Znaleziono 6 wyników

autor: Mazii80
niedziela, 10 maja 2020, 09:59
Forum: Problemy destylacyjne
Temat: Praca na sterowniku SKN v3
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 2433

Praca na sterowniku SKN v3

Pytanie dotyczy pracy ze sterownikiem SKN v3. Posiadam kolumnę z kegiem 50l fi54mm. Cały proces jest ustawiony na 3 zalewania które odbywają się wzorowo stabilizacje oraz odbiór z mocą 2300kw przedgony kropelkowo 2 procesy po 30 minut.I teraz tak usunąłem korekcje temp dni po jakimś tam czasie nie w...
autor: Mazii80
poniedziałek, 4 maja 2020, 16:44
Forum: Problemy i pytania
Temat: Czujnik zalania kolumny
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 3014

Re: Czujnik zalania kolumny

Opanowane.
Obniżyłem czujnik o pół centymetra niżej i wróciła magiczna 6 na wyświetlaczu.
Dzięki za sugestie.
autor: Mazii80
niedziela, 3 maja 2020, 14:03
Forum: Problemy i pytania
Temat: Czujnik zalania kolumny
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 3014

Re: Czujnik zalania kolumny

Tak reaguje. Zupełnie nie rozumiem dlaczego wartość która powinna być na 6 i była nagle zmieniła się na 0 sama.Kable sprawdzone i wszystko jest dobrze chociaz przy trzecim zalewaniu musiałem mu pomoc palcem bo nie osiągnął progu zalania 30 chociaż był grzany taką samą mocą jak przy pierwszym i drugi...
autor: Mazii80
niedziela, 3 maja 2020, 09:23
Forum: Problemy i pytania
Temat: Czujnik zalania kolumny
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 3014

Czujnik zalania kolumny

Witam. Mam pytanie odnośnie czujnika zalania kolumny do sterownika SKN v3.Po montażu czujnika pokazywało wartość 6 przez kilka procesów i wszystko było dobrze do wczoraj gdzie po włączeniu pojawiła się wartość 0.Pytanie dlaczego nagle czujnik zalania kolumny zmienił wartość z takiej jaka powinna być...
autor: Mazii80
czwartek, 7 lut 2019, 21:51
Forum: Nastawy cukrowe
Temat: Czekając na -4blg w nastawie
Odpowiedzi: 68
Odsłony: 26191

Re: Czekając na -4blg w nastawie

Tak też uczynię.
Rzeczywiście dzisiaj jest głębiej jutro zlewam wszystko z nad osadu beczka do przepłukania i mega klar w ruch.Jeszcze takie pytanko jest jakaś reguła ile powinno trwać klarowanie i czy po wyklarowaniu nastaw może postać jeszcze z 2 do 3 dni?
autor: Mazii80
środa, 6 lut 2019, 18:13
Forum: Nastawy cukrowe
Temat: Czekając na -4blg w nastawie
Odpowiedzi: 68
Odsłony: 26191

Re: Czekając na -4blg w nastawie

Dorzucę temat. Dodam że jestem nowicjuszem i jest to mój pierwszy nastaw cukrowy który ma być przerabiany na kolumnie rektyfikacyjnej. W niedziele nastawiłem cukrówkę 25kg cukru 85l wody drożdże Alcotec Mega Pack.Początkowe Blg było 24 po 66 godzinach fermentacja chyba ustała.Jeszcze jakieś małe bąb...

Wyszukiwanie zaawansowane