Mix wypełnienia kolumny ko/cu

Wszystko o tym co włożyć do kolumn rektyfikacyjnych, jakie zastosować wypełnienie dla uzyskania najlepszego rezultatu...

LuarvikLuarvik
150
Posty: 176
Rejestracja: poniedziałek, 22 lip 2019, 21:30
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podziękowanie: 19 razy

Post autor: LuarvikLuarvik »

https://www.youtube.com/watch?v=ioj6QY8s8mg i tyle w temacie;) Ale odrzucając gównoburzę to rastro ma rację w kwestii merytorycznej.
koncentraty wina
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4904
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 844 razy
Re: Mix wypełnienia kolumny ko/cu

Post autor: rozrywek »

Widzę teraz że niechcący wlazłem miedzy wódkę a zakąskę. I to nie do mnie było.
Pozostaje tylko powiedzieć przepraszam. Szczerze. Radius przepraszam.

Bywam impulsywny czasem, to fakt. Ale staram się. Wiadereczko ciepłej wody w środku lata w słoneczny dzień to nie wrzucenie do studni kogoś na mrozie.
Pełnię tu pewną funkcję czasem. I nie cierpią mnie niektórzy za to. I biorę to na klatę.
Cóź taka moja rola.
Ale w kwestii wyjaśnienia:
Naprawdę nie lubię jak ktoś tylko daj daj daj. Nie dając nic od siebie. Tylko brać.
Wiem że bywam szczery i bezpośredni do bólu.
Jeśli uważam pomysł za głupi to napiszę że głupi. A jak mnie zapyta dziewczyna czy jestem za gruba? To jej powiem prawdę. Najwyżej ze mną zerwie.
A jak uważam że pomysł pomieszania wypełnienia jest do kitu, to tak to ujmę. Do kitu, do bani, bez sensu. Czasem trzeba się ugryźć w język, owszem. Nie raz wycofałem to co napisałem.
Ale jeśli ktoś przyjdzie i poda przepis na grunwald: 1410 jeden kilo cukru 4 litry wody i 10 kilo drożdży to nie odezwiesz się?
Proszę was.
Ostatnio zmieniony czwartek, 23 lip 2020, 03:57 przez rozrywek, łącznie zmieniany 1 raz.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............
Awatar użytkownika

Autor tematu
kamil.gławęda
2
Posty: 2
Rejestracja: środa, 22 lip 2020, 10:35
Re: Mix wypełnienia kolumny ko/cu

Post autor: kamil.gławęda »

Jeśli was boli że się nie przywitałem to przepraszam. Dzień dobry :) dziękuję nielicznym za prostą odpowiedź. Pytanie było proste i takiej odpowiedzi oczekiwalem. Nie każdy zjadł zęby na psotce. Życzę miłego dnia. Temat uważam za zamknięty.

pepe59
350
Posty: 365
Rejestracja: wtorek, 4 lip 2017, 08:23
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 59 razy
Re: Mix wypełnienia kolumny ko/cu

Post autor: pepe59 »

Też się nie przywitałem, bo regulamin tego forum zawiera taką oto treść:
3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.
W zawiązku z powyższym nie będę przepraszał urażonych moim zachowaniem, choć wszystkich szanuję.
PS. Aby beczka dziegciu się nie rozrastała, a przybywało w niej miodu, istotne jest to, co ktoś ma do powiedzenia i jakie zadaje pytania.
Ostatnio zmieniony czwartek, 23 lip 2020, 08:13 przez pepe59, łącznie zmieniany 1 raz.

rastro
2500
Posty: 2557
Rejestracja: wtorek, 15 sty 2013, 15:29
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 297 razy
Re: Mix wypełnienia kolumny ko/cu

Post autor: rastro »

Koniec końców najważniejsze jest że gdzieś padła satysfakcjonująca odpowiedź na pytanie... no i mamy nadzieję że kolega nie zakończy przygody na tym forum tymi dwoma postami ;).
radius pisze:
A jeśli masz uczulenie na teorie spiskowe, to polecam ci naprawdę rzetelnie napisaną i udokumentowaną książkę Marie-Monique Robin - "Świat według Monsanto" :czytaj:
To raczej mało prawdopodobne... nawet chętnie bym przeczytał, ale pozycja jest nie do kupienia, jest tylko jedna sztuka na alegrogo... ale cena jak za używkę powala. Chyba jedyna szansa na pomacanie pozycji to biblioteka narodowa - ale fotokopia w tym przybytku też tania nie będzie ;). To bardzo dziwne skoro to taki bestseller jak można poczytać w tych wszystkich recenzjach na portalach ze wzajemnymi powiązaniami ;P
Ostatnio zmieniony czwartek, 23 lip 2020, 09:05 przez rastro, łącznie zmieniany 1 raz.
″Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.„
- Terry Pratchett
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7298
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1694 razy
Re: Mix wypełnienia kolumny ko/cu

Post autor: radius »

rastro pisze:nawet chętnie bym przeczytał, ale pozycja jest nie do kupienia, jest tylko jedna sztuka na alegrogo...
Jakoś słabo szukałeś
https://www.olx.pl/oferta/swiat-wedlug- ... 91c96c12c3
SPIRITUS FLAT UBI VULT

rastro
2500
Posty: 2557
Rejestracja: wtorek, 15 sty 2013, 15:29
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowanie: 297 razy
Re: Mix wypełnienia kolumny ko/cu

Post autor: rastro »

Fakt przeglądnąłem tylko pierwszą stronę wyników na google. Więc ta jest połowę tańsza od tamtej ale nadal 4 dychy za używkę, tylko żeby zaspokoić ciekawość, to trochę drogo jak dla mnie. (bo wysyłka będzie kosztować z dychę). Ale może już zostawmy ten temat, bo to nie miejsce na takie dyrdymały.
Ostatnio zmieniony czwartek, 23 lip 2020, 11:46 przez rastro, łącznie zmieniany 1 raz.
″Iloraz inteligencji tłumu jest równy IQ najgłupszego jego przedstawiciela podzielonemu przez liczbę uczestników.„
- Terry Pratchett
Awatar użytkownika

radius
7000
Posty: 7298
Rejestracja: sobota, 23 paź 2010, 16:20
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Polska południowa
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowanie: 1694 razy
Re: Mix wypełnienia kolumny ko/cu

Post autor: radius »

Jasne, chciałem tylko zasygnalizować ;)
SPIRITUS FLAT UBI VULT
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4904
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 844 razy
Re: Mix wypełnienia kolumny ko/cu

Post autor: rozrywek »

pepe59 pisze:Też się nie przywitałem, bo regulamin tego forum zawiera taką oto treść:
3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.
W zawiązku z powyższym nie będę przepraszał urażonych moim zachowaniem, choć wszystkich szanuję
Nie ma tu urażonych. Zwyczajnie napisz parę słów co lubisz czym się interesujesz, zadaj konkretne pytanie jakie zainteresowania, czy wolisz winko czy nalewki bardziej czy dobry bimberek.
My chętnie sobie pomagamy i dzielimy się doświadczeniami. Nikt nie potrzebuje tutaj danych osobowych, peselu, adresu i nr konta.
Wiele z tych zadanych tu pytań uczy nas czegoś nowego, ponieważ występują czasem różne problemy. Czy to z nastawem, czy z klarowaniem czy sprzętowe.
Tu była rozmowa o tym aby chociaż powiedzieć dzień dobry. Rozumiesz?
A że ja najczęściej za to obrywam to moja sprawa i moja wola i moja decyzja.
Zobacz jak ja się przywitałem przychodząc tutaj.
Nikt ci nie broni się przywitać nawet teraz. I nikt cię za to ani nie zgani ani nie opierniczy. :ok:
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wypełnienie kolumny”