Moje przygody z domowymi wyrobami

Promocje, akcje, konkursy, zabawy oraz inna szczególna działalność którą wspieramy.
Regulamin forum
Jest to specjalne forum przeznaczone do fajnych akcji, dzięki którym można promować różne konkursy, produkty, wydarzenia, spotkania, działania i wiele więcej. Wszystko po to by promować alkoholowe wyroby domowe.

Jeśli chcesz zaproponować coś ciekawego to pisz do nas, zapraszamy!
Awatar użytkownika

Autor tematu
JanOkowita
2500
Posty: 2680
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 307 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:

Post autor: JanOkowita »

Halo,halo! Jeszcze można dodać swoją relację. Jutro ogłoszenie wyników.
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)
koncentraty wina
Awatar użytkownika

Autor tematu
JanOkowita
2500
Posty: 2680
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 307 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:
Re: Moje przygody z domowymi wyrobami

Post autor: JanOkowita »

Najbardziej wzruszyły mnie opowieści:

W_TG
arTii
przemeq.polak

Wysyłam na PW do Was prośby o wskazanie sposobu wysyłki. Gratuluję zwycięzcom!
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)

arTii
1250
Posty: 1265
Rejestracja: czwartek, 19 lip 2018, 19:55
Krótko o sobie: Blisko 50 lat na karku zobowiązuje do spożywania trunków o podobnym stężeniu ;)
Ulubiony Alkohol: od jakiegoś czasu- mój własny :)
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: podkarpackie
Podziękował: 61 razy
Otrzymał podziękowanie: 154 razy
Kontakt:
Re: Moje przygody z domowymi wyrobami

Post autor: arTii »

JanOkowita pisze:Najbardziej wzruszyły mnie opowieści:

arTii
Gratuluję zwycięzcom!
Dzię-ku-je-my!!! ;)
Pędzący hobbysta zajmujący się również odrobinę elektroniką.

Zamówienia i zapytania o sterowniki destylatorów email: info @ sterownikiWiFi.pl lub przez wiadomość PW

przemeq.polak
20
Posty: 24
Rejestracja: poniedziałek, 22 sie 2016, 19:08
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Specjalista ds. Wyrobu Alkoholu Domowego
Podziękował: 1 raz
Re: Moje przygody z domowymi wyrobami

Post autor: przemeq.polak »

Dziękuję dziękuję dziękuję

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka

arTii
1250
Posty: 1265
Rejestracja: czwartek, 19 lip 2018, 19:55
Krótko o sobie: Blisko 50 lat na karku zobowiązuje do spożywania trunków o podobnym stężeniu ;)
Ulubiony Alkohol: od jakiegoś czasu- mój własny :)
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: podkarpackie
Podziękował: 61 razy
Otrzymał podziękowanie: 154 razy
Kontakt:
Re: Moje przygody z domowymi wyrobami

Post autor: arTii »

Ale ja mam jeszcze pytanie: która opowieść W_TG była tą zasługującą na nagrodę?
Pędzący hobbysta zajmujący się również odrobinę elektroniką.

Zamówienia i zapytania o sterowniki destylatorów email: info @ sterownikiWiFi.pl lub przez wiadomość PW
Awatar użytkownika

Autor tematu
JanOkowita
2500
Posty: 2680
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 307 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:
Re: Moje przygody z domowymi wyrobami

Post autor: JanOkowita »

Ta zaczynająca się od słów: "Będąc jeszcze gówniarzem, z dzisiejszej perspektywy, jedna z pierwszych destylacji zakończyła się następująco.
Solidny DDRowski szybkowar..."
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)

chprzemo
900
Posty: 911
Rejestracja: poniedziałek, 9 wrz 2013, 20:05
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowanie: 134 razy
Re: Moje przygody z domowymi wyrobami

Post autor: chprzemo »

Ja już tak poza konkursem dodam od siebie podobną historie jak Przemeq.polak, ale z innej perspektywy...

3 lata temu wprowadziliśmy się do nowo wybudowanego domu, kuchnie żona wybierała (biało-kremowe szafki w lakierze)... Pierwsze swieta musiały być u nas, olbrzymia choinka mnóstwo wypieków i ja w roli dostawcy napitku. Kupiłem zajebiste butelki do nalewek, takie z długą szyjką na korek, ponalewałem wszystkiego co było najlepsze + butelka orzechówki wg. Cieslaka, ale z większą ilością zaprawki tak żeby polepszyć działanie lecznicze (do dziś tylko tym się leczymy), czas chowania flaszek tak żeby na blacie nie stały, oczywiście żadna szafka mimo bardzo dużej kuchni nie była kompatybilna z wysokimi butelkami wiec postanowiłem butelkę położyć.

Strych do dziś jest nieocieplony i mam tam swój magazyn wyrobu gotowego, z tamtąd bezpośrednio nalałem orzechówki do butelki.. Po ogrzaniu się płynu w kuchni, chyba lekko zwiększyła się jego objętość, wypchnęło korek i poleciała piękna strużka ciemnobrązowego lekarstwa po lakierowanych szafkach... W życiu tyle czasu szafek nie czyściłem! Na szczęście plamy zostały tylko od wewnętrznej strony frontów :)

Nie używam już tych butelek..

Pozdrawiam!
"Jeśli życie daje Ci cytrynę poproś o sól i tequilę" (cyt. z filmu Who Am I- polecam)

W_TG
600
Posty: 643
Rejestracja: piątek, 27 gru 2013, 23:54
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowanie: 145 razy
Re: Moje przygody z domowymi wyrobami

Post autor: W_TG »

JanOkowita pisze:Ta zaczynająca się od słów: "Będąc jeszcze gówniarzem, z dzisiejszej perspektywy, jedna z pierwszych destylacji zakończyła się następująco.
Solidny DDRowski szybkowar..."
Fakt faktem że wcześnie jako nastolatek zacząłem. Najpierw od robienia win, i praktycznie równolegle zacząłem destylować resztki z win.
Ale jakie było wyjście jak w sadzie na jabłkach gruszkach, śliwkach można było nogi połamać. Już nawet krowie te opadówki się przejadły
A co dla wielu nie do pomyślenia czyniłem to za zgodą rodziców.
Na szczęście nie za skutkowało to negatywnymi konsekwencjami, jak można by się spodziewać.
Robiłem to dla własnej uciechy a nie w celach konsumpcyjnych. Hhoć, z czystej ciekawości, zdegustować zawsze trzeba było ;)
Jako ten gówniarz stroniłem od flaszki w stodole, bełta w krzakach, soku z makówek etc.
A miałem kolegów którym się to bardzo podobało. I z przykrością stwierdzam ze kilkoro z nich źle skończyło.

DZIĘKUJĘ za docenienie moich historii.
Mam nadzieję ze dobrze się przy nich bawiliście. :smiech:
Ostatnio zmieniony wtorek, 17 gru 2019, 15:43 przez W_TG, łącznie zmieniany 1 raz.
Alkohol nikomu nie rozwiązał problemów.
Ale wielu pomógł o nich zapomnieć.
Awatar użytkownika

Autor tematu
JanOkowita
2500
Posty: 2680
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 307 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:
Re: Moje przygody z domowymi wyrobami

Post autor: JanOkowita »

Miałem kumpla, który mawiał: "Wódka już nie jednemu pomogła." I dużo w tym racji. :poklon; Mądrym alkohol nie przeszkadza, głupim mąci w głowie. Od jakiegoś czasu oglądam na TLC program "Historie wielkiej wagi" - o ludziach, którzy się utuczyli do blisko 300 kg. Problem zawsze jest w głowie. Pewnie z jedzeniem tak jak z alkoholem - jak chcesz przestać to zacznij od porządkowania umysłu.

Ale to było poza tematem. Panowie! Paczki wysyłamy jutro, więc proszę spodziewać się dostawy w czwartek lub w piątek. Jeszcze raz gratuluję opowieści :klaszcze:
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)
Awatar użytkownika

Autor tematu
JanOkowita
2500
Posty: 2680
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 307 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:
Re: Moje przygody z domowymi wyrobami

Post autor: JanOkowita »

Dziękuję za udział w zabawie, przesyłki zdążyły dotrzeć. Może kiedyś wymyślę następną, ale na razie nic mi do głowy nie przychodzi :scratch:
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcje Specjalne”