Znaleziono 5 wyników

autor: MieszkoI
piątek, 10 lip 2020, 15:48
Forum: Nastaw na Rum
Temat: Nastaw nie wystartował
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 6872

Re: Nastaw nie wystartował

Okay, po kilku godzinach na powierzchni zaczęła się nieśmiało pojawiać delikatna piana, wstydliwe grzybki mi się trafiły. Narazie 0 bulgotania na rurkach. Cierpliwość nigdy nie była moją najmocniejszą stroną przez co nie powieliłem hobby ojca dot. wędkarstwa, jednakże tutaj mam okazję sobie ją poćwi...
autor: MieszkoI
piątek, 10 lip 2020, 11:43
Forum: Nastaw na Rum
Temat: Nastaw nie wystartował
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 6872

Nastaw nie wystartował

Witam, Po zabawie z nastawami cukrowymi postanowiłem spróbować czegoś nowego i tak o to przygotowałem nastaw na rum..niestety skurczybyk po dodaniu drożdży jest spokojny jak ciężarówka pełna tybetańskich mnichów. (Jak tworzyłam cukrówki to od razu był ogień a dźwięk syczących drożdży porównywalny z ...
autor: MieszkoI
piątek, 22 maja 2020, 23:33
Forum: Przywitaj Się!
Temat: MieszkoI
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1561

MieszkoI

Dzień dobry wieczór. Witam wszystkich na forum! Pomysł na psocenie narodził się podczas długich godzin spędzonych na kwarantannie. Moi dalecy potomkowie od strony ojca pochodzą z Łącka a styczność z tematem mam praktycznie od dziecka jak wyjeżdżałem wysoko w góry z rodzicami po Łącką i żytko ( teraz...
autor: MieszkoI
piątek, 1 maja 2020, 10:33
Forum: Problemy i pytania
Temat: Prosty pot still - jakie dodatki warto?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 2690

Re: Prosty pot still - jakie dodatki warto?

Dziękuję za odpowiedzi, jestem mile zaskoczony jak szybko je dostałem - super forum ! ;P. Już mi się trochę rozjaśniło :), Jarzab, też patrzyłem na ten model, który podesłałeś. W tym pierwszym pot spill jest taka opcja, że za pierwszym razem można wydać trochę mniej $ i po jakimś czasie zdecydować c...
autor: MieszkoI
czwartek, 30 kwie 2020, 16:19
Forum: Problemy i pytania
Temat: Prosty pot still - jakie dodatki warto?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 2690

Prosty pot still - jakie dodatki warto?

Dzień Dobry, witam Jest to mój pierwszy post na forum. Przeglądając różne tematy zdecydowałem się na początek przygody zakupić destylator prosty pot-still: https://destylatorymiedziane.pl/pl/destylatory-proste/164-destylator-prosty-pot-still-5907222624081.html?fbclid=IwAR32ZGykDMz06VE8orsUdrPmuF4Rnn...

Wyszukiwanie zaawansowane