kris1972

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
kris1972
2
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 21 sty 2020, 15:09
Podziękował: 1 raz

Post autor: kris1972 »

Witam wszystkich Forumowiczów
Białystok się kłania :poklon; mam zamiar trochę zgłębić wiedzy od szanownych kolegów na temat destylacji -aabratek już zamówiony tylko doświadczenia brak
Pozdrawiam
koncentraty wina

PETER29
850
Posty: 897
Rejestracja: piątek, 18 lut 2011, 16:28
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Czysta i browar
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowanie: 104 razy
Re: kris1972

Post autor: PETER29 »

Witamy na forum. Pochwal się co za sprzęt zamówiłeś.
_______________________________________________________________________________
Pozdrawiam KRZYSZTOF
Awatar użytkownika

jatylkonachwile
600
Posty: 601
Rejestracja: poniedziałek, 13 wrz 2010, 18:24
Krótko o sobie: Główny projektant i konstruktor elektrohydrogumonapawarki z podczepem pod termobululator.
Status Alkoholowy: Wynalazca
Lokalizacja: Ziemia
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podziękowanie: 44 razy
Kontakt:
Re: kris1972

Post autor: jatylkonachwile »

Dzień dobry.
Pierwsze skojarzenie kris, no to sobie myślę Profesor Chris z YT, drugie info Białystok, jak nic to on. Jeśli ty to on i odwrotnie to witamy w kręgu, a jak nie to też witamy.

Autor tematu
kris1972
2
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 21 sty 2020, 15:09
Podziękował: 1 raz
Re: PETER29

Post autor: kris1972 »

A dziękuję za powitanie, co do podobieństwa to inny Kris :D
A kolumnę zamówiłem taką https://www.aabratek.pl/produkty/782/el ... yczki.html z tym że dodałem trochę od siebie, bo mimo że się nie znam, to trochę jej brakowało i nie ukrywam, że inspiracją było to forum. Dodałem wziernik 360, dodatkowy wlew na kegu +sms+dolny spust z nóżkami no i keg 50l i mam nadzieję, że to najlepszy wybór. Niestety musiałem to dodawanie przerwać bo żonka z domu wygoni :D
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony środa, 22 sty 2020, 21:35 przez manowar, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”