Kupię/Sprzedam. Oddam/Przyjmę. Szukam. Zamienię. Tu możecie wystawiać swoje przedmioty na sprzedaż lub szukać brakującego sprzętu. Targowisko to miejsce dla każdego, kto chce coś kupić lub sprzedać lub coś znaleźć.
Regulamin forum
1. Umieszczamy tu tylko krótkie ogłoszenia o kupnie, sprzedaży bądź innej formie wymiany towaru.

2. Posty/tematy będą automatycznie kasowane po trzech tygodniach (21 dni) od napisania!

3. Ogłoszenia mogą zamieszczać wszyscy zarejestrowani użytkownicy.

4. Mile widziane fotki przedmiotów, które chcecie kupić bądź sprzedać.

5. Każde ogłoszenie koniecznie w nowym/osobnym temacie! (Chodzi o porządek i przejrzystość aukcji)
Nazywając temat z ogłoszeniem, postępujcie według następujących zasad:
wzór: [PREFIX] Nazwa przedmiotu
przykłady: [SPRZEDAM] chłodnica szklana 40cm, [ODDAM] metr rurki miedzianej, [KUPIĘ] bule do wina 35 litrów, [ZAMIENIĘ] Siekierkę na kijek

6. Wystawiający i zainteresowany dogadują się miedzy sobą.

7. Obowiązuje zakaz sprzedaży artykułów alkoholowych.

8. Wyłączenie z odpowiedzialności! Administracja forum AD nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wystawione przedmioty, ich stan techniczny, ewentualne niebezpieczeństwo na jakie mogą narazić one użytkowników forum oraz inne okoliczności nieprzewidziane w wykorzystaniu tychże przedmiotów. Nie bierzemy odpowiedzialności także za nierzetelnych, nieuczciwych użytkowników forum. Prosimy jednak o zgłaszanie oszustów, pomoże to w przyszłości uniknąć nieprzyjemności innych użytkownikom.
Awatar użytkownika

Autor tematu
kamilpl82
200
Ulubiony Alkohol: Przede wszystkim własny
Status Alkoholowy: Drinker
Kontakt:
Załączniki
Melasa z trzciny cukrowej

Postautor: kamilpl82 » niedziela, 2 gru 2018, 10:20

Stało się, :D dzięki ogromnej pomocy i zaangażowaniu kolegi wawaldek11, a było trochę kłopotów i problemów związanych z logistyką wraz z kolegą BRONEK_T zostaliśmy szczęśliwymi posiadaczami dwóch mauzerów Glinojeckiej melasy.Którą chętnie się podzielimy, jeśli będzie taka potrzeba, cena za kg nie wyszła niestety mała i wynosi 1,70zł, jest też możliwość wysyłki ale do tego dochodzą koszty opakowania i kuriera.

Mam również prośbę do potencjalnych kupujących o przesłanie flaszki do kolegi wawaldek11 celem przekazania do cukrownika dzięki któremu mamy melasę.

Koszty wysyłki:
Melasa 1,70zł/kg
Petainer z kartonem 15zł
Kurier 21zł do 31kg
Pakuje i szykuje co weekend i kurier zabiera w poniedziałki, we wtorek najpóźniej w środę u was.
Można podsyłać własne opakowania i własnego kuriera nie ma problemu.Jestem dość elastyczny.

Przepraszam wszystkich ale ze względów pogodowych nie idzie nalać melasy, mam nadzieje że w przyszłym tygodniu się ociepli i porozlewam.
Po drogach jeździ masa świrów i psychopatów. Pędzą na złamanie karku, nie zważając na nic... Aż czasami trudno mi ich wyprzedzić.

http://domowe-alkohole-forum.pl

Książki i poradniki
Rabaty dla użytkowników forum AD w sklepie po podaniu loginu z forum!
Awatar użytkownika

sargas
500
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: żytnia
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Załączniki
Re: Melasa z trzciny cukrowej

Postautor: sargas » niedziela, 2 gru 2018, 18:20

Już myślałem że temat umarł. Czekam z niecierpliwością.

Awatar użytkownika

Autor tematu
kamilpl82
200
Kontakt:
Załączniki

Postautor: kamilpl82 » niedziela, 2 gru 2018, 20:11

Sargas akcja trwa cały czas zasadniczo co poniedziałek coś wyjeżdża, jeśli cię przegapiłem to przepraszam, napisz na Pw dane do wysyłki. jak się ociepli to w przyszłym tygodniu porozlewam i wyślę.
Po drogach jeździ masa świrów i psychopatów. Pędzą na złamanie karku, nie zważając na nic... Aż czasami trudno mi ich wyprzedzić.

Awatar użytkownika

Autor tematu
kamilpl82
200
Kontakt:
Załączniki

Postautor: kamilpl82 » środa, 5 gru 2018, 18:59

Dodam bo dostaje mnóstwo pytań w sprawie kasy, jak się ktoś zdecyduje, pisze do mnie Pw ile chce melasy, podaje dane do wysyłki i numer tele dla kuriera, ja wysyłam do was, a jak paczka dotrze do adresata to ja podsyłam dane do przelewu.

Awatar użytkownika

sargas
500
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: żytnia
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Załączniki

Postautor: sargas » środa, 5 gru 2018, 22:57

Poleciało na PW dzięki kolego.

Awatar użytkownika

Autor tematu
kamilpl82
200
Kontakt:
Załączniki

Postautor: kamilpl82 » poniedziałek, 10 gru 2018, 21:51

Dziś pojechało kolejne 7 petainerów + 1 który zawiozłem osobiście.
Kto nie otrzyma do środy proszę pisać na Pw.

Tasiorek
1
Załączniki

Postautor: Tasiorek » wtorek, 11 gru 2018, 15:10

:klaszcze: kamilpl82 informuję uprzejmie iż dziś ok 12 zostałem szczęśliwym posiadaczem melasy :respect:
teraz otwieram umysł i :read: forum i rozpoczynam praktyki a mam tego trochę do przerobienia więc może czegoś się nauczę
Jeszcze raz kolego wielkie dzięki :klaszcze: :poklon; :respect:

Wróć do „Targowisko”