Kupię/Sprzedam. Oddam/Przyjmę. Szukam. Zamienię. Tu możecie wystawiać swoje przedmioty na sprzedaż lub szukać brakującego sprzętu. Targowisko to miejsce dla każdego, kto chce coś kupić lub sprzedać lub coś znaleźć.
Regulamin forum
1. Umieszczamy tu tylko krótkie ogłoszenia o kupnie, sprzedaży bądź innej formie wymiany towaru.

2. Posty/tematy będą automatycznie kasowane po trzech tygodniach (21 dni) od napisania!

3. Ogłoszenia mogą zamieszczać wszyscy zarejestrowani użytkownicy.

4. Mile widziane fotki przedmiotów, które chcecie kupić bądź sprzedać.

5. Każde ogłoszenie koniecznie w nowym/osobnym temacie! (Chodzi o porządek i przejrzystość aukcji)
Nazywając temat z ogłoszeniem, postępujcie według następujących zasad:
wzór: [PREFIX] Nazwa przedmiotu
przykłady: [SPRZEDAM] chłodnica szklana 40cm, [ODDAM] metr rurki miedzianej, [KUPIĘ] bule do wina 35 litrów, [ZAMIENIĘ] Siekierkę na kijek

6. Wystawiający i zainteresowany dogadują się miedzy sobą.

7. Obowiązuje zakaz sprzedaży artykułów alkoholowych.

8. Wyłączenie z odpowiedzialności! Administracja forum AD nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wystawione przedmioty, ich stan techniczny, ewentualne niebezpieczeństwo na jakie mogą narazić one użytkowników forum oraz inne okoliczności nieprzewidziane w wykorzystaniu tychże przedmiotów. Nie bierzemy odpowiedzialności także za nierzetelnych, nieuczciwych użytkowników forum. Prosimy jednak o zgłaszanie oszustów, pomoże to w przyszłości uniknąć nieprzyjemności innych użytkownikom.

Autor tematu
silwer29
2
Załączniki
Kupię sprężynki pryzmatyczne nierdzewne

Postautor: silwer29 » wtorek, 4 gru 2018, 17:55

Witam!
Kupię sprężynki nierdzewne. wiem, że wiele osób z forum robi je. Szukam tańszych niż na allegro :D

Mod.
Zacznij stosować znaki przestankowe i popraw składnię. Pierwsze poprawki masz gratis.
Ostatnio zmieniony wtorek, 4 gru 2018, 18:19 przez wawaldek11, łącznie zmieniany 2 razy.

Książki i poradniki
Rabaty dla użytkowników forum AD w sklepie po podaniu loginu z forum!
Awatar użytkownika

radius
5000
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Załączniki
Re: Kupię sprężynki pryzmatyczne nierdzewne

Postautor: radius » wtorek, 4 gru 2018, 18:27

@silwer29, jeśli masz takie informacje, to się zgłoś do takiego kogoś ;) Ja jednak wiem, że jeśli ktoś robi, to na pewno wychodzi drożej, bo to "jednostkowa" produkcja. W sklepiku masz rabat, punkty i pewność jakości :ok:
SPIRITUS FLAT UBI VULT

Awatar użytkownika

herbata666
950
Krótko o sobie: Domowy konstruktor, różnych nietypowych destylatorów.
Ulubiony Alkohol: Własny
Status Alkoholowy: Konstruktor
Załączniki

Postautor: herbata666 » czwartek, 6 gru 2018, 12:50

Ciężko jest zrobić tańsze niż u polecanych producentów, ponieważ drut kosztuje w granicach 8-9euro netto ja się kupuje ze 100-200kg, to masz 43-49zł brutto kg plus do tego robota, z standardowej maszynki spada około 1-2l na h (policz sobie koszty produkcyjne), dodatkowo dobre sprężynki waż min. 900g/1l więc cena na poziomie 90-100zł to normalna koszta u naszych sąsiadów w Rosji trzeba zapłacić około 150-180zł za litr. Można również kupić takie za 60zł za litr na allegro, ale one ważą około 500-600g/l a ich parametry są przynajmniej 3x gorsze niż tych dobrych (lepiej już upchać w takim wypadku zmywaki). Więc się zastanów czy stać Cie na kupowanie dwa razy.

Ps.
Radius dobrze radzi, kup coś pewnego przetestowanego, chyba że chcesz kupić i podzielić się wynikami testów, tylko żeby nie było rozczarowani.
Ostatnio zmieniony czwartek, 6 gru 2018, 12:53 przez herbata666, łącznie zmieniany 1 raz.

Pozdrawiamy
SztukaDestylacji
501-050-098

panmufinek
100
Załączniki

Postautor: panmufinek » czwartek, 6 gru 2018, 14:29

Jesli mnie Mod nie zabije , to na białym masz temat - czyje spreżynki kupić.
Warto doczytać do końca.
Jak nadaje sie do zabicia to przed ścieciem prosze usunąć wpis. (c:

PETER29
600
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Czysta i browar
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Załączniki

Postautor: PETER29 » czwartek, 6 gru 2018, 15:07

Panmufinek na tym forum również jest zestawienie sprężynek kilku producentów. Jest dwóch wiodących prym i z tego co wiem lepszych darmo szukać.

wawaldek11
1850
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem, który ma więcej radości z dawania niż z brania.
Ulubiony Alkohol: niepospolity i najlepiej bez banderolki; poszukiwania ciągle trwają...
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Załączniki

Postautor: wawaldek11 » czwartek, 6 gru 2018, 15:39

panmufinek pisze:Jeśli mnie Mod nie zabije
już nie żyjesz :mrgreen:
Obrazek
A tak naprawdę, to moim skromnym zdaniem wszystkie fora współpracują i uzupełniają się przez swoich aktywnych userów. Kiedyś widziałem próby rywalizacji, ale to już chyba przeszłość.
Możesz nawet podać linka ;)
Pozdrawiam,
Waldek

panmufinek
100
Załączniki

Postautor: panmufinek » czwartek, 6 gru 2018, 23:07

Wróć do „Targowisko”