Znaleziono 6 wyników

autor: MatkaApokalipsy
środa, 18 lip 2018, 20:49
Forum: Warzenie Piwa
Temat: Jak zacząć warzyć?
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3610

Re: Jak zacząć warzyć?

Dzię za odpowiedz aczkolwiek ten pan nie podaje informacji od jakich sprzętów zaczynać i co brać pod uwage , z czego się składa. W tej chwili nie jestem w stanie określić sama co mam zakupić by potem pytać więcej czy uczyć się z filmów które podales.
autor: MatkaApokalipsy
środa, 18 lip 2018, 18:10
Forum: Warzenie Piwa
Temat: Jak zacząć warzyć?
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3610

Jak zacząć warzyć?

Witam wszystkich którzy zajrzeli na mój temat. Chciałam zadać klika pytań a nie wiem gdzie je skierować w jakim dokładnie temacie. Otóż to mój znajomy od jakiegoś czasu warzy sobie sam piwka w piwnicy i przyniósł mi pare sztuk do spróbowania, nie powiem, że jestem zaskoczona dobrocią jego trunków. S...
autor: MatkaApokalipsy
środa, 18 lip 2018, 17:50
Forum: Przywitaj Się!
Temat: nowaktomasz
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 2075

Re: nowaktomasz

Witaj Tomku!
autor: MatkaApokalipsy
środa, 18 lip 2018, 17:49
Forum: Przywitaj Się!
Temat: MatkaApokalipsy
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 2958

Re: Witam Serdecznie.

kmarian pisze:I nie o kolor mi idzie. :twisted:
W takim razie o co? :D
JanOkowita pisze:Cześć, jakie to alkohole "ciemne/dymione" lubisz? Przywitanie "Daughter of Satan" mnie nie rajcuje.
W temacie o przywitaniu nic nie napisalam o " Daughter of satan " takze, nie rozumiem wypowiedzi :)
autor: MatkaApokalipsy
wtorek, 17 lip 2018, 20:36
Forum: Przywitaj Się!
Temat: MatkaApokalipsy
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 2958

Re: Witam Serdecznie.

kmarian pisze:Witaj MatkaApokalipsy. Baw się dobrze, lecz gdy czytam to na różowo to strach się bać. Mam nadzieję, jak piszesz, że jednak jesteś pozytywną osobą. Czytaj, pytaj, wiersze pisz, piwo warz i nalewki twórz.
Kolor nie ma nic do znaczenia, każdy lubi inny, nie bądzmy sceptykami :P
autor: MatkaApokalipsy
wtorek, 17 lip 2018, 18:45
Forum: Przywitaj Się!
Temat: MatkaApokalipsy
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 2958

MatkaApokalipsy

Witam wszystkich tutaj zebranych, postanowiłam spełnić swoje małe marzenie i zacząć przygodę z domowymi wyrobami alkoholowymi. Jestem pozytywną osobą aczkolwiek zadaje dużo pytań, mam nadzieje że przyjmiecie mnie ciepło w swoje browarskie i nalewskie strony.

Wyszukiwanie zaawansowane