Znaleziono 5 wyników

autor: matek24
piątek, 9 kwie 2021, 15:11
Forum: Po Godzinach
Temat: Destylacja płynu do dezynfekcji
Odpowiedzi: 60
Odsłony: 15078

Re: Destylacja płynu do dezynfekcji

https://www.polfa-tarchomin.com.pl/wp-c ... ystyki.pdf

To karta charakterystyki preparatu, który zawiera etanol i wodę. Można go kupić za 50 zł. Myślę że spokojnie można go puścić, bez obaw o zdrowie.
autor: matek24
piątek, 23 paź 2020, 00:39
Forum: Osprzęt
Temat: Zawór odbioru ze silnikiem krokowym
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 4727

Re: Zawór odbioru ze silnikiem krokowym

Chyba macie rację to za dużo zachodu. Mam motozawór ze silnikiem DC na 12V.Czy ma ktoś program który go obsłuży (taki z wyliczaniem pozycji)?
autor: matek24
wtorek, 20 paź 2020, 18:49
Forum: Osprzęt
Temat: Zawór odbioru ze silnikiem krokowym
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 4727

Re: Zawór odbioru ze silnikiem krokowym

Projektując ten zestaw miałem na myśli OVM. Moim zdaniem pompa perystaltyczna jest za droga i też przekombinowana, zawór iglicowy + silnik również drogi. Natomiast tutaj cena jest przystępna, a jedyny minus jaki widzę to dużo roboty.
autor: matek24
poniedziałek, 19 paź 2020, 22:31
Forum: Osprzęt
Temat: Zawór odbioru ze silnikiem krokowym
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 4727

Zawór odbioru ze silnikiem krokowym

Cześć Od jakiegoś czasu szukam dobrego sposobu na sterowanie odbiorem. Z racji tego że nic ciekawego nie znalazłem zdecydowałem się na własną konstrukcję zbudowaną z standardowego zaworu kulowego, silnika krokowego i kilku zębatek. Na razie to tylko projekt. Co o tym myślicie? https://i.ibb.co/RHjKf...
autor: matek24
piątek, 5 sie 2011, 12:54
Forum: Drożdże i fermentacja
Temat: Problem z nastawem
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 5845

Problem z nastawem

Witam przeglądam już to forum od kilku dni, ale dalej nie mogę znaleźć jednoznacznych odpowiedzi na kilka pytań: -Jakie proporcje są najlepsze dla drożdży T3? -Jakie proporcje są najlepsze przy stosowaniu drożdży winiarskich? -Jaką temperaturę lubią drożdże podczas fermentacji? -Ile mam wlać nastawu...

Wyszukiwanie zaawansowane