Kto się zna na kompresji i scalaniu plików...potrzebna porada.

Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)
Regulamin forum
W tym dziale można rozmawiać na luzie o wielu tematach.

Obowiązuje zakaz poruszania tematów POLITYCZNYCH. Tematy takie będą kasowane lub moderowane.

Autor tematu
ollo
200
Posty: 249
Rejestracja: piątek, 6 cze 2014, 19:43
Krótko o sobie: Dobrze zjeść...łazić po plaży...wlezć na wydmy i sobie tam leżeć, coś tam poczytać...
Ulubiony Alkohol: Toruńska chrzanówka (wycofali z produkcji), własna - jałowcówka, kminkówka, pigwówka.
Lokalizacja: okolice Gdańska
Podziękował: 28 razy
Otrzymał podziękowanie: 27 razy

Post autor: ollo »

Może ktoś z Państwa poradzi coś i podpowie bo siedzę nad tym dłuższy czas i nie umiem sobie z tym poradzić...
Mam około 4 godz. muzycznego pliku w formacie mp4 i Youtube nie chce mi tego wpuścić. Próbowałem to scalić z jakimś zdjęciem które też przerobiłem na format mp4 żeby wyszedł jakiś taki niby film ale też mi to nie idzie. Używałem programu FormatFactory i nie daję rady.
Co zrobić i jak przerobić ten czterogodzinny plik mp4 żeby mi to Youtube wpuściło? Dzięki i pozdrawiam.

aakk
1150
Posty: 1167
Rejestracja: poniedziałek, 7 sty 2019, 18:55
Status Alkoholowy: Konstruktor
Lokalizacja: Sieradz
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowanie: 101 razy
Kontakt:
Re: Kto się zna na kompresji i scalaniu plików...potrzebna porada.

Post autor: aakk »

Destylatory ze stali nierdzewnej.
www.ak-spaw.pl
facebook.com/akspawpl
Zapraszam

Autor tematu
ollo
200
Posty: 249
Rejestracja: piątek, 6 cze 2014, 19:43
Krótko o sobie: Dobrze zjeść...łazić po plaży...wlezć na wydmy i sobie tam leżeć, coś tam poczytać...
Ulubiony Alkohol: Toruńska chrzanówka (wycofali z produkcji), własna - jałowcówka, kminkówka, pigwówka.
Lokalizacja: okolice Gdańska
Podziękował: 28 razy
Otrzymał podziękowanie: 27 razy
Re: Kto się zna na kompresji i scalaniu plików...potrzebna porada.

Post autor: ollo »

Robiłem tę weryfikację. Wcześniej wrzuciłem film ponad godzinny i nie było problemu. Krótkie filmiki też przyjmuje. Zdaje się,że problem jest w pliku bo muzyczny plik jest w mp4 ale bez obrazu i YT nie chce przyjąć tego pliku. Nie idzie mi scalenie obrazu z dzwiękiem. Obrazek trwa 5 sek. a plik z muzą mp4- prawie 5 godzin. Próbowałem sam obrazek zamieścić to YT obrazek przyjęło. Dzięki za podpowiedz- jeszcze przeczytam to wszystko dokładnie...może coś tam...no ale film godzinny mi wcześniej przyjęło...Pozdrawiam.
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4941
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 848 razy
Re: Kto się zna na kompresji i scalaniu plików...potrzebna porada.

Post autor: rozrywek »

Ollo,
Chyba jednak będziesz musiał podzielić plik na 2.

Może nie przyjmować tak dużych plików.
Chociaż to dziwne, youtube przyjmuje duże pliki.
Spróbuj to rozkodować i zakodować jeszcze raz, innym kodekiem.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............

Autor tematu
ollo
200
Posty: 249
Rejestracja: piątek, 6 cze 2014, 19:43
Krótko o sobie: Dobrze zjeść...łazić po plaży...wlezć na wydmy i sobie tam leżeć, coś tam poczytać...
Ulubiony Alkohol: Toruńska chrzanówka (wycofali z produkcji), własna - jałowcówka, kminkówka, pigwówka.
Lokalizacja: okolice Gdańska
Podziękował: 28 razy
Otrzymał podziękowanie: 27 razy
Re: Kto się zna na kompresji i scalaniu plików...potrzebna porada.

Post autor: ollo »

Przyjmuje pliki i po 12 godzin...zle przygotowałem ten plik i dlatego pewnie nie chce łyknąć a system nie wyświetla info, że plik do dupy tylko robi problemy z weryfikacją...a to że muszę mieć dwa numery tel...a to że dwie skrzynki mailowe...jeszcze dzień,dwa i napisze mi, że ma nas być dwóch...takich samych...bo jak jeden zniknie to skontaktuje się z drugim...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach”