Ojciec Prowadzący

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Ładnie, ładnie :ok:. Taką ściągawkę, to chciałbym mieć ;)
Myślę tylko o tej mocy w kotle. Kolega dysponuje 3,5KW. Odliczając jeszcze spadki napięcia, może być jeszcze mniej. Sam proces, na upartego poprowadzi na 2KW Ale czy wystarczy jej na zalanie tej armaty o kalibrze 63,5mm?
promocja

Autor tematu
Ojciec Prowadzący
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: sobota, 16 kwie 2022, 07:17
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: Ojciec Prowadzący

Post autor: Ojciec Prowadzący »

Moje uszanowanie. Pięknie pragnę podziękować drogim braciom za wsparcie merytoryczne. Z nastaw em cukrowym wszystko zrozumiałem, przyjelem do wiadomości i będę rady sukcesywnie wprowadzać w życie. Natomiast jeśli chodzi o sam proces:Włączam grzanie nastawu. Zawór LM zamknięty. Gdy temp. W zbiorniku osiąga 80 st. C włączam układ chłodzenia (niezbyt mocno tak aby wypływająca woda miała temp koło 60 stopni C.?) Gaszę grzałkę 1500W zostawiając 2000W. Stabilizuje kolumnę obserwując temperaturę na górnym termometrze tzw 10 półka. Jak już temp. się unormuje (tzw temp. Dnia.?) czekam koło godzinki i odbieram przedgon ewentualnie robię tak 2 razy, za każdym razem stabilizując kolumnę. Następnie sprawdzam, czy środki już uleciały i zaczynam odbiór właściwy. Rozumiem, że tak mniej a więcej to będzie? Następnie zarażam się hobby bardziej i kupuje wziernik i bufor i OLM i znów zabawa trwa :p
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”