kraqs

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
kraqs
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: wtorek, 11 sty 2022, 22:54

Post autor: kraqs »

Witam,
Dorosłem do decyzji aby zakupić swój pierwszy sprzęt do destylacji. Raczkuję w tym temacie, ale liczę na ogólną pomoc ze strony tego szacownego forum.
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony środa, 12 sty 2022, 07:59 przez Qba, łącznie zmieniany 1 raz.

użytkownik usunięty
Re: kraqs

Post autor: użytkownik usunięty »

Serwus :ok:
Powodzenia i dobrej lektury :czytaj:

HeniekStarr
600
Posty: 632
Rejestracja: poniedziałek, 19 lip 2021, 02:57
Podziękował: 181 razy
Otrzymał podziękowanie: 121 razy
Re: kraqs

Post autor: HeniekStarr »

Cześć!
Jak już poczytasz trochę, to określ się,czego oczekujesz od sprzętu,co chcesz robić,co lubisz. Pomożemy w wyborze.

Autor tematu
kraqs
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: wtorek, 11 sty 2022, 22:54
Re: kraqs

Post autor: kraqs »

Czytam i za wiele to nie pomaga w wyborze sprzętu. Chcę kupić kolumnę ale nie do kega (brak miejsca w mieszkaniu) tylko na garnek lub szybkowar. Mam szybkowar 7L full ale wydaje mi się, że to się nie utrzyma. Chyba, że są w sprzedaży krótsze kolumny.
Awatar użytkownika

Saziru
100
Posty: 117
Rejestracja: wtorek, 20 paź 2020, 19:31
Status Alkoholowy: Bimbrownik
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowanie: 10 razy
Re: kraqs

Post autor: Saziru »

Witaj
Na targowisku wystawiłem prostego pot stilla jeśli jesteś takim sprzętem zainteresowany :)
Ps. Czytaj i pytaj a będzie dobrze :)
Vino pellite curas – winem odpędźcie troski :pije:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”