Morderacja po raz nty

Informacje o rozbudowie i zmianach na forum. Możecie tu także zgłaszać swoje problemy z tym forum, postaramy się je szybko rozwiązać. Mile widziane pomysły i ciekawe propozycje :)

Saccharomyces

Post autor: Saccharomyces »

Jak dla mnie to jakaś paranoja z którymś z moderatorów.

Według zasad panujących na forum, wypowiedzi mają być bez błędów. To jak mam rozumieć poprawioną przez moderatora świeżą wypowiedź :

"W wersji najprostrzej " - poprawka polega na zmianie literki "r" na czerwono.

To co poprawił moderator jest poprawne ortograficznie ?? Czy to co zrobił moderator jest zgodne z regulaminem ? WYEKSPONOWAŁ i zostawił błąd ortograficzny.

Jeśli forum ma być wzorem, to dlaczego takie byki się zostawia ?????
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7298
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1694 razy
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: radius »

@ Saccharomyces, teraz to już szukasz dziury w całym :?
Saccharomyces pisze:To co poprawił moderator jest poprawne ortograficznie ?
Nie. I dlatego zostało zaznaczone na czerwono.
Saccharomyces pisze:Czy to co zrobił moderator jest zgodne z regulaminem ? WYEKSPONOWAŁ i zostawił błąd ortograficzny.
A co, miał z tego powodu wywalić posta? ;) Czy może, zatrudnić się na etacie korektora 24h/dobę :shock:
Koledzy, przemyślcie czasem to co macie zamiar napisać i zrozumcie, że moderator to też człowiek i użytkownik forum :(
SPIRITUS FLAT UBI VULT

Saccharomyces
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: Saccharomyces »

radius pisze: Czy może, zatrudnić się na etacie korektora 24h/dobę :shock:

Jak już ktoś się pochyla nad postem, to jak można zostawiać błędy ortograficzne ???!!! Tak ohydne byki zostawiać w postach to PARANOJA. Czemu to ma służyć? Ma pokazywać postronnym czytelnikom, że forum jest pełne błędów ?

To UTRWALA błędną pisownię - ogłupia !!! Chcesz "nauczyć" JEDNEGO piszącego, a narażasz setki czytelników na ból mózgu. Ten "jeden" i tak ma to gdzieś.

Chce Ci się zrobić czerwone znaczki, to rób to. Podawaj poprawną pisownię na czerwono - ktoś, kto pisał zrozumie swój błąd !
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 6 lis 2017, 19:26 przez Saccharomyces, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

Zygmunt
5000
Posty: 5374
Rejestracja: czwartek, 7 maja 2009, 12:55
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowanie: 664 razy
Kontakt:
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: Zygmunt »

A poprawić Ci te spacje przed znakami? :P
www.destylatorymiedziane.pl
"Zwykle jest tak, że im bardziej wóda śmierdzi drożdżami, pogonami i syfem, tym bardziej producent zasłania się "tradycją", "pracą w gorzelni" albo "dziadkiem bimbrownikiem"

Saccharomyces
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: Saccharomyces »

Chętnie się czegoś nauczę. Wskaż mi jakieś zunifikowane zasady i wymagania odnośnie spacji w języku polskim.

Dodam, że nigdy nie byłem i teraz tym bardziej nie jestem jakimś orłem z pisowni. Robię wiele byków.
Awatar użytkownika

Zygmunt
5000
Posty: 5374
Rejestracja: czwartek, 7 maja 2009, 12:55
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowanie: 664 razy
Kontakt:
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: Zygmunt »

www.destylatorymiedziane.pl
"Zwykle jest tak, że im bardziej wóda śmierdzi drożdżami, pogonami i syfem, tym bardziej producent zasłania się "tradycją", "pracą w gorzelni" albo "dziadkiem bimbrownikiem"
Awatar użytkownika

manowar
950
Posty: 967
Rejestracja: poniedziałek, 11 maja 2009, 17:36
Krótko o sobie: I ain't no nice guy after all
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 212 razy
Kontakt:
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: manowar »

Panowie - i panie jeśli tu są - temat to typowa gównoburza. Jeśli ktoś uważa, że jest cenzorowany - to po pierwsze jest inna droga załatwiania tego typu spraw (podpowiem - mail do Qby), po drugie nie powinien dawać powodów by jego posty z przyczyn regulaminowych były odrzucane, po trzecie - to relację jednej strony.

Zbliżamy się do momentu zatoczenia koła jeśli chodzi o zarzuty do moderatorów - pozwólcie, że podsumuję - moderatorzy są źli bo:
- czepiają się błędów ortograficznych, interpunkcyjnych i chociaż w regulaminie jest jak byk, że piszemy po polsku a nie po polskiemu to odrzucają posty
- moderatorzy akceptuj posty z błędami - wyróżniając je, by każdy mógł swoje posty poprawić - przez to na forum są posty ze skandalicznymi błędami

do tego z innych wypowiedzi o moderatorach
- moderatorzy są opieszali i niektóre posty nie są akceptowane przez długi czas
- moderatorzy akceptują posty, które odnoszą się do wielokrotnie omawianych kwestii przez to na forum panuje bałagan i nowi użytkownicy nie mogą się odnaleźć
- moderatorzy nie akceptują postów - cenzorują, utrudniają zdobycie rozwiązania problemów i jeszcze złośliwie piszą, że temat wielokrotnie poruszany, ale nie pokazują palcem gdzie...

Panowie i panie - spójrzmy prawdzie w oczy - moderatorzy SĄ źli - i absolutnie nic nie wskazuje na to, że sytuacja na tym froncie się zmieni (nie wiem może jakiś program Moderator 500+ ;) ) - a jeśli się zmieni to obecni źli moderatorzy staną się jeszcze gorsi. Pozwólcie też, że wytłumaczę dlaczego tak się dzieje - na swoim przykładzie - więc jeśli ktoś będzie chciał kamieniami rzucać to proszę celować we mnie konkretnie a nie w moderatorów jako ogół:

- forum to moje hobby, moderowanie to też hobby - staram się pisać poprawnie, sprawdzać co wy piszecie, ale nie jestem zawodowym redaktorem technicznym
- działam pro bono a więc zarabiam gdzie indziej - a to znaczy, że czasami nie mam czasu moderować albo jestem po robocie zmęczony i jak widzę post gdzieś, że w 5 słowach są 3 błędy to odrzucam - choć innym razem na luzie bym poprawił
- czasami mam złe dni - albo moderuję jak jestem głodny lub wkurzony - a wtedy bywam bardziej czepliwy
- nie znam na pamięć całej zawartości forum i nie zamierzam tego zmieniać
- wkurza mnie, że chcesz użytkowniku wszystko mieć na tacy - nie poświęcisz 5 minut żeby skorzystać z forum tylko rejestrujesz się i walisz posta z pytaniem, na które odpowiedź padła dziesiątki razy - choć oczywiście takie posty też czasami puszczam - zwłaszcza jak poruszają jakąś ciekawą kwestię przy okazji
- wkurza mnie, że pisząc niechlujnie, niestarannie, zadając setny raz to samo pytanie nie szanujesz mojego czasu, mojej pracy i innych użytkowników
- wiem, że pisać na tablecie nie jest łatwo - ale jak powiedział prof. Bralczyk - jest zasadnicza różnica między robieniem komuś łaski a laski
- reasumując - jestem po prostu człowiekiem ze wszystkimi tego konsekwencjami.

Trochę się rozpisałem, więc pora by była przejść do pewnej konkluzji - żeby nie było wątpliwości - w 100% podpisuję się za:
- jakością i otwartością forum
- za ciekawymi dyskusjami, ciętymi ripostami, sporami do białego rana o wyższości Świat Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy i na odwrót
- za dzieleniem się wiedzą, za obalaniem mitów i przesądów - podkreślę obalaniem a nie pisaniem, że mojsza prawda jest bardziej mojsza niż twojsza
- za wzajemnym szacunkiem użytkowników, ich pomocniczością co nie wyklucza oczywiście uszczypliwości ;)

i oczywiście forum to my wszyscy i my wszyscy je tworzymy i wszyscy chcemy żeby było na nim ciekawie i zajmująco. Szanujmy się więc i szanujmy czas jaki w to wkładamy. Pisanie postów pod wpływem - za co potem wielu przeprasza - to żadne tworzenie forum i jego atmosfery a głosy żeby być wyrozumiałym dla tych "co po jednym" to nieporozumienie - niby czemu to ma być okoliczność łagodząca bo forum o alkoholu? Jest czat - tam jest miejsce na luźne dyskusje także to pod wpływem.

Podsumowując - myślę, że zbliżamy się do końca tego programu...

Dla wolności wypowiedzi - daje 24h na sensowne i mniej sensowne wpisy i zamykam temat - jeśli ktoś z teamu się nie zgadza - lub sytuacja w dyskusji nagle się zmieni - to go ponownie otworzy.

Dobrej nocy - Moderator Najgorszego Sortu - MANOWAR
Pierwszego nie przepijam, drugiego zresztą też, trzeciego i czwartego, i piątego też nie!
Na kolorowe drinki wiem, że jest teraz moda, dla mnie drink najlepszy to spirytus plus woda!

https://www.facebook.com/PiwniceRedutowe/ - moje przygody alkoholowe
Awatar użytkownika

jaro11043
50
Posty: 72
Rejestracja: niedziela, 22 lis 2015, 21:53
Krótko o sobie: Robię to, bo lubię.
Ulubiony Alkohol: własny
Status Alkoholowy: Gorzelnik
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 8 razy
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: jaro11043 »

To tak z na zakończenie tematu, z przymrużeniem oka.
https://www.youtube.com/watch?v=SnkZGN_xIVs

Szlumf
2000
Posty: 2379
Rejestracja: czwartek, 9 maja 2013, 22:40
Podziękował: 629 razy
Otrzymał podziękowanie: 583 razy
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: Szlumf »

Aby skończyć "gównoburzę" może warto zamieścić tu ten post o którym Zielonka pisze "....okazuje się że oto po raz kolejny ważny w dyskusji post nie zostanie zamieszczony "ponieważ zawiera bzdury nie do zaakceptowania".".

eldier
750
Posty: 751
Rejestracja: wtorek, 29 kwie 2014, 23:12
Podziękował: 114 razy
Otrzymał podziękowanie: 158 razy
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: eldier »

Nareszcie ktoś to ujął w ładny sposób. Brawo dla tego najgorszego :D :klaszcze:
Dodam tylko, że nie przypominam sobie, żeby jakieś moje posty poleciały do kosza bez mojego przyzwolenia, mimo że poruszałem tu różne tematy, niektóre zupełnie nie w interesie pewnych użytkowników forum. Pamiętam jednak, że leciały do kosza posty niewygodne pisane przez innych, czy poprawne nie wiem, ale mi osobiście nigdy się nie zdarzyło. Piszcie więc w sposób poprawny, grzeczny i konkretny, a na pewno wszystko zostanie na forum, co najwyżej w innym dziale np. Radioaktywne :punk:

A tymczasem wszystkim zdrówka życzę :piwo:
Awatar użytkownika

275synio
50
Posty: 86
Rejestracja: wtorek, 6 wrz 2016, 21:53
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowanie: 9 razy
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: 275synio »

eldier pisze: Dodam tylko, że nie przypominam sobie, żeby jakieś moje posty poleciały do kosza bez mojego przyzwolenia, mimo że poruszałem tu różne tematy, niektóre zupełnie nie w interesie pewnych użytkowników forum.
Tak to wyglądało, bo miałeś za plecami gr000bego i za wszelką cenę promowaliście Franzmastera i Boleckiego ;)

eldier
750
Posty: 751
Rejestracja: wtorek, 29 kwie 2014, 23:12
Podziękował: 114 razy
Otrzymał podziękowanie: 158 razy
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: eldier »

Hahaha, jak zaczniemy to teraz tu poruszać to stanie się to czego zielonka tak się obawia :D

Teoretycznie reszta, która promowała Franza też powinna mieć za plecami gr000bego, a jakoś nie miała :D A więc zanim palniesz coś głupiego to pomyśl dwa razy. I tak na dodatek, ja nikogo nie promowałem, to że nie popierałem innych to nie znaczy, że kogoś promowałem. Ale stare dzieje i nie ma co wracać - fakt jest jeden, moje posty nie leciały do kosza.
Awatar użytkownika

Autor tematu
zielonka
900
Posty: 921
Rejestracja: czwartek, 22 lis 2012, 16:41
Krótko o sobie: niecierpliwy kombinator
Ulubiony Alkohol: whisky
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 241 razy
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: zielonka »

Szlumf
Aby skończyć "gównoburzę" może warto zamieścić tu ten post o którym Zielonka pisze "....okazuje się że oto po raz kolejny ważny w dyskusji post nie zostanie zamieszczony "ponieważ zawiera bzdury nie do zaakceptowania".".
eldier
Piszcie więc w sposób poprawny, grzeczny i konkretny,
Ciągle nie kumacie po jaką cholerę założyłem temat, ciutkę mnie to dziwi boście przecież inteligentni. Wcale nie chodzi o jeden czy dwa posty które mi wywalono -zamieszczenie ich niczego już nie da ani nie naprawi. Wszystkie były grzeczne kolego Eldier i bardziej poprawne niż wiele tysięcy już tu zamieszczonych. Tylko co odpowiesz po napisaniu grzecznego poprawnego i konkretnego posta jak dowiesz się że zawiera bzdury nie do zaakceptowania ?. Nie masz nawet komu powiedzieć "przepraszam już nie będę" albo "odwal się dupku nie do Ciebie piszę".
Ja mogę swoje posty o ile są niepoprawne poprawiać do znudzenia ale argumentu na bzdury nie mam.
Powtórzę się po raz któryś -mod nie jest od oceniania wartości posta, on ma pomagać go zamieścić na forum i tyle -to i tak w cholerę roboty.
Pozdrawiam.
Chciałbym lubić to co zrobię i robić to co lubię

Szlumf
2000
Posty: 2379
Rejestracja: czwartek, 9 maja 2013, 22:40
Podziękował: 629 razy
Otrzymał podziękowanie: 583 razy
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: Szlumf »

zielonka pisze:.................Tylko co odpowiesz po napisaniu grzecznego poprawnego i konkretnego posta jak dowiesz się że zawiera bzdury nie do zaakceptowania ?.........................
Chyba lekko trącisz moderacją. Tak jakbyś się jednak bał publikacji. A ja po prostu jestem bardzo ciekaw co zostało uznane za bzdurę nie do zaakceptowania i już ostrzę sobie pazurki w nadziei na ciekawą dyskusję :D . Trochę mi ich brak ostatnio a zima idzie.

eldier
750
Posty: 751
Rejestracja: wtorek, 29 kwie 2014, 23:12
Podziękował: 114 razy
Otrzymał podziękowanie: 158 razy
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: eldier »

Oj zielonka, to Ty nie rozumiesz o co chodziło w moim poście. Zaznaczyłem tylko moje stanowisko odnośnie usuwania postów, jak jest w Twoim wypadku nie wiem, bo po pierwsze nie jestem na bieżąco z tematami, po drugie nie wiem coś tam nawymyślał, a wiem że potrafisz :odlot:
A to że jesteś na cenzurowanym to inna sprawa, może dlatego Twoje posty nie mogą być "bardziej poprawne od wielu tu zamieszczonych" tylko muszą być po prostu poprawne?

I przyznam szczerze, że też jestem bardzo ciekawy co mod mógł uznać za takie bzdury, których nie można opublikować- przecież co chwile ktoś je tu wypisuje i nie ma problemu :D
Awatar użytkownika

Autor tematu
zielonka
900
Posty: 921
Rejestracja: czwartek, 22 lis 2012, 16:41
Krótko o sobie: niecierpliwy kombinator
Ulubiony Alkohol: whisky
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 241 razy
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: zielonka »

Kolego manowar i reszto moderatorów.
Miło, że pracujesz w pocie czoła nad kropkami i przecinkami, ale ten temat - MÓJ temat nie jest o ortografii i interpunkcji.
Co do tych zgadzam się z Tobą w zupełności. Ale...
Kolejny, już chyba trzeci temat Zielonki zamkniemy. Ciekawe co?.
A komu to przeszkadza żeby była publiczna platforma wymiany zdań pomiędzy moderatorami a resztą forum?
Tak samo jak przeszkadzał temat o Katiuszy i o powodach posiadania KO lub miedzi.
To takie bolesne? Przecież i tak jak będzie be to można gościowi napisać o bzdurach nie do zaakceptowania.
Chodzi właśnie o to żebyście nie mogli tego napisać NIKOMU.
Przenoście do radioaktywnych, kącika wariatów czy też błaznów jak powiada redhot o mnie, ale nie usuwajcie.
O zamykaniu tematów bez zgody autora to już nie wspomnę bo to jawny gwałt i tyle.
Załóżcie jakiś magazyn wywalonych postów albo inne cóś. To jest istota mojego tematu.
Co zrobić żeby nie wywalać. Co WY moderatorzy możecie zrobić poza tym że będziecie "coraz gorsi" (to zapewne starość będzie powodem).
Bo to co reszta użytkowników forum może zrobić jest w regulaminie.
Chciałbym lubić to co zrobię i robić to co lubię

imar42
50
Posty: 73
Rejestracja: piątek, 29 kwie 2016, 17:10
Krótko o sobie: Empatia - to dar czy przekleństwo?
Ulubiony Alkohol: Teraz już tylko własny
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podziękowanie: 5 razy
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: imar42 »

Szanowny kolego zielonka! Napisałeś, że:
Powtórzę się po raz któryś -mod nie jest od oceniania wartości posta
Przy całym szacunku dla Twoich poglądów, ale z powyższym zdaniem zgodzić się nie mogę. Ocena wartości posta jest jednym z najbardziej niewdzięcznych obowiązków moderatora. Posiadają taką moc sprawczą nadaną Im przez właściciela.
Idąc dalej tym tokiem myślowym (z dużym przymrużeniem oka ;-) ) Dlaczego na moderatora Tego forum właściciel wybrał manowar, zamiast zielonka? Ano dlatego, że sposób, ton i jakość wypowiedzi kolegi manowar był bliższy Jego poglądom, niż sposób, ton i jakość wypowiedzi kolegi zielonka.
Czy moderatorzy są wybierani w demokratycznych, wolnych i bezpośrednich wyborach przez wszystkich użytkowników danego forum?
Nie! Do pełnienia tej funkcji Administrator powołuje nowych członków na wniosek innych moderatorów.
Właściciel Tego Forum dobrał sobie współpracowników odpowiadających Jego kryteriom.

Pozdrawiam :-)
Głowica: Aabratek 60,3mm
Kolumna: 35cm + 45cm + 55cm SMS + OVM
Wypełnienie: Sprężynki pryzmatyczne KO
Zbiornik: 66 litrów
Grzałki: 500W + 1000W + 2000W
Awatar użytkownika

drgranatt
1800
Posty: 1846
Rejestracja: poniedziałek, 13 lip 2009, 11:04
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Nemiroff Smorodina
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Lokalizacja: 3-city
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 204 razy
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: drgranatt »

Fajnie, że wykrystalizowały się dwie strony konfliktu no bo jest to jak by nie patrzeć spór a przy okazji pretensje o to czy o tamto. Skoro już wiemy kto jest kto to może dla jasności wypadałoby teraz wyjaśnić o co poszło i dlaczego :?: Jeśli tu i teraz nie wyjaśnimy o co poszło to pozostanie tylko sfera domysłów a tego chyba nie chcemy. Skoro zielonka założył temat i to znacząco zatytułowany "morderacja" to prawdopodobnie został doprowadzony do kresu wytrzymałości, tylko czym i czy rzeczywiście...
Pozdrawiam wszystkich ciepło.
"最不喜欢的粗鲁所持的以及各种各样的虚伪的混蛋。"
http://alkohole-domowe.com/forum/regulatory-drgranatta-t6000.html
Awatar użytkownika

kmarian
700
Posty: 744
Rejestracja: środa, 26 lut 2014, 19:16
Ulubiony Alkohol: swój
Lokalizacja: Beskid Niski
Podziękował: 94 razy
Otrzymał podziękowanie: 97 razy
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: kmarian »

eldier pisze:... I przyznam szczerze, że też jestem bardzo ciekawy co mod mógł uznać za takie bzdury, których nie można opublikować- przecież co chwile ktoś je tu wypisuje i nie ma problemu :D
I ja i sądzę, że wielu jest ciekawych!
zielonka pisze:... Przecież i tak jak będzie be to można gościowi napisać o bzdurach nie do zaakceptowania.
Chodzi właśnie o to żebyście nie mogli tego napisać NIKOMU.
Przenoście do radioaktywnych, kącika wariatów czy też błaznów jak powiada redhot ...
...
Załóżcie jakiś magazyn wywalonych postów albo inne cóś. To jest istota mojego tematu.
Co zrobić żeby nie wywalać. Co WY moderatorzy możecie zrobić ...
Jedyne co bym w wypowiedzi Kolegi zielonka zmienił to formę. Zamiast "Załóżcie jakiś magazyn ...", napisałbym "Załóżcie, proszę jakiś magazyn ..."

Nie wiem, czy Koledzy Moderatorzy na to pójdą. Możliwość kontrolowania decyzji "Mod'ów" przez "User'ów" jest niewygodne.

Jeżeli zaś, przychyliliby się do prośby (a mogą), taki dział utworzyli i bzdury tam umieszczali, to z mojej strony pełny SZACUN.

rastro
2500
Posty: 2557
Rejestracja: wtorek, 15 sty 2013, 15:29
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 297 razy
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: rastro »

Ależ jest taki dział, Śmietnik się nazywa ;)
″Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.„
- Terry Pratchett
Awatar użytkownika

kmarian
700
Posty: 744
Rejestracja: środa, 26 lut 2014, 19:16
Ulubiony Alkohol: swój
Lokalizacja: Beskid Niski
Podziękował: 94 razy
Otrzymał podziękowanie: 97 razy
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: kmarian »

Nie znalazłem tam postów zielonki.
Awatar użytkownika

Autor tematu
zielonka
900
Posty: 921
Rejestracja: czwartek, 22 lis 2012, 16:41
Krótko o sobie: niecierpliwy kombinator
Ulubiony Alkohol: whisky
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 241 razy
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: zielonka »

Właściciel Tego Forum dobrał sobie współpracowników odpowiadających Jego kryteriom.
W takim razie zapytajmy i jego czy o to mu chodziło?
Halo Szanowny Panie Właścicielu, czy jesteś za pomiataniem Twoimi ukochanymi forumowiczami czy też za ich ładnie poukładanymi i zrozumiale przedstawionym dzięki pracy modów tekstami na wiele różnych i frapujących lub nie tematów?
Wiem wiem - pytanie jest tendencyjne.
Ale może warto zabrać głos i określić PUBLICZNIE co jest ŚWIĘTYM I NIEZBYWALNYM PRAWEM MODA a co zwykłym chamstwem.
Chciałbym lubić to co zrobię i robić to co lubię

rastro
2500
Posty: 2557
Rejestracja: wtorek, 15 sty 2013, 15:29
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 297 razy
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: rastro »

No bo jak delikwent ma akceptacje i post nie został zaakceptowany to albo jest kasowany z bazy albo zwyczajnie niewidoczny w wątku i tyle (nie wiem jak to działa w tym silniku). Żeby trafił do Śmietnika to ktoś musiał by mieć więcej roboty, ot co i to niezależnie czy miało by to trafić do śmietnika czy jakiegoś innego specjalnego działu.
″Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.„
- Terry Pratchett
Awatar użytkownika

drgranatt
1800
Posty: 1846
Rejestracja: poniedziałek, 13 lip 2009, 11:04
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Nemiroff Smorodina
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Lokalizacja: 3-city
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 204 razy
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: drgranatt »

Ponieważ nieubłaganie zbliża się godzina "0"
Dla wolności wypowiedzi - daje 24h na sensowne i mniej sensowne wpisy i zamykam temat - jeśli ktoś z teamu się nie zgadza - lub sytuacja w dyskusji nagle się zmieni - to go ponownie otworzy.
to i tak muszę napisać co nie wszystkim spodoba się ale taka jest prawda. To, jak i zaprzyjaźnione forum są i tak liberalne w porównaniu np do elektrody. Tam bez jakiejkolwiek dyskusji administracja robi porządek po "swojemu" a jak chcesz podyskutować to z kolegą przy piwie.
"最不喜欢的粗鲁所持的以及各种各样的虚伪的混蛋。"
http://alkohole-domowe.com/forum/regulatory-drgranatta-t6000.html
Awatar użytkownika

kmarian
700
Posty: 744
Rejestracja: środa, 26 lut 2014, 19:16
Ulubiony Alkohol: swój
Lokalizacja: Beskid Niski
Podziękował: 94 razy
Otrzymał podziękowanie: 97 razy
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: kmarian »

Tys prowda. :twisted: Oczywiście chodzi o elektrodę.

rastro
2500
Posty: 2557
Rejestracja: wtorek, 15 sty 2013, 15:29
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 297 razy
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: rastro »

No tam widziałem parę wątków gdzie autor płynął z takimi bzdurami że akurat argument "bzdury więc do śmieci" jest całkiem na miejscu ;). Inna sprawa że dyskusja w tym wątku przypomina dyskusję delikwenta złapanego przez drogówkę jak grzeje 101 w terenie zabudowanym "ale panie władzo to tylko kilometr.... jak można tak samo traktować gościa co leciał 120, dlaczego granica jest taka sztywna" Ale to przecież nie jest tylko przekroczenie o 1 ale o całe 51, a to trochę zmienia postać rzeczy... Prawda jest taka że jakaś granica musi być, może być mniej lub bardziej rozmyta. Za ortografię to sprawa jest jasna trzy byki jak a dyktandzie i do poprawki... ale jeżeli chodzi o wartość merytoryczną to sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana, i pewnie o to jest cała chryja, że mod uznał że poziom głupoty jest już poza jego granicą a piszący jest całkowicie innego zdania. Cóż jak mówi prawda ludowa, "Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził".
″Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.„
- Terry Pratchett
Awatar użytkownika

manowar
950
Posty: 967
Rejestracja: poniedziałek, 11 maja 2009, 17:36
Krótko o sobie: I ain't no nice guy after all
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowanie: 212 razy
Kontakt:
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: manowar »

Na prośbę zielonki - bardzo wyraźną i wielokrotnie powtarzaną temat odblokowuję. Natomiast nie ukrywam, że będę się mu dość bacznie przyglądał - zresztą zielonka bardzo mnie do tego namawiał.
Możecie śmiało pisać co myślicie, co wam się nie podoba, co chcielibyście zmienić - ale nawet nie mam zamiaru tego ukrywać - osobiste wycieczki nie będą tolerowane.
Jeśli temat zejdzie w kierunku obrzucania się błotem, wzajemnych uszczypliwości i hejtu (to takie modne słowo obecnie, że nie mogłem się powstrzymać, żeby go nie użyć) to poinformuję zielonkę poprzez PW - tak chciał - że temat zostanie zamknięty.
Pierwszego nie przepijam, drugiego zresztą też, trzeciego i czwartego, i piątego też nie!
Na kolorowe drinki wiem, że jest teraz moda, dla mnie drink najlepszy to spirytus plus woda!

https://www.facebook.com/PiwniceRedutowe/ - moje przygody alkoholowe
Awatar użytkownika

Autor tematu
zielonka
900
Posty: 921
Rejestracja: czwartek, 22 lis 2012, 16:41
Krótko o sobie: niecierpliwy kombinator
Ulubiony Alkohol: whisky
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 241 razy
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: zielonka »

Moje ostatnie słowo na tym forum - WRESZCIE
Chciałbym lubić to co zrobię i robić to co lubię
Awatar użytkownika

drgranatt
1800
Posty: 1846
Rejestracja: poniedziałek, 13 lip 2009, 11:04
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Nemiroff Smorodina
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Lokalizacja: 3-city
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podziękowanie: 204 razy
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: drgranatt »

Zielonka, decyzja ostateczna i nieodwołalna?
"最不喜欢的粗鲁所持的以及各种各样的虚伪的混蛋。"
http://alkohole-domowe.com/forum/regulatory-drgranatta-t6000.html
Awatar użytkownika

Marek Zawiercie
2
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 30 wrz 2018, 16:13
Krótko o sobie: Posłużę się cytatem, bo sam bym lepiej tego nie ujął :-) : Jestem oazą spokoju. Pierdolonym kurwa zajebiście wyciszonym kwiatem lotosu na zajebiście spokojnej tafli jebanego jeziora. Jestem wręcz jak jebany wagon pełen pierdolonych medytujących tybetańskich mnichów.
Status Alkoholowy: Winiarz
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: Marek Zawiercie »

Witam! Napisałem posta, który został odrzucony z powodu " naruszenia zasad pisowni". Z tego co widzę, nie jestem sam. Chciałbym poprawić tekst aby był zgodny z zasadami języka polskiego ale nie wiem gdzie zapisują się kopie. Przed wysłaniem potwierdziłem, że chcę takową zapisać. Czy możecie mi podpowiedzieć gdzie szukać odrzucone tekstu w celu naniesienia poprawek? Pozdrawiam!
Awatar użytkownika

Zygmunt
5000
Posty: 5374
Rejestracja: czwartek, 7 maja 2009, 12:55
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowanie: 664 razy
Kontakt:
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: Zygmunt »

Nie zapisują się nigdzie, o ile sam nie skopiujesz. Jest to napisane pod oknem tworzenia posta:
Obrazek
www.destylatorymiedziane.pl
"Zwykle jest tak, że im bardziej wóda śmierdzi drożdżami, pogonami i syfem, tym bardziej producent zasłania się "tradycją", "pracą w gorzelni" albo "dziadkiem bimbrownikiem"
Awatar użytkownika

Marek Zawiercie
2
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 30 wrz 2018, 16:13
Krótko o sobie: Posłużę się cytatem, bo sam bym lepiej tego nie ujął :-) : Jestem oazą spokoju. Pierdolonym kurwa zajebiście wyciszonym kwiatem lotosu na zajebiście spokojnej tafli jebanego jeziora. Jestem wręcz jak jebany wagon pełen pierdolonych medytujących tybetańskich mnichów.
Status Alkoholowy: Winiarz
Re: Morderacja po raz nty

Post autor: Marek Zawiercie »

Dziękuję za informację!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy Techniczne”