostatnio zmieniony sobota, 15 gru 2018, 10:24 przez drgranatt, łącznie zmieniany 1 raz.
"最不喜欢的粗鲁所持的以及各种各样的虚伪的混蛋。"
http://alkohole-domowe.com/forum/regulatory-drgranatta-t6000.html
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4904
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 845 razy
Re: Okazja czyli o moralności... Kalego, Dulskiej czy faryzejskiej ?

Post autor: rozrywek »

drgranatt, bardziej pytanie: czy ktoś już z nich nastawiał i czy w ogóle ruszyły.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............

krzysiek1404
50
Posty: 74
Rejestracja: sobota, 2 wrz 2017, 07:15
Krótko o sobie: majsterkowicz z dużą ilością czasu :D
Ulubiony Alkohol: dobry
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 10 razy
Re: Okazja czyli o moralności... Kalego, Dulskiej czy faryzejskiej ?

Post autor: krzysiek1404 »

Wygląda na to że tylko ja dostałem te drożdże. termin 6.2020.
Nastaw uczyniłem z nich w środę, dzisiaj tj. sobota zostało 10 blg na moim beznadziejnym cukromierzu, startowe blg wg. niego 28. Nastaw ma 52 litry w tym jest 13 kg cukru więc około 23 blg wg. kalkulatora. Do całości dałem 1 paczkę grzybków + słoiczek koncentratu.
Ostatnio zmieniony sobota, 15 gru 2018, 12:25 przez krzysiek1404, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika

kamilpl82
350
Posty: 383
Rejestracja: piątek, 9 paź 2015, 19:28
Ulubiony Alkohol: Przede wszystkim własny
Status Alkoholowy: Drinker
Lokalizacja: Wielkopolska okolice Leszna
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy
Kontakt:
Re: Okazje zakupowe

Post autor: kamilpl82 »

rozrywek pisze: Ps: Kol Krzysiu, jak będziesz pił wóde z tych drożdży, przy suto zastawionym świątecznym stole, pomyśl o tej osobie która się o przecinek pomyliła, ile ma w tej chwili do oddania szefowi pieniędzy, czy ma w ogóle choinkę, prezenty pod nią, i czy cokolwiek na tym stole w ogóle jest. Nie ma. Wiem ile ma do oddania bo się dowiedziałem, grube pieniądze, także.....smacznego.
Kolego Rozrywek nie chcę rzucać bezpodstawnych oskarżeń że jesteś kłamcą, ale...Obrazek no sam rozumiesz, druga strona udowodniła swoje a ty tylko z gęby strzeliłeś i tyle, więc do dzieła, miej wielkie Cohones i potwierdź swoje rację.
Po drogach jeździ masa świrów i psychopatów. Pędzą na złamanie karku, nie zważając na nic... Aż czasami trudno mi ich wyprzedzić.
https://www.alkoholeforum.pl

krzysiek1404
50
Posty: 74
Rejestracja: sobota, 2 wrz 2017, 07:15
Krótko o sobie: majsterkowicz z dużą ilością czasu :D
Ulubiony Alkohol: dobry
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowanie: 10 razy
Re: Okazje zakupowe

Post autor: krzysiek1404 »

rozrywek pisze:
Ps: Kol Krzysiu, jak będziesz pił wóde z tych drożdży, przy suto zastawionym świątecznym stole, pomyśl o tej osobie która się o przecinek pomyliła, ile ma w tej chwili do oddania szefowi pieniędzy, czy ma w ogóle choinkę, prezenty pod nią, i czy cokolwiek na tym stole w ogóle jest. Nie ma. Wiem ile ma do oddania bo się dowiedziałem, grube pieniądze, także.....smacznego.
Kolego rozrywek, to chyba do mnie ?? Aż mi się łezka zakręciła w oku :cry: A tak poważnie to trzeba odpowiadać za swoje czyny. Gdyby napisali że pomyłka i oddali kasę to bym się nie kłócił. Zawsze jak robię zakupy w sklepach to sprawdzam ceny. Nie raz jestem robiony w .uja, niby promocja a cena wyższa. Albo ktoś jeszcze nie zdjął ceny "starej" i golą po wyższej. Tak naprawdę poczytaj sobie co mówi prawo o ofercie handlowej. Jak by ktoś się uparł to musieli by sprzedać po tej cenie którą wystawili. Nie ma u nich w regulaminie nic o odstąpieniu od umowy z uwagi na błąd w ofercie. A oferta handlowa to rzecz święta. Ja jestem zdania że trzeba odpowiadać za swoje czyny !! Takie życie. Uważam też że porównanie do pomyłki kasjera że zamiast 100 pln wydała 1000 jest bardzo nie trafione. I nie raz byłem w takiej sytuacji i oddawałem pieniądze. Jak Ci nie pasuje, nie kupuj, gniecie Cię sumienie, napisz maila do sprzedawcy ale mnie tu nie umoralniaj, bo dzieckiem nie jestem a tobie nic do tego.
Ostatnio zmieniony sobota, 15 gru 2018, 14:22 przez krzysiek1404, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4904
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 845 razy
Re: Okazja czyli o moralności... Kalego, Dulskiej czy faryzejskiej ?

Post autor: rozrywek »

Ja nic nikomu udowadniać nie zamierzam.

To nie ja wyciągnąłem ręki po nie swoje.
To wy działaliście w złej wierze, to wy w swoich postach sami stwierdzaliście że to pomyłka i trzeba korzystać póki się nie połapią.

To wy w przeciwieństwie do mnie nie macie kompletnie jaj.

To ja decydując się napisać wam prawdę w oczy decydowałem się przyjąć na klatę falę hejtu pod swoim adresem.

To nie ja otwierałem ten wątek, mydląc innym oczy...że niby, proszę nic nie ukrywam.
Ale to ja się zorientowałem że ten temat to beznadziejna próba prowokacji, chęci namieszania oraz odwrócenia uwagi od hien, w stronę starego wyliniałego lwa, na którym uwaga się skoncentruje, a chodźcie jego pokąsamy, to się nas czepiać nie będą.

I to nie ja położyłem tak nisko wartości tego forum, które w głównym założeniu cele miało inne.
Ale to ja znalazłem super okazję zakupową, link poniżej.
https://allegro.pl/oferta/lego-ideas-21 ... 7489939878.
A tym mniej kreatywnym to polecam takie mniej skomplikowane, dla młodszych wiekowo, np: 3-5 lat.

Co miałem powiedzieć, powiedziałem w pierwotnym poście i ten temat uważam dla mnie za zamknięty.
Ps: Hien jest wiele (szarańcza nawet) a lew stary wyliniały i zmęczony życiem.......ale zęby posiada, lekko kąsać możecie, a ja kłapnę paszczą i tylnych łap już nie ma.

Ja skończyłem. Zryjcie się beze mnie sami.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............
Awatar użytkownika

Dwaid
50
Posty: 61
Rejestracja: czwartek, 29 mar 2018, 14:18
Krótko o sobie: :)
Ulubiony Alkohol: Każdy własnoręcznie wykonany :)
Status Alkoholowy: Bimbrownik
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowanie: 4 razy
Re: Okazja czyli o moralności... Kalego, Dulskiej czy faryzejskiej ?

Post autor: Dwaid »

Dołożę swoje trzy grosze.
Jak zobaczyłem tą "promocję", to zanim zamówiłem - przedyskutowałem temat z małżonką. A że poziom empatii i uczciwości u niej wysoki, w połączeniu z jej gołębim sercem, to uznałem, że da mi najlepszą radę. No i dała - zadzwonić rano, poinformować o "pomyłce" i zobaczyć co odpowiedzą. Jak promocja - to kupić, jak pomyłka - może chociaż podziękują za informację.
W środę rano wykonałem telefon - Pan po drugiej stronie słuchawki poinformował mnie, że to promocja, że wyprzedawali te drożdże bardzo mocno, ale już się skończyły.
No i w zasadzie tyle. Nawet dziękuję nie powiedzieli.
Jeśli to był błąd - mogli się do niego przyznać, pewnie część ludzi odesłałaby drożdże za zwrotem kasy i kosztów przesyłki.
Uparcie jednak twierdzą, że był to celowy zabieg i w tym przypadku żałuję, że wcześniej tego nie zauważyłem, bo miałem zamiar kupić 16 pakietów :)
Awatar użytkownika

kamilpl82
350
Posty: 383
Rejestracja: piątek, 9 paź 2015, 19:28
Ulubiony Alkohol: Przede wszystkim własny
Status Alkoholowy: Drinker
Lokalizacja: Wielkopolska okolice Leszna
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy
Kontakt:
Re: Okazje zakupowe

Post autor: kamilpl82 »

rozrywek pisze: Wiem ile ma do oddania bo się dowiedziałem, grube pieniądze, także.....smacznego.
Kolego Rozrywek czyli nie masz nic na potwierdzenie swoich słów.
Równie dobrze mogłeś napisać że pracownicy chcieli zrobić w jajo szefa i tyle w tym temacie.
https://youtu.be/guAvokpkl-4
Po drogach jeździ masa świrów i psychopatów. Pędzą na złamanie karku, nie zważając na nic... Aż czasami trudno mi ich wyprzedzić.
https://www.alkoholeforum.pl
Awatar użytkownika

zielonka
900
Posty: 921
Rejestracja: czwartek, 22 lis 2012, 16:41
Krótko o sobie: niecierpliwy kombinator
Ulubiony Alkohol: whisky
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 241 razy
Re: Okazja czyli o moralności... Kalego, Dulskiej czy faryzejskiej ?

Post autor: zielonka »

Wcześniej nie miałem okazji poczytać i zabrałem głos popierając zdanie kolegi Rozrywek, teraz wiem dlaczego temat okazje zakupowe był czyszczony, blokowany tudzież wywalono mi post z powodu że totalnie nie w temacie kolego Radius.
Chciałbym lubić to co zrobię i robić to co lubię
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7298
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1694 razy
Re: Okazja czyli o moralności... Kalego, Dulskiej czy faryzejskiej ?

Post autor: radius »

rozrywek pisze: lew stary wyliniały i zmęczony życiem.......ale zęby posiada...
Zęby może i tak (dość tępe), ale jaj, mimo zapewnień, to już na pewno nie ;) Staremu, wyliniałemu lwu, przez gardło już nie przejdzie, że wyskoczył jak Filip z konopi ze swoją moralności i świętym oburzeniem, nie czekając na ostateczne wyjaśnienie sprzedawcy. Tyczy się to również kol. zzibii. Jeśli nie macie na tyle przyzwoitości żeby przyznać, że nie mieliście racji, to zamilknijcie, bo śmieszność... długo będzie się za wami ciągnąć 8-)
To tyle mojego w tym temacie i nikomu z niczego tłumaczyć się nie muszę ani nie zamierzam :nuda:
SPIRITUS FLAT UBI VULT

wkg_1
800
Posty: 849
Rejestracja: niedziela, 23 wrz 2018, 13:26
Podziękował: 46 razy
Otrzymał podziękowanie: 69 razy
Re: Okazja czyli o moralności... Kalego, Dulskiej czy faryzejskiej ?

Post autor: wkg_1 »

rozrywek pisze:To nie ja wyciągnąłem ręki po nie swoje.
To wy działaliście w złej wierze, to wy w swoich postach sami stwierdzaliście że to pomyłka i trzeba korzystać póki się nie połapią.
Wydaje mi się, że moderacja powinna jednak zainterweniować.
Nie jestem przyzwyczajony, by byle gówniarz wycierał sobie o mnie paszczę rzucając oskarżenia.

Utrzymują, że to była promocja i tej wersji się trzymajmy. Jeżeli to była pomyłka - jestem pewien, że ci, którzy z "promocji" skorzystali poproszeni przez sklep o zwrot pieniędzy oddali by kasę. Widząc poziom tego forum jestem pewien, że wiele osób by się zrzuciło gdyby beneficjenci - jak dotąd w liczbie jednego nie chcieli wyrównać strat (w co nie wierzę). Korzyści dla sklepu z tej całej akcji - bezcenne, mimo, że szybko się zorientował i ograniczył straty.

Szkoda bicia piany. Nie róbmy gównoburzy dlatego, że ktoś chce tu z powrotem zaistnieć.

Pozdrowienia dla Forum i wszystkich od których mogę się tu uczyć !
Ostatnio zmieniony sobota, 15 gru 2018, 17:10 przez wkg_1, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „Radioaktywne”