Znaleziono 8 wyników

autor: kutryk
wtorek, 24 lis 2020, 07:50
Forum: Problemy i pytania
Temat: Skn Bolecki v3 - jak podłączyć?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1583

Skn Bolecki v3 - jak podłączyć?

Witam. Kupiłem Bolecki skn v3. Czy mógłby ktoś podesłać zdjęcie albo napisać jak to ma być podłączone? Mam dwie grzałki (2500 i 1500). Z góry dziękuję.
autor: kutryk
sobota, 25 lip 2020, 11:10
Forum: Problemy i pytania
Temat: Problem z wysokością.
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 3332

Re: Problem z wysokością.

aakk pisze:Przy buforze i katalizatorze 20cm to dość wysoko. Możesz śmiało odkręcić katalizator.


Taki mam zamiar ale co z ta Miedzią? Czy wogle jej nie dawać czy zasypać inny element kolumny? Czy może przerabiać garaż? :scratch:
autor: kutryk
sobota, 25 lip 2020, 09:12
Forum: Problemy i pytania
Temat: Problem z wysokością.
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 3332

Re: Problem z wysokością.

Jak zamawiałem to wszystko było OK i się mieściło, bo zamówiłem podstawę. Ale był długi okres oczekiwania i trochę poczytałem i do mówiłem bufor i wziernik. Termometr mam na 20cm
autor: kutryk
piątek, 24 lip 2020, 23:17
Forum: Problemy i pytania
Temat: Problem z wysokością.
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 3332

Problem z wysokością.

Witam. Właśnie dostałem kolumnę aabratek. Bufor Katalizator Kolumna Olm z wizjerem Chłodnica Kolumna wyszła bardzo wysoka i chce zgubić trochę centymetrów. Pomysły mam dwa, ale z powodu że dopiero zaczynam przygodę z psoceniem nie wiem czy to co wymyśliłem jest rozsądne? 1 wyrzucić katalizator i buf...
autor: kutryk
wtorek, 24 mar 2020, 18:06
Forum: Pierwsze Kroki
Temat: Sprzęt na start
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 3062

Re: Sprzęt na start

Co do kega 50 l zastanawia mnie w jakich proporcjach robić nastaw? A dokładnie ile dać drożdży? Bo cukier i wodę da się wyliczyć. A czy można dzielić paczki drożdży?
autor: kutryk
wtorek, 24 mar 2020, 13:41
Forum: Pierwsze Kroki
Temat: Sprzęt na start
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 3062

Re: Sprzęt na start

Dzięki za pomoc, http://stalowkasklep.pl/kolumna-aabrate ... p-857.html Czy taki sprzęt starczy na początek??
autor: kutryk
wtorek, 24 mar 2020, 11:35
Forum: Pierwsze Kroki
Temat: Sprzęt na start
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 3062

Sprzęt na start

Witam. Szukam wskazówek co do kupna pierwszego destylatora. Na początek idą cukróweczki później pewnie coś z owoców, wiadomo w miarę picia pragnienie rośnie, wiec szukam dobrego sprzętu. Cena jaka chce przeznaczyć to maks 2000. Może ktoś by mógł coś wykonać dla mnie za podobne pieniądze. Pozdrawiam.
autor: kutryk
wtorek, 24 mar 2020, 11:27
Forum: Przywitaj Się!
Temat: Kutryk
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1976

Kutryk

Witam nazywam się Krzysiek. Jestem zwolennikiem czystego bimberku i whishy, ale owocówkami też nie pogardzę. Jak na razie to kupowałem te produkty, ale nadszedł czas na wytwarzanie własnego produkty. Mam nadzieję, że znawcy tematu pomogą mi w dobraniu sprzętu i podpowiedzą co jak i z czym. Pozdrawia...

Wyszukiwanie zaawansowane