Gdzie zakupić najlepszy sprzęt do produkcji domowej? Linki do stron, które warto odwiedzić w poszukiwaniu sprzętu.

Autor tematu
Prezes88
1
Załączniki
MalinowyNos.pl - opinie

Postautor: Prezes88 » wtorek, 25 lut 2020, 11:04

Witam,
Chciałbym się podzielić swoimi doświadczeniami ze sklepem internetowym MalinowyNos.pl , mam nadzieję, że bedzie to przestroga dla reszty. Zamówiłem u nich destylator jakoś w grudniu, po czym na początku lutego dowiaduje się, że po dwóch miesiącach jednak nie są w stanie wykonać danego destylatora i muszą anulować zamówienie...Rozumiem, zdarza się - sytuacje losowe. Szkoda, że potrzebowali na decyzję dwóch miesięcy, bo w tym czasie mogłem zamówić maszynę gdzieś indziej. Cyrk rozpoczyna się dopiero w tym momencie - zwrot kasy. I tutaj istna katastrofa. Reklamacja zgłoszona 7 lutego, do dzisiaj ani kasy ani odpowiedzi. Dzwonie tam codziennie i tylko słyszę od Pani konsultantki " Przelew własnie dzisiaj wyszedł" , " zaraz się tym zajmiemy " , " obiecuje, że dzisiaj to zostanie zrobione" itd. Takie przemiłe rozmowy prowadzę już od tygodnia i codziennie słyszę, że "oddzwonimy do Pana za momencik, tylko skontaktuje się z szefem " I cisza w eterze. Na prośbę kontaktu z szefem, okazuje się, że to nie możliwe i ona " nie wie jak się z nim skontaktować " . Na maila też nie odpisują. Cyrk na kółkach.
O destylator się nie martwię, bo poczytałem forum i zamówiłem u Franzmastera , ale jak od nich odzyskać kasę bez sądu to nie mam pojęcia.
Śmiech nie firma - szef to jakiś przestraszony koleś który ma w dupie dobre imię firmy i nie potrafi się zająć takimi przypadkami osobiście, mimo wielokrotnych próśb kontaktu.
NIE POLECAM Z CAŁEGO SERDUCHA - oszuści i tyle.

P.s. Szkoda ,że pierwszy mój post na forum o takiej przykrej treści, następne będą weselsze :)

-----scalone-------
[napisane: 25 lut 2020, 23:38 ]
Rzeczywiście, jako pierwszy post mogło to zabrzmieć jak "doskonały" ruch konkurencji lub coś w tym stylu. Dla bardziej dociekliwych mam takie dowody, ale nie wiem czy wrzucanie tego w wir internetowy jest mądrym pomysłem w dzisiejszych czasach - prywatnie mogę to komuś udowodnić. Po wpisie ministill jednak widać, że nie jest to wyssane z palca. Szkoda, bo firma wygląda na Pro a w rzeczywistości to tylko szata graficzna i tyle.

-----scalone-------
[napisane: 04 kwie 2020, 14:15]
Witam wszystkich, na dzień dobry przepraszam za brak udzielania się w temacie, aczkolwiek natłok pracy i małe dziecko w domu czasami po prostu nie pozwala na hobby :) sprawa z malinowym nosem zakończona, kasę zwrócili i tyle. Kosztowało mnie to sporo nerwów i czasu ale finalnie zakończyło się dobrze na moją korzyść tzn. Odzyskałem pieniądze. Sprzęt zamówiłem u franzmastera, z którego jestem mega zadowolony i będę polecał. Wiem, ze mam mało postów (jestem bardziej czytający niż piszący), choć myślę, ze niebawem się to zmieni, ponieważ zaczyba się sezon na owoce:)
Pozdrawiam serdecznie
Ostatnio zmieniony środa, 20 maja 2020, 13:57 przez Qba, łącznie zmieniany 3 razy.

dostawa 5zł
Rabaty dla użytkowników forum AD w sklepie po podaniu loginu z forum!
Awatar użytkownika

psotnikpiotr
150
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:) Staram się żyć zgodnie z naturą. Stawiam na to co swoje, bo swoje to lepsze i zdrowsze.
Ulubiony Alkohol: Oczywiście, że własny (piwo, wino i co ino)
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Załączniki
Re: MalinowyNos.pl - problem ze zwrotem kasy

Postautor: psotnikpiotr » wtorek, 28 kwie 2020, 10:34

Witam wszystkich. Jakiś czas temu zamawiałem od malinowego, nie było z nimi żadnego problemu. Raz tylko przysłali mi za mało paczek drożdży, ale po zgłoszeniu nieprawidłowości szybko dosłali co trzeba i dorzucili gratis w postaci kilku dodatkowych paczek grzybków i kubek firmowy. Współpracę z firmą oceniam na dobrą :)
,, Bimber przyczyną ślepoty'' a co tam swoje w życiu widziałem :freak: :odlot:

Ziomek30
1
Załączniki
Re: MalinowyNos.pl - opinie

Postautor: Ziomek30 » niedziela, 24 maja 2020, 07:11

Faktycznie Malionowy ostatnio ma chyba duże braki kadrowe bo na wiadomość @ nie odpisują. Niestety to tylko piękny kanał na Youtube, reszta to już franczyza

Batmanikus
2
Załączniki

Postautor: Batmanikus » czwartek, 24 wrz 2020, 06:58

Szkoda gadać. Od 17 grudnia 2019 roku, nie są w stanie dosłać mi kraników mosiężnych do beczek. Najpierw kłamali, że będę po nowym roku, później, że będą "niedługo". Dziś to jest 24 września 2020 roku. Zadzwoniłem i Pani na infolinii powiedziała, że może mi zwrócić 20 zł za każdy MOSIĘŻNY kranik. Na moją sugestię, żeby gdzieś kupili i mi przysłali albo zwrócili równowartość kwoty za jaką kupię gdzieś indziej zasugerowali, że mogę po prawie roku oddać beczki. Od początku rozmów z nimi zaznaczałem, że te bedzki to są prezenty. Gratuluję Malinowy Nosie - na pewno nie będę chodził i zabierał prezentów, może jeszcze z zawartością mam Wam odesłać? Żenada. Powinni stanąć na wysokości zadania i gdzieś je kupić i dosłać. Lipa.
Ostatnio zmieniony czwartek, 24 wrz 2020, 07:53 przez Kamal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

patrzal
100
Krótko o sobie: Γνῶθι σεαυτόν
Załączniki

Postautor: patrzal » czwartek, 24 wrz 2020, 09:07

Przykra sprawa. Dla równowagi trochę pochwalę ten sklep, bo miałem ostatnio dwa razy do czynienia - wiadro fermentacyjne i trochę butelek. Cytując tow. z Alternatyw 4 "przyszli, pozamiatali, i poszli" - zainkasowali, wysłali, przyszło. Produkty dobrej jakości, na wiadrze nawet jakieś przepisy na wino, spoko.
Miedziany mini-still na samowarze 7tl* *tl - litry tureckie

Wróć do „Sklepy, Sprzedawcy, Producenci...”