Znaleziono 4 wyniki

autor: konradvv
niedziela, 25 gru 2022, 20:45
Forum: Po Godzinach
Temat: Myjka ultradźwiękowa
Odpowiedzi: 76
Odsłony: 20302

Re: Myjka ultradźwiękowa

jakis1234 pisze: Zresztą nie chodzi tylko o szkodliwość, ale również o zmianę smaku.
Z tego co mówił posiadacz tej głowicy, do której wysłałem link to nie ma żadnego metalicznego smaku.
autor: konradvv
niedziela, 25 gru 2022, 02:32
Forum: Po Godzinach
Temat: Myjka ultradźwiękowa
Odpowiedzi: 76
Odsłony: 20302

Re: Myjka ultradźwiękowa

Przenikanie alkoholu to dla mnie niejasny problem - w sumie niewiele o nim wiem. Problemem jest to, że alkohol niszczy aluminium, co akurat przy głowicy US może być przyspieszonym procesem. Pewnie jest ona poddana pasywacji elektrolitycznej kwasem, ale na tą warstwę tlenku glinu bym zbytnio nie lic...
autor: konradvv
czwartek, 22 gru 2022, 23:35
Forum: Po Godzinach
Temat: Myjka ultradźwiękowa
Odpowiedzi: 76
Odsłony: 20302

Re: Myjka ultradźwiękowa

Też ostatnio zainteresowalem się tematem ultradzwiekow i kupiłem dziś cos takiego https://banggood.onelink.me/zMT7/eprulio3 (Nowi użytkownicy mają -17zl) 100W i 38kHz Z tego co widze to zostaly jeszcze dwie sztuki w czeskim magazynie. Kupiłem z polecenia gościa z grupy na fb. Używa od marca 2021 i b...
autor: konradvv
piątek, 11 wrz 2020, 11:16
Forum: Wina Owocowe
Temat: Pierwsze wino śliwkowe
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 3712

Pierwsze wino śliwkowe

Witam, wczoraj nastawiłem swoje pierwsze wino śliwkowe. Wypestkowane 10,2kg śliwek dałem do wiadra fermentacyjnego, zalałem syropem cukrowym ( 1,8kg cukru rozpuszczone w około 2,7l wody ), dodałem pektoenzym i po około dwóch godzinach dolałem 2litry wody nieprzegotowanej a następnie pożywke i drożdż...

Wyszukiwanie zaawansowane