Morderacja po raz nty

Informacje o rozbudowie i zmianach na forum. Możecie tu także zgłaszać swoje problemy z tym forum, postaramy się je szybko rozwiązać. Mile widziane pomysły i ciekawe propozycje :)
Awatar użytkownika

kmarian
700
Posty: 744
Rejestracja: środa, 26 lut 2014, 19:16
Ulubiony Alkohol: swój
Lokalizacja: Beskid Niski
Podziękował: 94 razy
Otrzymał podziękowanie: 97 razy

Post autor: kmarian »

Nie znalazłem tam postów zielonki.
alembiki
Awatar użytkownika

Autor tematu
zielonka
900
Posty: 921
Rejestracja: czwartek, 22 lis 2012, 16:41
Krótko o sobie: niecierpliwy kombinator
Ulubiony Alkohol: whisky
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 241 razy
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: zielonka »

Właściciel Tego Forum dobrał sobie współpracowników odpowiadających Jego kryteriom.
W takim razie zapytajmy i jego czy o to mu chodziło?
Halo Szanowny Panie Właścicielu, czy jesteś za pomiataniem Twoimi ukochanymi forumowiczami czy też za ich ładnie poukładanymi i zrozumiale przedstawionym dzięki pracy modów tekstami na wiele różnych i frapujących lub nie tematów?
Wiem wiem - pytanie jest tendencyjne.
Ale może warto zabrać głos i określić PUBLICZNIE co jest ŚWIĘTYM I NIEZBYWALNYM PRAWEM MODA a co zwykłym chamstwem.
Chciałbym lubić to co zrobię i robić to co lubię

rastro
2500
Posty: 2557
Rejestracja: wtorek, 15 sty 2013, 15:29
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 297 razy
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: rastro »

No bo jak delikwent ma akceptacje i post nie został zaakceptowany to albo jest kasowany z bazy albo zwyczajnie niewidoczny w wątku i tyle (nie wiem jak to działa w tym silniku). Żeby trafił do Śmietnika to ktoś musiał by mieć więcej roboty, ot co i to niezależnie czy miało by to trafić do śmietnika czy jakiegoś innego specjalnego działu.
″Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.„
- Terry Pratchett
Awatar użytkownika

drgranatt
1800
Posty: 1846
Rejestracja: poniedziałek, 13 lip 2009, 11:04
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Nemiroff Smorodina
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Lokalizacja: 3-city
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 204 razy
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: drgranatt »

Ponieważ nieubłaganie zbliża się godzina "0"
Dla wolności wypowiedzi - daje 24h na sensowne i mniej sensowne wpisy i zamykam temat - jeśli ktoś z teamu się nie zgadza - lub sytuacja w dyskusji nagle się zmieni - to go ponownie otworzy.
to i tak muszę napisać co nie wszystkim spodoba się ale taka jest prawda. To, jak i zaprzyjaźnione forum są i tak liberalne w porównaniu np do elektrody. Tam bez jakiejkolwiek dyskusji administracja robi porządek po "swojemu" a jak chcesz podyskutować to z kolegą przy piwie.
"最不喜欢的粗鲁所持的以及各种各样的虚伪的混蛋。"
http://alkohole-domowe.com/forum/regulatory-drgranatta-t6000.html
Awatar użytkownika

kmarian
700
Posty: 744
Rejestracja: środa, 26 lut 2014, 19:16
Ulubiony Alkohol: swój
Lokalizacja: Beskid Niski
Podziękował: 94 razy
Otrzymał podziękowanie: 97 razy
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: kmarian »

Tys prowda. :twisted: Oczywiście chodzi o elektrodę.

rastro
2500
Posty: 2557
Rejestracja: wtorek, 15 sty 2013, 15:29
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 297 razy
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: rastro »

No tam widziałem parę wątków gdzie autor płynął z takimi bzdurami że akurat argument "bzdury więc do śmieci" jest całkiem na miejscu ;). Inna sprawa że dyskusja w tym wątku przypomina dyskusję delikwenta złapanego przez drogówkę jak grzeje 101 w terenie zabudowanym "ale panie władzo to tylko kilometr.... jak można tak samo traktować gościa co leciał 120, dlaczego granica jest taka sztywna" Ale to przecież nie jest tylko przekroczenie o 1 ale o całe 51, a to trochę zmienia postać rzeczy... Prawda jest taka że jakaś granica musi być, może być mniej lub bardziej rozmyta. Za ortografię to sprawa jest jasna trzy byki jak a dyktandzie i do poprawki... ale jeżeli chodzi o wartość merytoryczną to sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana, i pewnie o to jest cała chryja, że mod uznał że poziom głupoty jest już poza jego granicą a piszący jest całkowicie innego zdania. Cóż jak mówi prawda ludowa, "Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził".
″Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.„
- Terry Pratchett
Awatar użytkownika

manowar
950
Posty: 967
Rejestracja: poniedziałek, 11 maja 2009, 17:36
Krótko o sobie: I ain't no nice guy after all
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 212 razy
Kontakt:
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: manowar »

Na prośbę zielonki - bardzo wyraźną i wielokrotnie powtarzaną temat odblokowuję. Natomiast nie ukrywam, że będę się mu dość bacznie przyglądał - zresztą zielonka bardzo mnie do tego namawiał.
Możecie śmiało pisać co myślicie, co wam się nie podoba, co chcielibyście zmienić - ale nawet nie mam zamiaru tego ukrywać - osobiste wycieczki nie będą tolerowane.
Jeśli temat zejdzie w kierunku obrzucania się błotem, wzajemnych uszczypliwości i hejtu (to takie modne słowo obecnie, że nie mogłem się powstrzymać, żeby go nie użyć) to poinformuję zielonkę poprzez PW - tak chciał - że temat zostanie zamknięty.
Pierwszego nie przepijam, drugiego zresztą też, trzeciego i czwartego, i piątego też nie!
Na kolorowe drinki wiem, że jest teraz moda, dla mnie drink najlepszy to spirytus plus woda!

https://www.facebook.com/PiwniceRedutowe/ - moje przygody alkoholowe
Awatar użytkownika

Autor tematu
zielonka
900
Posty: 921
Rejestracja: czwartek, 22 lis 2012, 16:41
Krótko o sobie: niecierpliwy kombinator
Ulubiony Alkohol: whisky
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 241 razy
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: zielonka »

Moje ostatnie słowo na tym forum - WRESZCIE
Chciałbym lubić to co zrobię i robić to co lubię
Awatar użytkownika

drgranatt
1800
Posty: 1846
Rejestracja: poniedziałek, 13 lip 2009, 11:04
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Nemiroff Smorodina
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Lokalizacja: 3-city
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 204 razy
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: drgranatt »

Zielonka, decyzja ostateczna i nieodwołalna?
"最不喜欢的粗鲁所持的以及各种各样的虚伪的混蛋。"
http://alkohole-domowe.com/forum/regulatory-drgranatta-t6000.html
Awatar użytkownika

Marek Zawiercie
2
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 30 wrz 2018, 16:13
Krótko o sobie: Posłużę się cytatem, bo sam bym lepiej tego nie ujął :-) : Jestem oazą spokoju. Pierdolonym kurwa zajebiście wyciszonym kwiatem lotosu na zajebiście spokojnej tafli jebanego jeziora. Jestem wręcz jak jebany wagon pełen pierdolonych medytujących tybetańskich mnichów.
Status Alkoholowy: Winiarz
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: Marek Zawiercie »

Witam! Napisałem posta, który został odrzucony z powodu " naruszenia zasad pisowni". Z tego co widzę, nie jestem sam. Chciałbym poprawić tekst aby był zgodny z zasadami języka polskiego ale nie wiem gdzie zapisują się kopie. Przed wysłaniem potwierdziłem, że chcę takową zapisać. Czy możecie mi podpowiedzieć gdzie szukać odrzucone tekstu w celu naniesienia poprawek? Pozdrawiam!
Awatar użytkownika

Zygmunt
5000
Posty: 5374
Rejestracja: czwartek, 7 maja 2009, 12:55
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowanie: 664 razy
Kontakt:
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: Zygmunt »

Nie zapisują się nigdzie, o ile sam nie skopiujesz. Jest to napisane pod oknem tworzenia posta:
Obrazek
www.destylatorymiedziane.pl
"Zwykle jest tak, że im bardziej wóda śmierdzi drożdżami, pogonami i syfem, tym bardziej producent zasłania się "tradycją", "pracą w gorzelni" albo "dziadkiem bimbrownikiem"
Awatar użytkownika

Marek Zawiercie
2
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 30 wrz 2018, 16:13
Krótko o sobie: Posłużę się cytatem, bo sam bym lepiej tego nie ujął :-) : Jestem oazą spokoju. Pierdolonym kurwa zajebiście wyciszonym kwiatem lotosu na zajebiście spokojnej tafli jebanego jeziora. Jestem wręcz jak jebany wagon pełen pierdolonych medytujących tybetańskich mnichów.
Status Alkoholowy: Winiarz
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: Marek Zawiercie »

Dziękuję za informację!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy Techniczne”