Maryjuszek

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Maryjuszek
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: wtorek, 2 lis 2021, 20:40
Podziękował: 4 razy

Post autor: Maryjuszek »

Witam uprzejmie panów i panie :D
Jak łatwo się domyślić mam na i imię mariusz, jestem z podkarpacia, dotarłem tutaj dzięki fejsbukowej grupie i pewnemu miłemu panu który ochoczo poleca to miejce. Nie zawiodłem się, kopalnia wiedzy.
Mistrzowie w tym można rzec fachu dzielący się tutaj doświadczeniem szalenie mnie zaskoczyli swoimi pomysłami, perfekcjonizmem, jestem zdumiony i pełen podziwu.
Z radością przeglądam tematy i staram się teorię zamieniać w praktykę :) Chciałbym kiedyś dołączyć do zaszczytnego grona najlepszych w tym środowisku i mam nadzieje że dzięki wam uda mi się po latach osiągnąć wystarczającą wiedzę i umiejętności :D nie przedłużając, niby robota nie zając ale praktyka w trakcie ;) dzień dobry, miłego dnia i udanych trunków :D
Awatar użytkownika

Doody
3500
Posty: 3847
Rejestracja: czwartek, 20 paź 2016, 20:04
Krótko o sobie: Degustator z powołania :-)
Ulubiony Alkohol: DIY
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Podziękował: 283 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy
Re: Maryjuszek

Post autor: Doody »

Witaj Mariuszu i powodzenia :ok:
Pozdrawiam
Darek
Awatar użytkownika

jakis1234
2500
Posty: 2586
Rejestracja: sobota, 30 lip 2016, 16:57
Ulubiony Alkohol: Zależy od nastroju i dostępności.
Status Alkoholowy: Winiarz
Podziękował: 236 razy
Otrzymał podziękowanie: 453 razy
Re: Maryjuszek

Post autor: jakis1234 »

Witaj u nas.
Zamieniaj teorię w praktykę, a wkrótce sam będziesz doradzał innym.
Pozdrawiam z opolskiego.

grimek
50
Posty: 79
Rejestracja: poniedziałek, 8 mar 2010, 16:28
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowanie: 2 razy
Re: Maryjuszek

Post autor: grimek »

Witaj!
a co to za grupa ?

Autor tematu
Maryjuszek
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: wtorek, 2 lis 2021, 20:40
Podziękował: 4 razy
Re: Maryjuszek

Post autor: Maryjuszek »

Nie chcę robić reklamy :p mógłby to ktoś uznać za nieodpowiednie. Chyba, że to nie problem

jeśli cel edukacyjny to raczej nie problem... MANOWAR
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 15 lis 2021, 15:32 przez manowar, łącznie zmieniany 2 razy.

Autor tematu
Maryjuszek
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: wtorek, 2 lis 2021, 20:40
Podziękował: 4 razy
Re: Maryjuszek

Post autor: Maryjuszek »

W takim razie to grupa o nazwie Bimbrownicy z tradycją :p w końcu jakieś podstawy stamtąd wyniosłem :) na pewno przepis na cytrynówkę mi spasował :D
Awatar użytkownika

nemeto
550
Posty: 554
Rejestracja: piątek, 20 gru 2013, 05:23
Krótko o sobie: Nie chcesz znajdziesz powód - chcesz znajdziesz sposób.
Ulubiony Alkohol: Swój.
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 105 razy
Re: Maryjuszek

Post autor: nemeto »

:hammer: czasami tam zaglądam ci by się pośmiać. Może co piąty post jest ok, tam są sami mistrzowie destylacji :)

Autor tematu
Maryjuszek
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: wtorek, 2 lis 2021, 20:40
Podziękował: 4 razy
Re: Maryjuszek

Post autor: Maryjuszek »

No dla mnie jako początkującego było tam dużo sprzecznych rzeczy na start, strasznie mną motało co jest prawdą a co mitem :p wielu użytkowników mało obiektywnych w sprawach sprzętu czy samego procesu, ale po uważnej selekcji dało się coś wynieść na plus bo są tam też ludzie z pojęciem :D polecili sprzęt, przewodniki tam przeczytałem chyba wszystkie :D są tam przydatne informacje tylko strefa komentarzy sieje zamęt hah ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”