Znaleziono 6 wyników

autor: mitas88
sobota, 25 lis 2017, 00:53
Forum: Problemy i pytania
Temat: mój pierwszy destylator
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 4846

Re: mój pierwszy destylator

Dodaje resztę zdjęć kolumny ;)
autor: mitas88
piątek, 24 lis 2017, 21:59
Forum: Problemy i pytania
Temat: mój pierwszy destylator
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 4846

Re: mój pierwszy destylator

Moich przygód z budowa aparatury ciąg dalszy.. na początku wielkie podziękowania dla Chat´owiczów :respect: :poklon; , za wszystkie podpowiedzi i cala pomoc.. i wyrozumiałość do moich pomysłów. Po tygodniach ( dwóch) spędzonych na forum i ciągłym gromadzeniu informacji wziąłem się za budowę aabratka...
autor: mitas88
poniedziałek, 13 lis 2017, 19:20
Forum: Problemy i pytania
Temat: mój pierwszy destylator
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 4846

Re: mój pierwszy destylator

Od tego czytania już mam mętlik w głowie.. ale się nie poddaje, głowicę mam już gotowa (tylko chłodnicę muszę zamówić). W trakcie zbierania informacji dostałem rade żeby nie robić OVM tylko OLM... i przejrzałem kilka tematów z tą półką do OLM. Pomyślałem, że czemu nie i taki sobie oto projekt sobie ...
autor: mitas88
sobota, 11 lis 2017, 11:28
Forum: Problemy i pytania
Temat: mój pierwszy destylator
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 4846

Re: mój pierwszy destylator

Czy karbowana lepiej chłodzi??, Masz na myśli żebym wspawał dodatkowe złącze w tej prostej części rury pomiędzy wypełnieniem z miedzi a nierdzewki??
autor: mitas88
czwartek, 9 lis 2017, 20:43
Forum: Problemy i pytania
Temat: mój pierwszy destylator
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 4846

Re: mój pierwszy destylator

zamieszczam jeszcze listę oporządzenia które zamierzam zakupić do budowy destylatora. 1. chlodnica https://padew.pl/pl/spirale-chlodzace/spirala-podwojna-50-nierdzewna-wezownica-destylator-34.html 2.Sondy http://www.pamel.pl/sklep/prestashop/pl/czujniki-temperatury/10-sonda-nierdzewna-18-cala.html?s...
autor: mitas88
czwartek, 9 lis 2017, 19:21
Forum: Problemy i pytania
Temat: mój pierwszy destylator
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 4846

mój pierwszy destylator

Witam wszystkich serdecznie.
Chciałem zrobić destylator dla Teścia , niestety nie posiadam wystarczającej wiedzy jak się do tego zabrać.
zrobiłem wstępny projekt i bardzo bym prosił o opinie .
Z góry wielkie dzięki!!

Wyszukiwanie zaawansowane